Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezájem, starý ohraný hry na pomalé platformě. Je třeba, aby tam byly noví hry, ale na ty výkon asi nestačí.
    • dík žes pod článek na Nintendo Switch přišel nám zdělit něco co o switchi všichni vědi, jdu si zahrát Wolfa, NBA a fifu čus
    • V které dimenzi je ještě nevydaný Wolfenstein 2 stará ohraná hra?
  • tyto hry byly vyvýjený pro velkoplošné monitory/tv tudíž ano budete mít na přenosné konzoli sice herní bombu, ale jako bomb je to hrát dát nebude.
    • 0011
      Naopak třeba doom má dynamickou změnu rozlišení pro zachování stabilních fps která na velkoplošné tv/monitoru "vynikne" v negativním slova smyslu. Dále, a to platí i pro Lukyze - sám hraju střílečky nejradši na k+m, ale pokud do dooma zakomponují míření gyrem, jako to má například nová zelda, bude to skoro stejně tak dobré jako k+m a představte si to - což má smysl pro někoho kdo doma nemá výkonné PC - k doku jde připojit i k+m a dá se s tím hrát třeba i nový splatoon:
      https://www.youtube.com/watch?v=6t5OjopXYv8
      • NO já si tyto dvě hry užil právě díky velké TV a kvalitnímu ozvučení(v každém rohu místnosti dvě čtyřpásmovky.) Uvědomuju si, že do šmrdlat třeba na noťasu tak mě to nebaví ani z půlky tolik, ale díky za mínusy *2*
        • Já mám herní pc a ozvučení taky dobrý, 27" ips monitor od iiyamy, takže nákup těhle her na switch budu hoodně zvažovat a to spíš jen dooma, kterého jsem si na pc užil a mít navíc ještě přenosnou verzi je jenom bonus, pochybuju, že kdokoliv si koupil switch doma už nemá xone/ps4/herní pc.
          To jak se to bude hrát ještě uvidíme, zvlášt jestli to bude podporovat gyro a nosím s sebou i procontroler, na kterém můžu hrát i v tabletopu a kvalitou je na tom na úrovni ps4 dualshocku ne-li lepší, dooma jsem zkoušel i na pc s gamepadem není to vůbec špatný a věřím že i na switchi to bude handheldu horší.
          Jedinou "střílečku" kterou jsem na tom mohl vyzkoušet je Splatoon 2 ale to je jiný žánr, nicméně když se doom bude hrát jen z poloviny dobře jak splatoon tak to pořád bude dobré, protože ovládání na splatoon 2 je pomocí gyra dokonalé a je vidět, že ta hra je dělaná na míru přímo pro konzoli. Mínus jsem ti dal, ale jenom jeden nepotřebuju si nic dokazovat, hele každý to má asi jinak - zážitek z hraní je čistě subjektivní, ale já když se do hry vžiju, tak je mi jedno jestli to je Xenoblade chronicles v rozlišení 400x240 na 3ds se sluchátkama nebo Assassin's Creed Syndicate v 1920x1080 na maximální detaily s 5+1 zvukem
    • Lukyz
      Ostatně jako každá FPS na gamepadu *1*
  • asi si Switch po vánocích pořídím..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit