zavřít
...

Nová verze modifikace Brutal Doom přinese víc brutality a vylepšené zbraně

Pokud máte rádi střílečky z pohledu první osoby, pak pro vás Doom musí představovat idol. Pokud tomu tak je, pak pro vás musí být stejným idolem fantastický mod Brutal Doom. Pokud tomu tak je, pak se vaším novým idolem stane chystaná verze v20c, která přináší spoustu skvělých novinek. Takové jsou zákony...
 • Bimm (anonym)
  0 souhlasí, 3 nesouhlasí
  Kam se hrabe tajny agent Bob StClaire!! Totalne uchylne!
  3.2.2017

  reagovat

 • zdrcujici_pravda (inkognito)
  17 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Pamatuju jak kdejaký organizace nadávaly na násilí zobrazené v Doomovi a hra mohla za veškerou agresivitu nezletilých. Kdyby v té době viděli tohle, tak dostanou infarkt.
  2.2.2017

  reagovat

 • lol (inkognito)
  3 souhlasí, 14 nesouhlasí
  je rok 2017 nebo 1997?
  2.2.2017

  reagovat

 • Lancasterka (anonym)
  6 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Nesmysl, není nic lepšího než broková dvojka z původního a nepřekonanýho DOOM II *14*
  2.2.2017

  reagovat

 • readyxx (inkognito)
  2 souhlasí, 3 nesouhlasí
  : Vaša Pecháček ma u me +bod , konecne clanek o hre co uspokoji i me naroky ..kazdopadne i predesla verze s novejma mapama byla bozi *3*
  2.2.2017

  reagovat

 • bcjazz tiscali.cz
  3 souhlasí, 5 nesouhlasí
  Brutal Doom je skvělý, na nový update se fakt těsím... btw "Jen si dávejte pozor, ať se pilou nedotknete zdi, protože tak otravně nesnesitelný zvuk jsem snad ještě v životě neslyšel." - Já ho teda slyšel už v Doom 3, zřejmě autorem použit jako dlouhodobější placeholder.
  2.2.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.127.179.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.