Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přidávám se k přání dalších dílů. Strašně mě mrzí, jak je celá série nedoceněná. Jedničku jsem koupil ve slevě na Steamu a tak mě překvapila, že jsem si dvojku rovnou předobjednal a rozhodně jsem toho nelitoval. Darksiders série si zaslouží pokračování.
  • Darksiders je vyborna hra urcite zaslouzi pokracovani!!!
  • Jazz
    Dejte to sem.
    Sice se mi líbila jednička víc než dvojka z jedinýho důvodu a to kvůli tomu lootování a miliardě zbraní, ale jinak bych nic nevytknul.
  • Shenkster
    Prosím prosím ať vyjde pokračování ! *14*
  • hadanka: kolko krat zaznelo v tej starej videorecenzii slovne spojenie "fakt dost super" ?
    *3*
  • Ked dorazim rozohrane hry, tak si konecne supnem dvojku. Jednicka ma naozaj prijemne prekvapila.
    • Shenkster
      Mě dvojka bavila víc ;) máš se na co těšit
  • Varjag
    Dvojku právě po večerech hraju a královsky se bavím.. po stresujícím dni je to úžasná odreagovávačka s kouzelnou atmosférou :) Pak si dám jedničku, už jsem rozhodnut.. a potom.. ať už je tu další díl! :D
  • alladjex
    Smrťák z Darksidera je nesympatičtější hrdina jakého jsem potkal. Usměvavý, každému rád podá na potkání kosu nebo dvě ... já ho rozhodně i s jeho bráchou mám moc rád a moc bych si přál, aby dorazili na rodinou seanci i jejich druzí dva sourozenci.
    • fallanga
      Řekněme, že jsem je neměl moc rád, ale co se mi na nich líbilo, tak při sobě stáli. Byli to praví bratři. Například na konci prvního dílu, kde někdo říkal Válce: "Bojuješ sám" a Válka odpověděl: "Ne sám" a byl tam záběr jak přicházejí zbylí jezdci. To se mi na nich líbilo, protože i když si rada myslela, že Válka zničil Zemi, tak jeho bratři mu pomohli.
      • Rada si to nemyslela. Rada na něj ušila boudu a skončil v boji sám proti úplně všem stranám konfliktu. Ale jinak je to tak, bráchové mu jeli bodnout :)
        • Opravdu netuším kde jako bereš, že tam je hlad a mor...To je totalní fail... jako už jenom zhlediska jak říkš hald jako WTF... jak bys to chtěl hrát hazel bys po nepřátelích tvrdej chleba ?
          4 Jezci se jmenují:
          War - Používá meč
          Death- Kosa
          Strife- Používá střelné ruční zbraně...
          Fury- (žena) používá bič

          Nechápu ty vaše nesmysli o hladu a moru kde jste vzali... ?
          • Ten hlad a mor je z části bible "Kniha zjevení", ale i v angličtinně by to asi znělo divně a blbě, přece jenom zní líp strife a fury *3*
          • fallanga
            V bibli jsou tak zváni. Válka, Smrt, Hlad a Dobyvatel, často zvaný Mor. Je možné, že je to v Darksiders jinak, ale podle Bible jsou to tito.
          • Nevim jak ostatní, ale já to vzal z tradičního chápání čtyř jezdců apokalypsy, respektive z jejich pojetí v populární kultuře, kde se vyskytuje vždycky (od Red Dwarfa po Pratchetta) Smrt, Válka, Hlad a Mor. Upřímně je to nějakej pátek, co jsem Darksiders hrál a fakt si nepamatuju, jak to tam je.
        • fallanga
          Já jsem to hrál strašně dávno, takže si nevzpomínám na ten příběh. Ale teď jsem se koukl na poslední cut scénu a ta hláška je prostě super :D "Not alone".
  • Jo! Ať udělaj klidně dva díly, hrát za Mor i Hlad by určitě byla sranda.
    • Jazz
      Ti tam nejsou, v Darksiders jsou Strife (Svár) a Fury (Hněv). Fury je ještě k tomu ženská mám dojem.
      • fallanga
        To se mi líbí více než Hlad a Mor. Také to lépe zapadá do té atmosféry. Ale nechtěl bych hrát za ženu. Nemám nic proti hlavním hrdinkám, ale do Darksiders se více hodí 4 bratři než 3 bratři e sestra.
      • Jen ne ženskou :( Pokazí mě to příběh a dost mě to nas...
    • Krescz
      jasne mor by mohl davat dmg over time a hromadu debuffu a hlad by zase mohl vysavat zivoty...ku*va to je napad za milion asi jim to pujdu prodat *14* ...beze srandy, za hlad sem teda jeste nehral *1*
      • A teď si ještě představ apokalyptickej co-op. To by byl teprve nářez!
        • hlad by vzdy zvitazil *1*
    • fallanga
      Za ten Hlad by mě zajímalo jakou by mu dali zbraň, protože podle Bible nese váhy a s tím se moc zabíjet nedá :D
      • Vodováhou by to išlo *15*
      • Třeba to bude kouzelník
      • To by asi záleželo na typu vah. Kdyby si přidělal na řetěz pětikilový závaží z decimálky, moh by tim udělat slušnou paseku. :D
        • fallanga
          Rovnou z toho udělat ředmih :D
  • fallanga
    Oba díly byly super. Dvojka mě sice tolik nebavila, ale uznávám, že je to skvělá hra a opravdu doufám v pokračování. Chtěl bych si zahrát za nějakého nového jezdce s novými schopnostmi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit