Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rhaegar
    Haha nejlepší příběh a Dishonored *1* *1* *1*. Jde vidět,že tomu velí profesionálové.) Možná by to chtělo taky občas něco přečíst ať ví co je to originální příběh.
    • morokura
      GAME Developers Conference
      • Veskoslav
        To je trol a kde se objeví, že by Dishonored mohl být dobrou hrou, tak hned řve;)
        • rhaegar
          Prosím tě nereaguj na mě... Nemám chuť diskutovat s takovým nýmandem *3*
          • Veskoslav
            Reaguji až teď na Tebe a to je zásadní rozdíl. Navíc mám pravdu. Pokaždé, když se napsalo něco pochvalného o Dishonored, naklusal jsi a začal zvracet, jak je to hrozná hra, jak jsou všichni debilové, co ji hrají a co si ji koupili atd.
            • rhaegar
              Prosím tě nereaguj na mě... Nemám chuť diskutovat s takovým nýmandem *3*
  • morokura
    Překvapilo mě, kolik malých titulů se dostalo do nominací a to příjemně. Nechápu ale, co dělá Black Ops 2 v kategorii nejlepší technologie? Technologicky zastaralá hra na IW enginu z roku 2005... Vybuchující a padající všechno, bylo už v prvním BO. Tahle kategorie jednoznačně patří PlanetSide 2.
    • eeeee
      Proc je technologicky zaostala (a pri odpovedi ber v uvahu, ze primarni platformou je konzole, takze bys to mel hodnotit pro ne)? Pokud vim, tak s kazdou novou hrou se jejich engine inovuje.
      • Veskoslav
        "Inovuje" možná, ale pořád jedou na enginu z roku 2006.
        • Cosi
          Zvláštní, na zastaralost Unreal Enginu 3 si nikdo nestěžuje. Není to jen hate přenesený z Call of duty na vše, co s tím má trochu společného?
    • A co když v tom je prostě něco, co odborníci oceňují a my tu znalost nemáme? Napadlo někoho z vás něco podobného? (ne, nejsem fanouškem CoH série, spíše naopak, ale ta internetová všeznalost mi už fakt začíná lézt krkem...)
      • morokura
        Pravda, třeba je na tom 7 let starém IW enginu něco převratného, co odborníci objevili až u Black Ops 2.
        • Plácnu, ale jen pro příklad, co když mají na mysli nějaký konkrétní algoritmus, nebo systém hluboko v datech, kterého si hráč vůbec nevšimne, ale ve výsledku třeba dramaticky ulehčí vývojářům vývoj, nebo ušetří náklady? Může to být vážně cokoliv.
          • Nová technologie, která urychlí vývoj a umožní jim vydávat CoD 2x za rok *1*
          • Pak by to byla kategorie pro hráče nic neříkající a naprosto zbytečná, protože nikdo neví o co jde *3*
            • eeeee
              Vsak to taky neni pro hrace.
      • pardon, myslel jsem CoD série. CoH je fajn.
    • Cosi
      Protože vypadá k světu, hlavně tváře. A bez problémů se hýbe svižně skoro na všem. Proto je v článku trefně napsáno: "Je třeba poznamenat že nejde nutně o nejlepší grafiku, ale technologii obecně. Z tohoto pohledu pak nemusí být překvapením ani jeden kandidát."
      • To ze se hybe skoro na vsem je spise z duvodu zastaralosti enginu, nez nejake dumyslne optimalizace ze strany vyvojaru.
        A ze vypada k svetu a to hlavne tvare? Vzdyt tvare sem videl lepe zpracovane i v par let starych hrach, nemluve o mimice. I staricky HL2 ma uveritelnejsi animace obliceju.
        Vazne tuhle nominaci trochu nechapu. I kdyz bych prehlidnul vizual jako takovy, tak po technologicke strance nevidim nic, co by stalo za zminku.
        Ale tak nejsem vyvojar, mozna tam je neco, co jako laik nepoznam. *3*
      • morokura
        To se dá říct o 5 nebo 6 dalších titulech a nic to nemění na tom že BO 2 je technologicky zastaralá hra. Tuhle kategorii beru spíš pro hry typu FEAR, Oblivion nebo Crysis, který byly technologicky o krok napřed.
  • XCOM v nominaci za nejlepsi herni design. To je snad vtip. Ten patri do kategorie-Nejhorsi herni design.
    Me osobne tam opet chybi nejlepsi hra minuleho roku The Secret World *2*
    • A co si představíš pod pojmem herní design? Já upřímně nevím, jestli grafický design levelů a nebo design hratelnosti...
      • eeeee
        Herni design je to, co dela Vavra. Poslechni si prednasky a budes v obraze.
      • Celkem pekne a jednoduse je to popsano treba zde : http://www.abicko.cz/clanek/precti-si-technika/8019/virtualni-stvoritele-jak-se-dela-pocitacova-hra.html
        • Takže komplexní design, včetně hratelnosti. V tom případě ocenění u XCOMu určitě na správném místě. Je to na mechaniky jistě poměrně složitá hra, kterou je těžké odbalancovat a navrhnout.
          • eeeee
            Ve srovnani s puvodnim ufem je to prave dost zjednodusena a omezena hra.
    • Co ti jako vadí na Xcomu ? Seš další trouba co pláče, protože to není přesný remake ? :) Snad ne. Za mě luxusní hra, souhlas s 9/10.. tečka..
      • eeeee
        Xcom je prizpusoben povrchnimu masovemu konzumentu her, z komercniho hlediska to chapu, ale oceneni si za to nezaslouzi, zvlaste kdyz mame srovnani s predchudcem ufo, ktery byl opravdu klenot a proti kteremu je xcom hruby neotesanec.
      • Vrook
        Ty si trouba, protože on mluví i designu v XCOMu. A ten mi teda taky nepřijde, jako že by se mohl byť jen ucházet o nominaci.
      • Nadavam ti snad protoze tobe se design hry libi(ano,jde o design,ne hru samotnou)? To je des,nekdo ma jiny nazor a hned mu nadavaji. Co vas v te skole uci.
        Navic proc bych mel vubec odpovidat cloveku,ktery konci svuj prispevek tak,ze predem vylucuje jakoukoliv diskuzi? *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit