Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ono lejno, pěkne se nakonec poklonili kříží. Well done battlepriests, well done.
  • Ten retardní přízvuk ženský v teaseru je schválně?
  • Expeditions: Conquistador - skvělá hra. Je směšný (nebo smutný), kolik pozornosti dostala nedodělaná Bannersaga, což je asi tak pětinová hra oproti Expeditions. Zvlášť když Expeditions vytvořili se zhruba desetinovým rozpočtem - viz. kickstarter.
    • To zas zaridila Social Justice Zealots klika v hernich mediich, ktere prisla puvodni hra moc rasisiticka.
    • Užil jsem si obě hry (Expeditions možná o malinko více).
      Co ti na BS příšlo nedodělané? Nenarazil jsem na bug a to jsem to hrál v době vydání.
      • Co třeba naprosto očividně useknutej konec po osmi hodinách hry a falešný volby jen na oko?
        • Aha, hrál jsem to jen jednou, takže nevím, jaký měly ty volby vliv... Hodin mi to zabralo 15. A co se konce týče, od začátku jsem to měl zafixovaný jako 1. díl trilogie, takže mě to nijak nezarazilo.
    • Keyz
      Souhlas. Velice mě to bavilo. Propracované, pěkně udělané a dopady byly zásadní. Také tam utíkal čas a hráč musel jednat...Hudba také pěkná.

      Bannersage měla asi větší PR anebo vypadala více "stylizovaně" *15* Přitom to byla vymyšlená fantasy. Tohle mělo navíc realistický základ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit