Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro stejnou magicnost doporucuju zkusit vyndavat a zandavat HDMI kabel pokud mate k dispozici moitor a notebook :D
  • well, that escalated quickly...
  • flash789
    ja tipuju spis roky, nehlede na to ze clovek pak bude potrebovat PC za 50 000 aby to jelo stabilne...
  • Ja mam achievementy rad a povazuji je uz za standard, prohlizim si je obcas online a vzpominam, co jsem pri hrani zazil. Pomaha mi to vzpomenout si na nektere herni situace. Komu achievementy vadi, muze je vypnout. Bohuzel na Nintendu nejsou vubec a je to jeden z duvodu, proc jsem prestal hrat na Wii a Wii U si uz vubec nekoupil.
  • Autoři emulátoru už někde psali, že nelze čekat, že by nová Zelda byla odladěna v průběhu dnů, případně týdnů. Odhadují to na měsíce práce.
    I když hra běží v emulaci je vhodné připomenout, že by si ji hráči měli koupit oficiálně. Tvůrci si to rozhodně zaslouží.
  • no zrovna Achievementy jsou nesmysl. Je to jenom taková možnost pro vývojáře lézt do zadku hráčům:
    "Achievement! Zabil jsi tady nepřítele! Kromě tebe to ještě dokázalo dalších 13 milionů hráčů, ale to ty jsi jednička! Můžeš být na sebe hrdý!"

    Ne, díky, tohle nemám zapotřebí.
  • Del0 , nikoho nezajímá tvůj názor.
  • Mně zase přijde nonsens tvá existence...
  • Lukyz
    Tak novou Zeldu jsem zkoušel zrovna večera na CEMU a "jela" okolo 16 FPS a to jsem jel na default nastavení bez nějakýho hlubšího šťourání. Navíc mají vydat novou verzi, tuším že 18.3. kde se zaměřili na zlepší výkonu právě Zeldy.

    Jinak díky za tip s MK8, kdysi jsem na to se zájmem koukal, ale kupovat konzoli kvůli jedné hře mi přijde nonsens.
  • jediné tryhard co tu vidím je tvůj slabý trolling *3*
  • Příště se již poučí *1*
  • no tak zrovna mariokart na switchi běží stabilních 60fps ve fullhd, zatímco co jsem tak koukal na youtube zelda "běží" v cemu tak 2 fps
  • samozrejme že je tablet herní zarizení (podobne jako PC) a podle mého laického názoru výkonnejší jak switch. Ovladací prvky jsou v pohode, hry na tablet používají virtuální páčky, nebo si mužeš klasicky pripojit gamepad.
  • Situace s novou konzolou mi přijde až příliš podobná Wii U. Jeden jen žasne, kolik nelogických rozhodnutí ohledně designu hardwaru a softwaru může taková firma jako Nintendo udělat. A jak píše Miloš, i podpora her od ostatních vydavatelů bude podobná jako na předchozí konzole. Ono je klidně možné, že pokud Switch nebude opravdu úspěšný, budoucnost Nintendo bude jen jako vydavatel her bez vlastního hardwaru.
    Osobně počkám dokud bude Zelda dobře běžet na CEMU a pak zvážím nákup. Emulátor dokáže hry jako Mario Kart 8 a Super Mario 3D World hrát ve FullHD / UHD na 60fps.
  • Kolik si toho můžeš zahrát na tabletu a kolik na Switchi? Ale jinak máš pravdu, Switch je herní zařízení a tablet ne... *7*
  • Tablety obecně nejsou herní zařízení a s výkoností jsou taky trochu jinde. Ani nemluvě o ovladacích prvcích.

    Pochopil jsem velmi dobře. Oni neprodávají tablety ale herní zařízení. Tablety nejsou herní zařízení.
  • flash789
    .lidi si kupujou switch kvuli zelde a mariovi, na zaklinace maji ps4 nebo Pc:)
  • Skvělá alternativa je nvidia shield tygra k1 (podobný procesor ,výkon i ovladač lze dokoupit stojí jen 5500 a přez streamer od nvidie rozjedete zaklínače 3).
  • Nepochopil, pointa jeho prispevku byla myslim v tom, ze je to osekany tablet, protoze tablet je taky herni zarizeni, ma vykonnejsi hardwer a vsechny ty funkce uz defaultne obsahuje.
  • No jo, ale každá funkce navíc si vyžaduje vývoj a peníze na víc. Oni neprodávají multifunkční zařízení ale herní zařízení. Další funkce by znamenaly problémy... Neříkám, že já bych nějaké multifunkční výkonné zařízení dobře uzpůsobené hrám nebral.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit