Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu si pomoci, ale ač Nintendita tak jsem zklamaný Wii U scela propadla a do budoucna to asi lepší nebude, kupoval jsem hlavně pro Zombi U, hlavní problém jsou hry ty tam prostě nejsou. Nintedno je hlavně 3DS tam jsou prodeje. Jak vyjde PS4 a Xbox One tak Wii U asi bude umírat. Sám jsem si už koupil PS3 a od Nindenda pomalu odcházím....
  • pro Wii jako obvykle nic *11*
  • A co nová Bayonetta? Kvůly ty bych snad i nějaký to bazarový wiiu koupil.
  • oin.odin
    milujem japonsku angličtinu :)
  • Však to oni vědí...není důvod chodit někam kde znalost Nintenda začíná a končí větou "Nintendo? to dělá hry pro děti ne?"
    • urcite je ale dobre, ze zdejsi redakce o Nintendu pise, a ne malo. za to velky dik :)
      • Stoprocentně...sám sem nadšen když v záplavě článků najdu recenzi na něco od Nintenda...ještě víc mě těší i nový LEVEL kde pravidelně najdu recenzi na 3DS/WiiU hry...
    • Rakce na první komentář..
  • Retro Studios dělají na Nintendo? Něco jsem silně zaspal, měl bych si dpolnit vzdělání ^_^
    • Retro dělají pro Nintendo už pěkně dlouho...:)
      Koneckonců celá špičková série Metroid Prime je od nich...
  • urcite jsou, ale komentare uz zanechali na fan webech, pri streamu Direktu :)
    • Jack1947
      Aha , to jsem nevedel. Takze tady se komentovat pro dnesek uz nebude?
  • Jack1947
    Teda ziram tady nejsou zadni Nintendaci ? Vazne se teto platforme v Cr zrovna nedostava patricne slavy a uznani. (teda to ze jsem mel mam GBA to ze mne asi zadneho Nintendaka nedela no.) *9*
    • BookerDeWitt
      Je to jednoduchý. Nintendo nenabízí tolik exkluzivních titulů jako konkurence. Sice pěkných indie her je tam už nespočet a ten tablet je fajn věcička, ale právě exkluzivní AAA tituly jaksi chybí. Teď se to má snad změnit, ale od launche to byla strašná bída. Sám jsem o Wii U uvažoval kvůli jediné hře, a to Zombie U, protože se mi ten koncept neskutečně zalíbil. Jenže krom těch indie her, na který já moc nejsem a hry typu Mario či Donkey Kong mě nikdy nějak moc na dlouho nezabavily, jsem nechtěl pořizovat konzoli za 9000 s tak ubohou startovní nabídkou a doufat, že snad se to za ten rok či dva změní...
      • Za rok to bude už podstatně lepší...jinak důvod proč tu nevystupují Nintenďáci je daleko prostší...mají vlastní fóra. 3DS jinak šlape na plný kule.
        • Jack1947
          Radsi at se drzi tam , nic ve zlem ale tady by to asi neprezily. *3*
      • Jack1947
        Ano, je to totiz mireno na uplne jine spektrum hracu a proto se to tady v CR , nezachyti ani nema moc jak. Mozna kdyby cena byla ferovejsi , jen mozna ... pro nekoho. *3* Vystihl si to vicemene presne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit