Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Opět na Games.cz nejlepší názory. Můj nejoblíbenější díl je Porsche Unleashed, takže vím o čem mluvím. Konečně udělají NFS, který převážná většina fanoušků po celém světě chce, byli spokojeni i s betou a přijdu na Games.cz a je to opět paskvil. Witcher III je paskvil, AC série je paskvil, Fallout je paskvil, co podle lidí na tomhle webu není paskvil? Já jako automobilový nadšenec obdivuji, že s NFS konečně něco udělali. Má to výbornou atmosféru noční automobilové kultury, jsou tam jak JDM, tak evropské i muscle auta, od hatchbacků po supersporty, můžete si s tím autem dělat co chcete, nemusíte nic a lidem pořád něco vadí. Pokud nemáte rádi hry, tak je nehrajte, ne?
    • Ne všem se líbí to, co tobě. A logicky, nejhlasitější jsou vždy ti, co jsou nespokojení.
    • Draken69CZ
      Něco udělali? Mě přijde že od jisté doby akorát smíchávají předchozí díly jen v jiném poměru a že tam frknou nějaká "známá" jména a co jako. U mě vede FORZA.
      • Kinet1c
        Takze ani ty nemozes byt objektivny, tak ako ja nie, ked budem tvrdit, zze podla toho co som s FORZA videl, my to pripada to same kazdy diel, nic prevratneho mozno okrem grafiky. Vidis to je presne to co ty o NFS. Podla toho co som hral v poslednych dobach NFS, tak toto je rozhodne dobra cesta sp5 k Underground ovskej linii, ktora bola dobre nasliapnuta, ale potom prisiel pad. Samozrejme niektorym sa mozno aj pacili tie diely po tom, ale mne ani nie, mozno este Most wanted (2005). Teraz ako teda nemozes sudit podla ineho, tak z videii my to pride take ako stare U, az na to, ze vsetko bude zavisiet od hratelnosti. Tuning je podla mna uchvatny a grafika tiez nevyzera zle. FOrzu som nehral iba Gran Turismo a uprimne nevidim, co je na tej hre take skvele. Nie je to zle a tak, ale ze by to bolo nieco svetoborneho ako niektory vyspevuju tak ani nahodou. Asi by bolo na case odskusat nejake tie casti :D a pozriet sa co to vlastne zac ta Forza je. O GT som pocul iba vecsinou dobre veci a GT sa my velmi nepacilo, po urcitom case doslova nudilo. O Forze som pocul tiez vecsinou pozitiva tak dufam, ze to nedopadne ako u GT.
        • Draken69CZ
          Já myslel FORZU jako značku kde je jak Motorsport tak Horizon, oproti GT je to zábavnější i když 6 se tomu snaží dost přiblížit. Vlastně když to začínalo Forza doháněla GT teď, podle mě, GT se snaží dohnat Forzu která jí o kolo předjela.

          Problém je v tom že já nechci něco jako "Underground" a video podle mě cílí na freecoolin feel wave effect *11* a jestli bude i taková hra, zatím to vidím jako DiRT Showdown ve městě, tak opravdu děkuji nechci.
    • Jo má to spustu věcí okolo, supr auta, nějakou atmošku ale napadlo tě že lidi nejvíc štve to jak se to hraje? Ono je to pořád u hry dost důležitá součást celku. Mě třeba s*re, když čtu že hra xy má mít obrovské město, supr příběh, uvěřitelné postavy, vylepšování kdoví čeho blabla a na konci napíšou: "Tak co by se mohlo pokazit?" Co třeba samotná hratelnost dopr.... A ano, mluvím o asasín kríd sindikát, totalní PoS, díky bohu že bratr furt pirátí, takže jeho pc mi funguje jako zkušební stanice pro to co si koupit. A nové NFS mi přijde podobný případ, spousta pěkných věcí kolem, ale samotná hratelnost naprd. Ale souhlasím s tím že zdejší osazenstvo je až legračně urýpané.
    • corfer
      Na to se dá ovšem odpovědět jediné. Nemáš-li rád zdejší komunitu, nečti její názory... Pohoda, ne?
      • Ristoro
        Občas tu někdo napíše i něco kloudného, tak to si rád počtu. Taky občas naivně doufám, že třeba někteří dostanou rozum.
        • corfer
          Ale já netvrdím, že nemáš v zásadě pravdu... Nechápu, proč ale děláš to samé, co ostatním vyčítáš. Nemáte rádi hry, tak je nehrajte – nelíbí se ti komentáře, tak je nečti. Naprosto relevantní reakce...
          • Ristoro
            Já si rád čtu názory druhých, jinak bych tady nechodil. Ale chtěl bych od lidí vidět nějaký objektivnější, ne pořád jen všechno nenávidět. Já si ty debilní komentáře přečtu, tak na ně mám právo reagovat. Ale většina těch místních expertů si danou hru ani nezahraje, nebo na to nemají stroj a už je to paskvil. V tom je zásadní rozdíl.
            • Zrzzek
              Nad tím se nemá cenu rozčilovat. Řekl bych ale, že ty "normální" komentáře ten zbytek vyváží, takže sem má cenu chodit a diskutovat. Kolikrát jsem byl vyveden z omylu, nebo si prostě s někým dobře "zadiskutoval" *1* . Ovšem vypreparovat těch 5 normálních z toho zbytku je občas docela těžké...
  • Zdar :) Tak mam odehrány asi 4 hodiny na xbox one. Musím bohužel říct, že jsem čekal o hodně víc.
    Budu trochu porovnávat s novou Forzou.
    Výběr aut dobrý, ale málo. Tuning sice je celkem obsáhlý, ale nepřijde mi, že by měl nějak extra velký vliv na jizdní vlastnosti auta snad kromě zrychlení a max rychlosti.
    Samotný jízdní model mě hodně zklamal, připadá mi to spíš jako Flatout, auta podivně zatáčejí, celé je to spíš dělané, pro drift. Teda napodobení driftu - stačí držet plyn + brzdu + směr a auto driftuje uplně samo :-D Další co se mi nelíbí, je poněkud divně se chovající kamera při zatáčení auta.
    Další, co mě štve jsou pořád nějaký videa, asi 3x jsem byl v nějaký kavárně, kde se místní jezdci bavili o různých blbostech a asi 5x v garáži, kde zase mleli kraviny. Pomalu po každých dvou závodech je nějaký trapný intro.
    Co se týká grafiky tak ta se mi vůbec nelíbí. Přijde mi, že občas někde zrní. Detaily nejsou moc kvalitní. Přijde mi, že je tam až moc růžných světel a jisker.
    Funguje zde sice model poškození, ale jen kosmetický, na auto to vliv nemá. Chybí mi absence pohledu z očí řidiče. A hlavně jsem nepřišel na to, kde se dá nastavit manuální řazení. Dokonce se ani nikde nezobrazuje aktuálně zařazená rychlost :-D Joi a policajti se chovají jako pitomci :-D
    Celkově tedy zklamání - jediná trochu zajímavá věc, je ten vizualní tuning. Jsem rád, že EA to dala zdarma na vyzkoušení na 10hodin do vaultu. Za mne hráčům, co mají se závoděním trochu zkušenosti hru doporučit nemůžu :-) Ale možná jsem jen zmlsaný z Forzy :)
    • Kinet1c
      To sa podla mna neda porovnavat, ale ok a popisovat grafiku z xbone prip. ps4 proti PC, ako fakt asi nema velky vyznam, iba ak pre tych co to tiez budu hrat na konzolach (asi to skor bolo info pre nich). Mne teda iba z videii pripada grafika celkom slusna.
  • cumpi3
    Já mám na ntb nainstalovany uz par let nfs II,IV,V, s tím, že pětce mám na stole připevněný volant a můžu ty hry hrát na střídačku donekonečna. U tohohle mám problém dokoukat vůbec to video...a ať už mi někdo vysvětlí ten návrat ke kořenům
    • To jsou zase kecy, ano přestaňme vyvíjet hry a hrajme staré braky... Odsoudit hru, aniž by dotyčný hrál je vrchol demence...(Doporučuji navštívit Nešpora...)
      • Tady stačí jediný pohled a hned je jasné, že tohle nemá s kořeny série nic společného.
    • nj, ja to 'hraju' aspona na youtube :) https://www.youtube.com/watch?v=ciXf-uvJAjg
  • Zrzzek
    Chci pořádnej výběr z aut, modifikatelnost a pocit z rychlosti. Prosím žádnej příběh.

    BTW +1 za vybranou muziku k traileru. Sice jsem veskrze metalista, ale k tém autům se to prostě hodilo.
    • Mně naopak přijde, že tahle muzika se k jakejmkoliv autům nehodí vůbec. V jednu chvíli, když se ozvalo "We wanna be free" z Loaded od Primal Scream, tak jsem si říkal, že se ten trailer ještě rozjede do peckovejch rozměrů a pustím si ho minimálně desetkrát, a vono prdlajz, hraje gangsta péredajz. Ale vizuálně se mi to líbilo, tak snad in-game muzika bude zábavnější. *1*
    • Kinet1c
      k prvym spominanym veciam suhlas, ale k poslednej, ako pribeh my netreba, ale urcite bude, jednoducho si ho netreba vsimat, iba ak NAHODOU nebude stat aspon za nieco malo.
  • Hodně špatný, mně jako autaře to ani trochu nezaujalo, možná to bude znít blbě, ale staré NFS intro má větší šťávu a dokáže víc nakopnout. Tohle chce být tak strašně cool a moderní a přitom je to tak splácané, nezáživné a nudné :/

    To víc nabudí i takovéto videjko https://www.youtube.com/watch?v=g29jbfs2P3Q (kdo někdy lítal ve 4g ví jaký to je adrenalin :)
    • Draken69CZ
      Tak horší než The Crew to nebude, ale taky mě to mírně odpuzuje.
  • mam 33 let, za nejlepsi NFS povazuju NFS1 a trat Alpine1-2-3 na DiabluSV, nebo NFS Porsche.Toto na mna posobi ako parodia na pretekarsku hru, farbickove neonove pekne zabalene ...ovno. Normalneho NFS sa uz asi nedockam v tomto zivote.
    • Kinet1c
      Velky nostalgik, ja mam 35 a mne sa to akosi paci, teda na videu :D. A paci sa my aj NFS1-2-3-4-5-6-7-8-9 a 10 (1,2, 3 Hot Pursuit, 4 High stakes (Road challenge), 5 PU (Porsche 2000), 6 Hot pursuit II, 7 NFSU, 8 NFSUII, 9 MOST WANTED a potom aj ked mnohym sa nepacilo, tak Carbon :D a to sme rok 2006, po tomto roku uz nic, ah este Undercover, som na to naletel, ale :D no bolo to ake to bolo, aspon bola sranda s Veyronom :D)
      PS. rozne offshooty som nezaratal, iba PC
    • NFS III - Aquatica v Lamborghini Diablo je podle mě lepší :)
      • cumpi3
        Redrock ridge a hometown *4*
        • Vlastně každá mapa tam byla skvělá :)
  • Nevím co melete, to je proto protože ste už starý a líbý se vám ty starý hry protože si zase připadáte mladý. Já se těšim!
    • Ty se jdi ucit radsi cestinu ty casual, easy, low, decko, co hraje kazdou zavodni hru se zaplym automaticky radenim.
      • Ti vilkládej njěco o cestynjě trotle. Nautč se poušívad nejdřív sam dyakrytyku ty jednoduchí vímaze a pak švaň.
      • razenim* samozrejme
  • jasna koupe pokud nebude fps lock, nejlepší zavodní hra. (žadne trapne okruhy)
  • Draken69CZ
    Remake Need for Speed: Porsche Unleashed a hráči by jim utrhali ruce, ale děti by to nekupovali, škoda budeme tu mít další paskvil á la The Crew *13*
    • Kinet1c
      suhlasim, urcite by som radsej videl nieco ako PU, ale hm to asi uz nebude. Na druhej strane my nevadi ako taky NFSU, novsi, aj ked asi nebude tak dobry.
    • Já bych bral třeba i Ferrari Unleashed *4*
  • a zase to trpný driftování....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit