Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně znám ty kteří řeší šerm ve hře a už jen proto to bude skvělá hra!
  • Doufám že tam Dan přidá i možnost hajlovat. Na Wolinu mu to letos po pár pivech s medovinou šlo velice hezky, tak by mi bylo líto, kdyby to v jeho hře chybělo.
    • Pořád by to bylo lepší, než aby byla v inventáři pozice pro modlitební kobereček *7*
      • Takovej peršan by nebyl k zahození. Mohl by ti zvednout charisma.
    • Zeptej se ho na to na nektery prednasce, masirku na internetu umi delat i osmilety dite.
      • Napíšu mu osobní zprávu na FB. Máme se přece v přátelích.
    • I kdyby hajloval, potom ti nic není. Je demokracie a každý má právo na volbu politického směru a hlavně právo na svobodu slova. ;) To že se tvůj politický názor a pohled neslučuje s jeho, není ještě nic špatného...
      • wenceslaus
        Takhle to opravdu nefunguje, projev sympatií k nacizmu je trestný i v demokracii (až tři roky).
        Ani svoboda nesmí být tak impotentní, aby dovolila hlásání nesvobody.

        Spíš tomu, co říká Hipsta, nevěřím.
        • Ano ale to ze politicke spicky presadzuju fasisticku politiku to uz je zcela normalne ze?
    • Můžeš nějak svoje tvrzení potvrdit? Nebo jsi jen další online žvanil? To co píšeš je docela vážné nařčení tak si dávej pozor co píšeš!
      • Bububu.
        To není urážka. Dobře nám bylo. Dan s velkomoravany popil, pomluvil cikány, smažky, uprchlíky a všelijakou verbež a pak došlo i na to hajlování.
        Jen veslovat se mu moc nechtělo. Na to je panáček docela rozmazlený.
  • Rád bych ,aby se z té hry vyklubalo něco pěkného. Ale zárověn mám pocit,že příliš se soustředí na detaily a jiné kraviny. U RPG jde hlavně o příběh,dungeony,atd.... Je hezké mít ještě ten balast kolem,ale zatím nic krom vychytávek a zajímavostí neukázaly.Pořád čím dýl,mám ten pocit,že si ukrojily velké spousto a snad se žacnou soustředit na hru a příběh ,než jen na princip fungování hry. Aby to nebylo nakonec demo jedné vesnice+jednoho hradu.
    • wenceslaus
      No ono alfa není všechno, co mají. A logicky ani nechtějí všechno ukázat, zvláště pak příběh (dungeonů bych ale opravdu moc nečekal). Alfa má jen otestovat vybrané mechaniky.
    • najskor musia spravit mechaniky tej hry a potom mozu pridavat obsah. alebo maju postavit najskor strechu a nakoniec zaklady? .ach boha jeho, krista. kkti toto
      • Vyjadřuj se slušně pubertáku ,není mi dvacet. Jasně že mechaniku první,ale zatím dělají pořád jen to a jestli budou pokračovat tímhle tempem a pořád ji vylepšovat,možná se hra nevydá nikdy a spolkne nehorázné peníze. Herní obsah taky není jen tak nasázet tam miliardy náhodných questů a za pár dní.Ted nevím plánové datum vydání prvního actu,ale mají co dělat hoši :)
        • "Vyjadřuj se slušně pubertáku ,není mi dvacet. "

          Neni mi uz ani tricet. Ale ty budes slusnej kkt *3*
        • Asharak
          Ty budeš donašeč že? *1*
  • Rád bych, aby se z této hry vyklubalo něco úžasného, ale zatím to nevypadá. Nesdílím místní nadšení.
    • wenceslaus
      Já bych, po 63 odehraných hodinách, řekl že to zatím právě na dobrou hru vypadá.
      • Asharak
        Sakra teď jsem zjistil že jsem to skoro vůbec nehrál když se podívu na odehraný čas a to už to mám tka dlouho :D
  • Zatim nejlepe vypadajici hra tohoto roku s velice inteligentni hratelnosti Jen tak dal!
  • Neví někdo jestli se neřeklo zda bude k dispozici editor? Komunita by s tím za pár let mohla udělat divy.
    • wenceslaus
      Warhorse by chtěl aby modeři měli k dispozici stejné nástroje jako oni. Nic není ale ještě jasné.
      • aneb dodelej si sám, klasika
        • Magister_Peditum
          Ne každej to dělá jako Bethesda. *15*
        • Asharak
          Lenoši stejně nikdy nic dělat nebudou, ti budou jen hrát/nehrát hru tak jak je. Popř. stáhnou vylepšení od těch, které právě pařit nebaví, ale naopak od kreativní činnosti alá módování se odtrhnout nedokážou *3*
  • Vávra se strašně bojí recenzí, teď se pořád trefuje ma facebooku do Yelperů a food blogerů, bojí se kritiky.
    • Tak kdo není s Vávrou, je proti němu, to se dávno ví *3*
    • yenda1
      Spíš viděl novou řadu SP. Yelpers = Smug Alert! *1*
  • Tahle hra je perfektní příklad pro výrobkovou koncepci... bude mít tolik využití, tolik možností, tolik všestranných zbytečností, že jako celek to nebude vůbec fungovat.

    24. 11. 2015
    Mgr. Phdr. Ing. Jan Bílý
    • Na ten je potreba i premyslet a ne jen papouskovat co si prectu v ucebnici. *1*
    • Bohuzel ale Troll. titul si k tomu nepripise . Na ten s takovou nikdy mit nebude. *9*
    • Vidim hodne prechytrelej ono je jednoduchy se flakat nic nedelat a kritizovat vsechno
      • Asharak
        Tak pokud má opravdu ty tituly pak se není čemu divit *15*
  • Když se ten houmles s plnovousem vykoupe, aby zase nešířil smrad a vstup bude zadarmo, tak stejně nepřijdu haha
  • Asharak
    Už se to začíná fakt skládat dohromady. Jde to rychleji a rychleji s každým velkým updatem. Teď záleží jak moc mají věci rozdělané v ostatních částech mapy, základy technické stránky vypadají dost dobře, hlavně aby tam bylo co dělat a stihli to vyplnit. *14*
    Teď hlavně trochu poladit tu vodu a dřevo, celkem to kazí :D https://www.youtube.com/watch?v=fDpt5ZU-kyQ
    • Ten les je sakra hustej. To bude chtít dobrou optimalizaci. Voda je trochu divná.
    • No právě. Aby z toho nebyl jen simulátor šermu, ovládaný klávesami *4*
      • to opravdu ne, tahle hra volá o gamepad, na klávesnici to bude hrát jen domyslete si sami...
        • wenceslaus
          Viktor Bocan? Designer soubojového systému?
          • blázen, tohle mělo být programované na nějaký Wii ovladáč, to by byla šupa. To bude super realistické na šipkách a k tomu myš s DPI 5000. LOL
            • Lukyz
              Klučina se jmenoval Ghyslain Raza a naštěstí sebevraždu nespáchal, ale lehce to chlapec asi taky nenesl.

              EDIT: Teď mu je okolo 27ti a tady je s ním krátké interview po 10ti letech.
            • Veskoslav: by si mohl udelat to same po zverejneni tveho komentare
            • Veskoslav
              Škoda je ta, že ten kluk, co je na videu, se po zveřejnění tohoto videa zabil.
            • ale tož *15*
            • wenceslaus
              Je to úplně stejně realistické, jako když mačkáš křížek a máváš motion controllerem.
            • jasně že bude. Není nic víc realistického, když šoupeš myšítko po desce a k tomu držíš WSAD.
            • wenceslaus
              Wii? To by dopadlo asi takhle:

              https://www.youtube.com/watch?v=3GJOVPjhXMY

              Sám mám Razer Hydra a na Portal to bylo skvělý, ale pokud není hráč šermíř a ta simulace opravdu superpřesná... tak šerm bude realističtější skrze K+M nebo gamepad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit