Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Největší prasárnu zas předvedl Eurogamer. Banda tupých hlav?
    http://www.eurogamer.cz/articles/2015-07-30-level-nevyjde-ani-o-tchto-prazdninach
    • Nechápu, tohle si snad seriózní web nemůže dovolit. Jan Doskocil je evidentně "jiný" člověk..
  • Colby.Sawyer
    Jak to, že jí v časáku plakát nemám???
    • Veskoslav
      Pokud jsi kupoval jinde než v JRC nebo nemáš předplatné, tak nemáš plakát.
      • Colby.Sawyer
        A to mi říkáte až teď *16* *1* tak příště si to budu pamatovat o jaký plakát jsem přišel?
        • dům
    • plagaty davaju len dobrym ludom. v jrc/brlohu.
  • Jack1947
    Sqelá obálka i téma, bohužel je to tak (jo a ještě nesmím zapomenout na super plakát - takový odraz doby jak šel Důům)
    Mafia1 znamenala něco velkého aby 2jka sklouzla jí pod kolena.

    3 Snad nebude mít už ani dabingto nemá s mafií nic společného nemusí se to ani tak jmenovat. Jsem na to zvědavý hlavně protože, to oznámily celkem brzo a příští rok už vychází...

    Jinak klasika, a tak třeba sloupek pana Vávry, celkem se s ním shodnu. ( I když jsem gamescom nesledoval moc, nic co by jsme nečekali a neviděli už předem). Jen tak dál, supr čtení, které bych bral klído i 2x v měsíci. *5* Jste borci no. To se vám musí nechat.
    • TheGGG
      Dobrá práce vojíne jacku.
      Dnes jste těch parc*antů z grammar nazi zabil fakt hodně.
      Pohov.
    • Jacku ty umíš číst?
  • Koupeno přečteno, líbilo, díky moc ^_^
  • už mám doma to ano, škoda jen, že kdesi cestou se mi level polámal a došel do schránky těžce přeložen v půli :( mám chut ho vyhodit.
    • Veskoslav
      Stěžuj si na poště. Tohle nesmí.
      • S takovou stiznosti si utrou tu vec kam slunce nesviti a budu se moci tesit na dalsi znicene zasilky jako bonus.
        • Veskoslav
          Tak to nevím kde bydlíš. Ale jednou mi přišel přehnutý Level, narvaný do schránky, že pošťačka měla své dny. Totálně zničená obálka. Vyfotil jsem to, poslal email a do týdne mi přišla písemná omluva. Od té doby mi nikdy nepřehnuli Level. Pokud si myslíš, že máš držet hubu a tiše sedět v koutě, kde tě možná někdo najde, tak na to hodně rychle dojedeš. Mnohdy na to i spoléhají. Nebo v restauraci taky dojíš syrové jídlo a nevrátíš ho k dodělání, co kdyby ti do něj příště plivli?
          • to mas pravdu, ale plakát novej nedostanu, zrovna je to fakt jedinej, kterej bych i použil :)
            • ja je schovavam do suchyho mista, ale tenhle muzu vyhodit.
            • Tilwaen
              @Sully: Ten plakát se dá vyndat.
            • No vidíš a mě leží měsíc na vaně a když vyjde novej level, tak je několikrát promáčenej a uschlej že ho vyhodim *1*
          • Kuchaři mají prý takový pořekadlo, ne*er toho, kdo ti připravuje jídlo. *1* No, někdo těm poštákům taky vaří ne? *3* Co víš.Třeba je to zákon padajícího ho*na. *2*
        • Sr_Lobo
          Vim jak se cejtis, me ceska posta znicila uz zbozi za nekolik tisic. Nejhorsi instituce u nas.
          • Veskoslav
            Nejhorší? To jsou DHL, PPL a podobné služby. Navíc pokud máš drahé zboží, tak je s prominutím blbost nemít to pojištěné. A pokud to neudělal prodejce, tak vrátit a požadovat nové zboží. Lidi, to jste fakt tak rezignovaní, že si všechno necháte líbit?
            • Veskoslav
              No neboj i u nás to občas tak je. Ani nezazvoní pošťák a rovnou hodí lístek, že nebyl zastižen.
            • Sr_Lobo
              Bydlim v Ricanech u Prahy, kde mistni posta dostala nejvetsi pokutu v historii cesky posty.
              http://ekonomika.idnes.cz/posta-dostala-pokutu-1-45-milionu-za-nedorucovani-fu3-/ekoakcie.aspx?c=A140320_105201_ekoakcie_neh
              Mnesi zasikly kolem 500 te nenapadne pojistovat, stiznosti sem podal asi deset a bylo mi to na nic. Naopak s ostatnima spedicnima sluzbama mam dobry zkusenosti. Pravda ze PPL se tam zacina taky kazit.
              Dale k dorucovanim CP:
              Rano prijde sms ze dnes budou dorucovat, sedim doma celej den a pak mi prijde sms "Nezastihli jsme vas na uvedene adrese....".
              Bud rad Vesko, ze u vas fungujou dobre u nas je to ocistec.
          • Já si radši neobjednávám krabicovky už jen proto, že mi tak 80% krabiček přišlo nakřáplých.
          • me se to stalo poprvy, jinak je to pro me na baliky nejlepsi sluzba. Urcite lepsi nez treba PPL, kdy ses rad, ze ti aspon poslou SMS, to, že prijede kdy se to hodi jemu uz je vec druha :( :D
  • Mart9
    No při letmém přečtení nadpisu jsem četl, že magazín Level hlásá konec
    • Naopak v něm píšou, že jsou na tom ekonomicky líp než loni.
      • Mart9
        A to je dobře, jinak by to nemělo smysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit