Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neskutečně úžasná hra. Ve své době jsem ji dohrál několikrát. A když jsem viděl, že vydávají remaster okamžitě jsem hru koupil na svou PS4. A i když si někdo bude myslet, že si vymýšlím, tak opravdu většinu hry procházím v původním grafickém zobrazení. Nostalgie pracuje na maximum. Ale i nový grafický kabát hře velice sluší a kdo tuto hru nehrál, tak určitě vřele doporučuji.
  • To vypadá hezky. To si možná rád zahraju.
  • Ukáže PC hráčům? My skuteční HC hráči na PC jsme měli vždy konzole a právě proto hrajeme primárně na PC! Takže nám opravdu nic ukazovat nemusíte! Co takhle přestat nesmyslně škatulkovat herní komunitu na konzolista a PC hráče? Celé to beru jen jako úmyslnou a nesmyslnou provokaci někoho kdo v životě​ neviděl pořádnou herní mašinu! A teď se snaží dělat machra!
    • Běž si vymáčknout jebáky ty skutečný PC(s)ráči. Pochybuji, že jsi jen svým pařátem zavadil o klenoty jako Symphony of the Night...
  • Nepotřebuju ukazovat, jak se dělaly plošinovky v osmdesátkách, pamatuju si to. Potřebujou to ukázat hlavně vývojáři.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit