Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu, tohle si snad seriózní web nemůže dovolit. Jan Doskocil je evidentně "jiný" člověk..
  • ja je schovavam do suchyho mista, ale tenhle muzu vyhodit.
  • Tilwaen
    @Sully: Ten plakát se dá vyndat.
  • No vidíš a mě leží měsíc na vaně a když vyjde novej level, tak je několikrát promáčenej a uschlej že ho vyhodim *1*
  • dům
  • to mas pravdu, ale plakát novej nedostanu, zrovna je to fakt jedinej, kterej bych i použil :)
  • Největší prasárnu zas předvedl Eurogamer. Banda tupých hlav?
    http://www.eurogamer.cz/articles/2015-07-30-level-nevyjde-ani-o-tchto-prazdninach
  • Colby.Sawyer
    A to mi říkáte až teď *16* *1* tak příště si to budu pamatovat o jaký plakát jsem přišel?
  • Veskoslav
    Pokud jsi kupoval jinde než v JRC nebo nemáš předplatné, tak nemáš plakát.
  • plagaty davaju len dobrym ludom. v jrc/brlohu.
  • Colby.Sawyer
    Jak to, že jí v časáku plakát nemám???
  • Kuchaři mají prý takový pořekadlo, ne*er toho, kdo ti připravuje jídlo. *1* No, někdo těm poštákům taky vaří ne? *3* Co víš.Třeba je to zákon padajícího ho*na. *2*
  • TheGGG
    Dobrá práce vojíne jacku.
    Dnes jste těch parc*antů z grammar nazi zabil fakt hodně.
    Pohov.
  • Veskoslav
    No neboj i u nás to občas tak je. Ani nezazvoní pošťák a rovnou hodí lístek, že nebyl zastižen.
  • Jacku ty umíš číst?
  • Sr_Lobo
    Bydlim v Ricanech u Prahy, kde mistni posta dostala nejvetsi pokutu v historii cesky posty.
    http://ekonomika.idnes.cz/posta-dostala-pokutu-1-45-milionu-za-nedorucovani-fu3-/ekoakcie.aspx?c=A140320_105201_ekoakcie_neh
    Mnesi zasikly kolem 500 te nenapadne pojistovat, stiznosti sem podal asi deset a bylo mi to na nic. Naopak s ostatnima spedicnima sluzbama mam dobry zkusenosti. Pravda ze PPL se tam zacina taky kazit.
    Dale k dorucovanim CP:
    Rano prijde sms ze dnes budou dorucovat, sedim doma celej den a pak mi prijde sms "Nezastihli jsme vas na uvedene adrese....".
    Bud rad Vesko, ze u vas fungujou dobre u nas je to ocistec.
  • Veskoslav
    Nejhorší? To jsou DHL, PPL a podobné služby. Navíc pokud máš drahé zboží, tak je s prominutím blbost nemít to pojištěné. A pokud to neudělal prodejce, tak vrátit a požadovat nové zboží. Lidi, to jste fakt tak rezignovaní, že si všechno necháte líbit?
  • Veskoslav
    Tak to nevím kde bydlíš. Ale jednou mi přišel přehnutý Level, narvaný do schránky, že pošťačka měla své dny. Totálně zničená obálka. Vyfotil jsem to, poslal email a do týdne mi přišla písemná omluva. Od té doby mi nikdy nepřehnuli Level. Pokud si myslíš, že máš držet hubu a tiše sedět v koutě, kde tě možná někdo najde, tak na to hodně rychle dojedeš. Mnohdy na to i spoléhají. Nebo v restauraci taky dojíš syrové jídlo a nevrátíš ho k dodělání, co kdyby ti do něj příště plivli?
  • Jack1947
    Sqelá obálka i téma, bohužel je to tak (jo a ještě nesmím zapomenout na super plakát - takový odraz doby jak šel Důům)
    Mafia1 znamenala něco velkého aby 2jka sklouzla jí pod kolena.

    3 Snad nebude mít už ani dabingto nemá s mafií nic společného nemusí se to ani tak jmenovat. Jsem na to zvědavý hlavně protože, to oznámily celkem brzo a příští rok už vychází...

    Jinak klasika, a tak třeba sloupek pana Vávry, celkem se s ním shodnu. ( I když jsem gamescom nesledoval moc, nic co by jsme nečekali a neviděli už předem). Jen tak dál, supr čtení, které bych bral klído i 2x v měsíci. *5* Jste borci no. To se vám musí nechat.
  • Já si radši neobjednávám krabicovky už jen proto, že mi tak 80% krabiček přišlo nakřáplých.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit