Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock
    chtěl bych, aby uvolnili k hraní všechny dosavadní Elusive Targets, nechápu, proč to muselo být tak exkluzivní. Měly propracované dialogy a byly mnohdy velice zajímavé. Minimálně teď když už skončily a někteří hru koupili později bych je uvolnil tím tuplem.
  • Já bych pro něj měl cíl vypátrat a zlikvidovat všechny zodpovědné managery za epizodní distribuci a finální boss první koho to napadlo za úkol obvzlášť bolestivě zlikvidovat....
    • deathfish
      Mně to třeba nevadí a přijde mi, že to tady má smysl. Každou misi si tak můžeš odzkoušet projet různými způsoby, cíl zkusit sejmout pokaždé jinak a celkově si hru více zahraješ a užiješ. Navíc tam přidávají v průběhu další výzvy.

      Ale na druhou stranu rozumím, protože tohle všechno můžeš zvládnout docela rychle a pak dost dlouho trvá, než vyjde další epizoda.

      Na další stranu tě ale zase nikdo nenutí, a můžeš klidně počkat, až to vše vydají. *4*
  • XorxoxTalarius
    Ja si myslim ze dat si za cil nejakeho narkobarona uprostred jungle na velkem panstvi hlidaneho soukromou armadou, nebo naopak zlikvidovat nekoho na privatnim patre v mrakodrapu by mohlo byt zajimave.
    • Odstranění zajatého detektiva v motorkářském klubu by taky nemuselo být špatný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit