Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nintendo 3DS XL objednáno..dorazí počítám v pondělí takže v úterý ho vyzkouším jestli sedne...btw bude bílé barvy..máte zkušenost jestli se tahle barva nějak extra špiní?
    • Marquis
      A nějakou hru už jsi k tomu přidal? Můžu doporučit...:)
      • Vyzkouším tenhle s předinstalem MK 7 a pak zakoupím u kámoše nový s Mario Land 3D na tu sem četl jen chválu...z dalších her sem zatím uvažoval o Monster hunter (sem velký fanda dark souls) a fire emblem protože rád tahovky..ještě sem četl že Tom clancy má na 3DS taky fajn tahovku ale nevím jestli my sedne tahovka s puškami atd. raději mám fantasy zbraně..
        Jinak určitě doporuč budu jen rád za tipy na dobré hry...případně pokud máš nějaký dobrý shop odkud se fajn nakupuje (a mají třeba slevový program) tak se rád dozvím i to.
        • U toho Monster Hunter 3 asi bude dobrý stáhnout si demo z Nintendo shopu a zkusit si to, protože tam není úplně nejlepší práce s ovládáním kamery a některým lidem to dost vadí.
          • Podle toho, co jsem slyšel od lidí co to hrají, to "DEMO" je něco strašného. Osobně jsem ho hrál a kvůli němu bych si hru rozhodně nekoupil Je strašné. Kluci, co hrajou MH říkají, že to demo naprosto neukazuje o čem ta hra je a taky je krajně nehratelné. Takže se jím raději nenechat ovlivnit.
            • No je to risk ale snad to vyjde. Mimochodem ma 3ds nejaky dmr? Když koupim hru, mohu ji bez trablu prodat?
        • To je docela dobrý výběr. Za sebe bych ještě doporučil Ocarina of Time 3D a Donkey Kong Country Returns 3D. Na eShopu jsou pak skvělé hry jako Pullblox, Fallblox, Starship Damsey, Crimson Shroud. A spousta super věcí na Virtual Console - Kid Icarus, několik Zeld (NES a GBC), Metroidy (1 a 2), série Mega Man atd...:)
          • Jo ..toho Konga sem taky zapoměl..toho určitě vemu v prvním kole spolu s MH 3. Na PC přeci jen neni tolik platformerů takže se na 3DS zahojím :)
  • no..xenoblade vyzera uzasne. nintendo este doda noveho metroida a zacnem po nom zas pokukovat:)
  • Po cirka 23 letech začínám pokukovat mimo PC i po konzoli/handheldu..docela sympatický je my 3DS. Mohl bych se optat majitelů 3DS jak je to s hrami (existuje bazar, region lock tzn. mohu 3DS nebo hry kupovat např přes ebay atd. ) a případně nějaký dobrý český portál o 3DS kde bych se výše uvedené dočetl?

    Předem díky
    • Nintendo 3DS má region lock. Tedy Na evropském 3DS nejdou hry z japonska a obráceně.
      • Marquis
        A bohužel ani z USA...:(

        Ale DS hry (zpětná kompatibilita) region lock nemají, takže alespoň to...:)
        • Jsem kus od Prahy ..pokud by se v té Vaší komunitě třeba přeprodávali hry atd. určitě bych někdy zavítal...co sem koukal tak oproti PC jsou ty ceny celkem vysoký respektive já sem spíš value buyer na PC...mám moc velkou sbírku her na to abych kupoval novinky takže většinu stihnu ve slevě...ale je mě jasné že u 3DS to bude jiné kafé..
          • Občas mezi sebou přeprodáváme, vyměňujem nebo půjčujeme, takže no problem.:)
            • Aha, takže nejsem sám, kdo jako první věc po otevření Nintenda stírá ty dvě lajny z displeje. *1* Já myslel, že je to vada jenom mýho kusu.
            • Circle pad existuje taky pro XL... moc se ale nepoužívá ani na jednom.

              Ono je hlavní, že XL je větší, a hlavně nemá výrobní chybu původního 3DS kvůli kterému se okraje spodního displaye otiskávají na ten vrchní... (osobně svému normálnímu 3DSku musím pořád čistit display a když ho zavírám, musím tam mít nacpanou výplň, aby se mi to viditelně neotisklo... těším se, až si koupím XLko, ale to udělám až když budu vědět, jestli nevydají nějké spešl XLko jako bundle s novou Zeldou koncem roku)
            • super tak to by stálo hlavní město za návštěvu..ještě sem se dočetl, že na 3DS (neXL verzi) je nějaký přídavný pad? Prý ke hrám jako Resident Evil revelations, Kid Icarus apod. vyloženě sedne....rád bych hlavně zkusil monster huntera prvně tak jestli mám shnět i toto nebo je to vyloženě jen fičura bez, které to jde hrát ...
        • Přesně tak. jsou tři různý verze 3DS. Japonská, Americká a Evropsko-australská.
          • Díky všem za rady...jdu shánět konzoli a adaptér..případně kdyby někdo věděl o použitém nebo s pěkným game bundlem tak uvítám.
            • A určitě jdi do XLka...:)

              Pokud jsi z Prahy, máme docela pěknou každý týden se scházející komunitu..:)
    • Vynikající stránky o všem nintenďáckém jsou ninty.cz, je tam i živá komunita.
      • Mrknu. Díky
  • "X" vypadá fantasticky...:)

    Nový "Donkey Kong"... no takhle, zrovna hraju Donkey Kong Country Returns 3D... je to skvělé, pekelně těžké, ale skvělé... takže se těším. Ale současně jsem naštvaný. Nintendo dělalo velký humbuk, že Retro dělá další díl naší oblíbené akční hry. Všichni jsme čekali nový Metroid... a dostali jsme opici. Y_Y

    MK8 vypadá jako skvělá zábava, kterou si konečně zahraju s partnerkou... u MK7 jsem strávil hodně času a tohle, jako vždycky, vypadá ještě vypilovaněji.
    Na Super Smash Bros. jsem opravdu zvědavý. Ty původní jsem nehrál, ale všichni to chválí...:)
    Druhá Bayonetta vypadá jako další nálož akční šílenosti. První díl jsem si docela užil...:)
    Super Mario 3D World vypadá jako skvělá multiplayerová pecka. 3D Land jsem minulé léto skoro nepusti z ruky...
    Nová Zelda pro 3DS je jasná koupě... a na Pokémony si po letech brousím drápy, poslední jsem hrál Silver/Gold.
    • Na druhé straně mi trochu vadí, že HD remake "Wind Wakera" vypadá strašně přesvíceně. Původní verze se mi líbíla o chlup víc.

      101 mě nějak vůbec nezajímá, Pikmini taky ne, a Wii Party U jde úplně mimo mě.

      A v prezentacích docela ignorovali 3th party tituly, o kterých bych chtěl vědět víc - Batman: Arkham Origins Blackgate (Retro studio - Metroidvania!), SMT4, Bravely Default...
  • Malleth
    Ten novej Xenoblade vypadá naprosto fantasticky. Nejspíš tam je i co-op pro čtyři hráče, což by bylo skvělý.....kdybych znal někoho kdo má WiiU.
  • septicflesh
    Příště stačí napsat , že Nintendo představilo nové hry. Je předem jasné o co jde :-) Mimochodem mám Maria, Zeldu a Donkeyho rád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit