Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kolik minut hraní to vydrží? Synovec mi strhnul i klasický volnat, když se na něj v rámci zápalu hry pověsil plnou vahou a tvrzený plast kolem šroubů spodní desky to nedal. Jinak za ty prachy už se dá sehnat i plnohodnotný volant. Jako příloha do ABC asi fajn, ale chtít za to 1700,- je úlet, ale ještě větší šílenec je ten, kdo si to koupí.

    • A kolik dáš za jinou závodní hru bez toho volantu na konzoli... eee... 1500?

      • Hry na konzole dost, vzhledem k tomu, že v té ceně ještě dotuješ HW, který prodávají za dumpingovou cenu, aby PC vypadalo jako velmi drahá záležitost.

        • 0011

          Pokud se bavíme obecně máš pravdu, ale zrovna konkrétně Nintendo neprodává svoje konzole pod cenou. Zrovna tahle hra je dál neprodejná, protože použitý sestavený karton si fakt nikdo nekoupí, ale vyšší cenu platíš za to, že máš možnost hru legálně prodat, osobně to nedělám ale mám možnost, to na PC ne. Sony a MS mají sice konzole dotované ale fyzické kopie her můžeš prodat taky nebo je vyměnit v prodejně za nové hry, to na steamu, nebo libovolném dalším klientovi neuděláš

          • To mi teda moc jako výhoda nepřijde. Když už si hru koupím, tak nevidím důvod ji prodávat, ale bude to asi i tím, že ty jednorázové příběhové hry na pár hodin s nulovou znovuhratelností nemám. Radši než možnost prodeje vítám zpětnou kompatibilitu, protože se spíš vracím k dnes už starším kouskům, když už je dneska problém udělat pořádnou hru aniž by osekali půlku herních prvků z předchozí hry.

            • 0011

              mě taky ne, ale spousta lidí to dělá a věřím že spousta lidí by ráda prodala některé hry co mají na steamu. Teď hraju BG 2 takže zpětnou kombatibilitu určitě vítám, ale nesouhlasím, že vycházejí "jednorázové příběhové hry na pár hodin s nulovou znovuhratelností" to je jako tvrdit že na pc vychází exkluzivně jenom Total War a indie hry. Pak taky nechápu argument , že PC vypadá jako drahá záležitost a pak že se vracíš ke starším kouskům, na to stačí stará bazarová šunka, naopak ještě lepší pokud má starý nepodporovaný operační systém, protože ta zpětná kompatibilita taky není nic oslnivého, už jsem pár her na steamu vracel, protože nefungoval zvuk nebo se glitchoval obraz, ještě aspoň že ten refund funguje

  • Jack1947

    Bejt možná o 20 let mladší tak by mě to nějak nadchlo... takže já to si umím představit ty prodeje 🙂

  • Opravdový volant i s pedálama koupíte za polovic, než tuhle hrůzu z papíru 😂 Se zase v Nintendu budou akcionáři na konci roku divit že se LABO nedaří prodávat 😀😀😀

    • madPav3L

      Právě že naopak, oni se řehtají jak dokážou prodat papírovou věc za tolik peněz :D a jen si mnou ruce nad tou marží.

    • ravux

      Zrejme jsi nepochopil pointu Nintendo Labo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit