Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wide as an ocean, deep as a puddle.
  • jsem jen vděčný za funkci refund - nemusím se strachovat, vyzkouším dvě hoďky a uvidím
    • 2 hodiny to budes jenom stahovat a instalovat a na vraceni penez muzes zapomenout
      • Takle to dopada, kdyz se k tematu vyjadruje nekdo, kdo o nem nic nevi a neni schopny si dohledat ani zakladni info.
  • No nevim nevim, jak chteji v době Elite, Star Citizenu a X Rebirth prorazit, leda snad ze to je i na PS4.
    Když se koukam na to jak vypadaji ty planety, není to uplne zle, ale po Xenoblade Chronicles X mam uz na mimozemske planety krapet jiné nároky. Vesmir pusobi nudne, když to srovnam s vesmirem v X Rebirth tak tohle vypada jak práce zaka treti tridy. Ale asi to nakonec zkusim, preci jen her tohohle typu je dost malo, třeba budu prekvapenej. Jen doufam ze to nebude genericka survival sragorka jakých je ted na steamu a všude kolem plno (většina early acces) aneb jak si každý jarda v garazi svou survival hru vyrobil.
    • Tak Elite je poměrně špatná hra a její obchodní model není příliš chválihodný. Spousta lidí kvůli tomu tuhle hru opustila a to včetně mě.

      Star Citizen je ještě daleko a k tomu je nutné mít lepší HW, aby běžel nějak slušně. Ten tedy není konkurencí.

      X Rebirth je stará hra. Kdo chtěl, už to hrál. Podle mě není konkurencí pro NMS, leda by vydali nějaký obří free update a hru prodávali velmi levně a tlačili jí masivní reklamou. To bych ale neočekával.
      • tak u Elite to je věc nazoru, tach cca 15k (momentalne 5k) lidi na steamu a minimalne jednou tolik mimo nej co tu hru hraji jsou zrejme spokojeni (v pripade no man sky budou tvurci radi když takove cisla dosahnou po vic jak roce vydani)
        SC není ještě hotovej. takze tady mas asi pravdu.
        X Rebirth zrovna před týdnem dostal obri patch 4.0 plus ještě vetsi placene DLC, ta hra zraje jak vino a hraje ji cim dal tim vic lidi. Leda snad ze tam nejsou planety..a mimochodem rebirth vypada asi nejlíp ze všech vyse jmenovanych (az na SC) takze to ze vysel před dvouma rokama moc nevadi.
        • Tak určitě to hraje víc lidí http://steamcharts.com/app/2870 a netuším kde si vyčaroval 15k lidí u Elite. *15*
        • Uvidíme. Mně NMS nepříjde jako konkurence ani jedné výše jmenované hře. Příjde mi to docela jiná hra, ale samozřejmě se můžu mýlit.

          Mě dost láká poznat, jak se to tvůrcům povedlo udělat. Nečekám hru, ve které bych si budoval kariéru a tak. Čekám spíše něco oddychového, kde si občas objevím nějakou planetu a jen tak se po ní projdu. V tomto ohledu mi Elite a pak hlavně Star Citizen příjde mnohem vážnější. Elite mi přišla jako grindovačka a k tomu špatná (hlavně řada herních prvků mi přišla fakt podělaná) a Star Citizen na mě působí jako spíše něco hluboce příběhového, něco velkolepého a nic jako oddychovka na pár desítek minut denně. Možná se pletu. Uvidíme...
  • Hra je zajímavá ačkoli rozhodně není pro masy.

    Hra není dobře prezentována. Chtělo by to někoho jiného na prezentaci a lepší přístup. Příliš moc se zbytečně mlží. Je to dáno osobností toho člověka z Halo Games, kdo hru prezentuje. Nedivím se, že hodně lidí vlastně neví, co si o hře myslet. Je nutné se hodně zajímat a hodně dolovat informace, aby člověk pochopil, o čem to všechno bude.

    Cena jakékoli hry za 50 a více euro je podle mě příliš. Osobně mám u každé hry strop 1000 Kč. Více nedávám. Jen občas se zblázním a dám i více - a u téhle věci se asi taky zblázním.

    Když se budete hodně snažit a seženete si maximum informací a pokud počítáte s tím, že svět bude plně generovaný a nebude rozhodně realistický (nejde o simulátor, grafická podoba je stylizovaná) a pokud máte rádi vesmír, lodě atd., myslím si, že by vás taková hra mohla zaujmout a bavit. Pokud něco z toho na vás nesedí, ruce pryč.
  • tesim se dost. Jedineho ceho se bojim, je generovanej content a aby to melo hlavu a patu.
  • archie777
    Na tohle se těším víc než na Kingdom Come, Mafii III a Deus Ex dohromady. Prostor to pokazit je ale nadmíru solidní *5*
  • Už dva roky ukazují stále dokola to samé. Hodně štěstí...
  • Proč mám ten blbej pocit, že z toho bu jendna velké, generická sr*cka *7*
  • Tahle je hra je jako nabidky podomniho obchodnika ... moc hezky se na to kouka, zni to lakave, ale tak nejak tusite, ze to pekne smrdi a vetsina detailu je asi nekde hodne malym pismem. Fakt je totiz divny, ze se tema vsema super funkcema nechlubej nejak vic.
  • rami.cz
    Koncepcne me hra zaujala, ale furt nechapu, o cem presne to ma byt. Jinak s tou cenou se kluci opravdu vytahli :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit