Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby nejake hry vubec na android byly krome asfalta ze, stejny jak symbian nic vic mobily knicemu krome psani a volani furt to neni ono
  • Před iPhonem jsem měl jen samé Motoroly, jelikož ty byly opravdu stylovky, ještě doma mám žiletky .) Takže bych uvažoval snad jedině právě na Moto, jenže připadá mi, že ten jejich desing je opravdu hnusný, jak prostředí telefonu, tak telefon samotný a to Motorola byla vždy desingový leader...
  • Kedaro
    To mě namíchl Hitman GO, čekal jsem od autorů tak nějak se samozřejmostí savy v cloudu, no bohužel na achievementy čas měli, ale při reinstalaci musím od začátku. Proto login přes g+ mi přijde v té hře docela zbytečné.
  • niceguyfromrussia.ru
    ešte nejaké hry by to chcelo *15* ale tam asi nikomu hry nechýbajú, a analytici čo pred 2-3 rokmi pri to veľkom Android boome predpovedali že veľké hry sú minulosť pretože ľudia zistili že Angry Birds vymenia za Skyrim, sú už aspoň meter pod zemou
  • Jack1947
    Nemám rád market od té doby co ho vlastní Google, nepřehledné chaotické a nic moc vyhledávání... navíc na obrazvce je jen pár věcí a když listujete několika stránkami a vrátíte se nazpátek můžete zase scrollovat odznova... a s aktualizacemi je to čím dal tím horší naštěstí se dají odinstalovat a zakázat automatické aktualizace. Mnohem lepší je Samsung(market) ano je to jen pro mobily Samsung a navíc s tegrou ale prostě to je lepší a přehlednější. ( A To na mobilu vlastně skoro vůbec nehraju).
    • Jacku, kdy prosímtě Google nevlastnil digitální distribuci, se kterou sám přišel?
      • Jack1947
        Nevím když to byl Android market... asi...
        • Jacku, řekni mi prosím, kdo podle tebe vyvíjí systém Android? Marťani?
          • Jack1947
            Jo, aha tak se omlouvám já jsem nevěděl že za tím stojí Gůůgl... fakt. Já ale myslel že předtím to bylo lepší než když si z toho udělal Gogl gůůgl plej. Aby jsme si rozuměli. (nejsem sám toho názoru).
        • no ty vole :D
  • Snad jedna věcí z mála, co mě na Androidu se*e je ta menší podpora od vývojářů. Samozřejmě, důvody chápu a nedivím se jim (cca. 95% pirátství Dead Trigger za "pitomou" dvacku je děs), ale i tak. Spoustu her bych na Androidu rozhodně uvítal (aspoň, že to někteří portnou později než vůbec, že?).
    • Největší problém vidím v nutnosti zadání čísla kreditky. Kdyby byla možnost platit přes PayPal dlouho bych neváhal.
      • Google Play už PayPal podporuje...
        • Kedaro
          v česku zatím ne
  • Android je zlo. Strašný systém, věčně zalagovaný i na čtyřjádru. Nechápu, přoč se více neprosazuje Windows, jelikož otec má doma Nokii a je to velice svižný a přehledný systém, sice to není IOS, ale má slušně nakročeno.
    • mirekdusinojc
      Pokud chceš rychlý Android, kup si Nexus s čistým systémem od Googlu. Nic jiného nemá cenu. Sračky, jakou je třeba SGS, se prodávají jenom proto, protože je na ně neuvěřitelná marketingová masáž a kdysi v historii to byl údajně jediný slušný telefon, který prý konkuroval iPhonu. Aktuálně je to však naprosto nepoužitelný, hnusný telefon se spoustou polofukčních featur a gimmicků, který se prodává už jen ze setrvačnosti. Každá druhá mobilní manufaktura má mnohem lepší a levnější verzi téhož. I tak však všechen ten balast, který tam výrobci cpou, neuvěřitelně zpomalí i ty nejrychlejší telefony dnes na trhu.
    • Protoze lidi (krom jabkozroutu) nechcou omezeny system, kterej umi jen to co velky bratr dovoli?
      • Naprostá výmluva android ovce. Na co potřebuješ otevřený telefon, já potřebuji rychlý, odladěný systém, který se mi bude aktualizovat aspoň pár let. Apple aktualizuje i několik let staré telefony, to u Androidu nehrozí. Appstore nabízí daleko více aplikací. Takže jaká je vlastně výhoda Androidu nad IOS? Povídej a přeháněj...
        • Proč otevřený systém? Protože možnost volby výrobce a HW, custom rom, root a fičury, které ti systém uzavřený jaksi z principu neumožní. Jasně, ale pokud si chceš jen telefonovat a psát smsky, tak ti stačí stará Nokia. A pokud si do toho chceš pořizovat selfies a dávat je na FB, tak ti skutečně stačí Apple. Nic proti ničemu. Každému vyhovuje něco jiného a je konečné na čase se s tím smířit. Podobné žabomyší války jsou směšné. Je to jako řešit, jestli máte raději maminku anebo tatínka.
          • To je blbina. Na co neoficiální roomky? Proč, aby jsi měl nestabilní mobil? Root je vlastně zbytečný i u nových Xperii např. není jediný důvod proč dělat root a dávat do telefonu neofico roomky. Chápu, že tady ty nerdoviny většinou dělají svobodní panicové, co nemají nic na práci, ale normální pracují lide potřebují stabilní telefon, v životě by mě nenapadlo dělat root u iPhone, když jeho reakce jsou bleskové. To mají potřebu dělat jen majitelé androidu, jelikož se jim to laguje apod..
            • Pyčovina. totální pyčovina... Na co upravovat např WindowsPhone, řekni, proč? Je to přehledné, je to rychlé, čili je to skvělý pracovní nástroj stejně jako iPhone! Proč to upravovat pomocí neoficialník romek, kterých je 9z10 nepoužitelných....Potřebuji výkony, pracovní, rychlý telefon a to vše IOS či WP nabízí v základu.
            • Tak jak ti to vysvetlit, nemusi se mi libit reseni co vyhovovalo nejakymu Johnovy, ktery to navrhoval nekde v Californii. Takze proc si to neupravit ? A kecy typu "je to nestabilni" a "to co je neoficialni" si prosimte nech. Protoze to, co si upravis presne pro sve potreby je vzdycky lepsi nez nejake obecne nastaveni co ti prodaj.
        • Zkusil bych se podívat na Nexus telefony, nebo Motorola (ikdyž ty jsou u nás horší sehnat). Já už začínám být alergickej na kecy, jak android laguje a přitom to není pravda. Čistej android je naprosto plynulá záležitost, jen to zkuste.
        • Apple ovce říká ostatním že jsou ovce, hezké *4*
          • Ano v současnosti je moderní nadávat na Apple a kupovat si předražené plastové Ťamťungy za 20K, který za rok vyměníš za ještě větší plastový Ťamťung, který přínese více jader a více ram, ale sekat se to bude stejně. Já tomu říkám stádový efekt. Já jsem majitelem Iphone 4S už nějaký pátek a ten telefon běží jako by byl nový. Neběžím pro každý nový iPhone, taky proč, když starý funguje jako nový, taky co čekat od Applu, jejich produkty jsou nestkutečně odladěné..
            • To je zase lež, stačí se podívat na problémy Galaxy S3, který proslul svým lagovaním. Stačí se podívat na HTC One a problémy s kontrukcí, problémy se Sense... Vyhodíš 20klacků a ten telefon si sám musíš upravovat, ber to tak, že zásahy do telefonu jako neofico romky a root se může vymstít např při reklamaci...
            • No je pravda ze maji vzasade jen par verzi stejneho telefonu, tak ty aplikace bezi relativne dobre a jsou pro ne odladene. Ale zase musis pocitat s tim, ze je to telefon za 15 - 20k a kdyz si koupis obdobny s androidem, tak ti nepujde o nic hure. Navic u applu musis prekousnout vsechna omezeni a taky povinnost si od nich kupovat predrazene prislusenstvi.
            • Zod typická reakce majitele Androidu. Omezený až na půdu...Děkuji, že jsi jen potvrdil tento fakt tak názorně...
            • Jack1947
              Proč si kupovat zasranej Samsung? máš na výběr z mnoha alternativ... stačí si jen vybrat. *4*
            • tak já proti gayům nic nemám
        • Jack1947
          Nemá ve znaku jablko? *15* *2*

          Jinak pravda no na staré founy se v Androidu kálí... nu co no. Zase mají nové výkon. *4*
          • jo koupíš si telefon za x tisíc a nemáš ani podporu, na druhou stranu iPhone 4 začal na IOS 4 a teď dostane IOS 8...
            • A co vlastě přinesl Jelly Bean, Kitkat??? Hmmm???
            • Jack1947
              Je to jednoduché je to Ajfoun, ten je kompatibilní napříč platformami (svými) kdežto Androjd je změt zařízení... nojo no musí to jít dopředu né dozádu. Nakonec se to vyplatí...
            • to bude tim ze inovace u apple nula)) tam si muzou dovolit menit cisilka jak na bezicim pase... a kdyz uz se objevi nova funkce tak ji starsi zarizeni od apple stejne kolikrat nemaji i kdyz dostanou upgrade na vyssi verzi systemu
            • Iphone 4S jsem měl namysli.. Inak např Ipad2 je taky letité zařízení a taky dostane IOS 8....
    • Jack1947
      To ale přišlo až s těmi aktualizacemi, do té doby byl celkem rychlý si nezařil Symbian to byl pravý děs když se tam sešlo více aplikací... nebo i mobily bez OS. *4* Néé android Windows se těžko prosadí, když necílý na mainstream.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit