Přejít na výpis diskuzí

Nové DLC ke Kingdom Come není moc krátké, bylo jen rozbité

25.10.2018 12:15
Šárka Tmějová 88 příspěvků

Nad Kingdom Come: Deliverance se minulý týden na Steamu stáhla černá mračna velmi negativních čerstvých hodnocení. Rozruch mezi hráči přitom způsobil jediný bug, který zapříčinil zdánlivé zkrácení hlavní úkolové linie nového DLC s Janem Ptáčkem. Místo slibovaných deseti hodin se dalo dokončit za pouhé...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    tak co, budeme tipovat, jestli bude nějaký zajímavý bug i u dalšího DLC?

• bolehlav

Treba si Dan Vavra vzpomnel na "zkratku" v zavode formuli z prvni Mafie 🙂

Ne, pripada mi, ze tohle je uz takovy neduh ceskych firem. Vsechno se stihne a kdyz ne, "tak se to nejak udela". Byt u vyvoje toho DLC (a vubec celeho KC) peclivejsi, tak se IMHO tohle nemuze stat...

• TheGGG

zakládání vesnic... balení mařek... tsss a co takhle nějaká drsná příběhovka? DLC z nějaké bitvy, nebo obecně trochu té středověké brutality. CO bude další DLC? Kuň ztratil podkovu a tak ji jdeme hledat? Bába potřebuje namíchat lektvar z konopý na záda, ale kumánům našla protidrogová centrála ve sklepě pěstírnu?

srlsy, tyto odlehčené mise ok, ale nějaký seriozní příběh by nebyl?

• sukovf

Nic se takového se v DLC asi jen tak neobjeví, ale vypadá to, že se pilně pracuje na pokračování hry samotné - pánové z WH byli před časem "načapání" na location scoutingu u Trosek. Konec KC:D si už nepamatuju přesně, ale mám dojem, že právě na Trosky se odjíždělo v samém závěru hry.

• Jack1947

Obno to není až takové jaké si myslíš, ale pravda mohlotam být kromě utíkání zn jednoho bodu do dalšího toho více.

• MickeyMutant
    Vždyť Skyrim byl taky rozbitej...
  • ja_nic_nevim

Když už tu u článků PÁR příspěvků je, stejně tu jen zvrací dokola jen pár stále stejných exotu (nepočítám Jacka, ten dělá 50% příspěvků). Tenhle web je na odpis. Hádám že redakce si do svědomí nesahne a nic nezmění. 

Je to škoda, protože diskuze a občas zajímavé příspěvky tu tomu dávaly ohromného ducha, měl jsem to tu rád. 

• Diskuze tu umřela úplně setjně jako na jiných herních webech, kde se uchýlili k omezení diskuze. Je to velká škoda a ještě by mě zajímalo o kolik mají míň na reklamách, když už tu nikdo nelze do diskuzí.

• Diskutující tvoří minimální podíl návštěvníků. Jinak souhlas. Nutnost mít účet diskuzi podle mě zabilo. 

• Jack1947

Jako Sorry jako ale KDO vy dva jste lol 😀

Zřejmě anonymové protože jinak si nedovedu představit absenci již několik let tady.

Fakt sranda většinou se ozývají dědci nebo 2 "bývalý" anonymové. Jo je tu mrtvo, fakt jo každej den minimálně 20přípěvků k tématu fakt hrůza. Už by to tu měli ZAVřít, jako fakt jjAKO 😛

Mě to naopak vyhovuje, nejsou tady urážlivé reakce od anonymů... prostě mají méně práce a když přeci jenom někdo napadne tak, je posléze smazán.

Nejsem proto aby vše bylo sluníčkové a tak ale prostě některé věcio do diskuze nepatří tohle není hospoda ale slušná diskuze , nepomahá nikomu když se tu vyvolá flame a nějaké jiné pozdvižení prostě, se s tím smiř no. Za ten minimální počet anonymů co měli rozum , už se opakuji to asi nestálo co z toho více práce ale málo užitku.

• Píšu do diskuze málo a dříve pod jiným nickem. Nemám potřebu svoje moudra někde vypouštět nějak často. Games, Hrej sleduju od založení obou a pamatuju všechny redakce.

• 20 příspěvků kde aspoň 1/3 tvoří tvoje výkřiky a moudra. :)

Pokud chceš mít slušnou a ještě ktomu diskuzi, tak nejdřív musíš mít něco s čím ji také dokážeš obohatit a myslím fakt obohatit..ne zakydat planými dojmy z youtubu. 

• Tak si dej palec nahoru, jen nechápu, že tě to baví psát pořád dokola, ale víc na tebe reagovat nemá smysl. Chápu, že pro tebe a podobné trolly je to super prostředí, rázem jsi "důležitý", když tvoříš 50% postů, a nikdo ti neklikne mínus za to co plácáš, ale rozvinutější diskuze tu prostě není.

• Hej on si ten jeden palec fakt dává sám, že?

• zdeeneek

Reakce na příspěvek:

Jeden palec si dává sám hned po odeslání svýho příspěvku. Když má čas jeho máma, tak mu tam občas palec hodí taky a má tam tak +2.

• Jack1947

Reakce na příspěvek:

tak to už je solidní stihomam ty vole 😱

• Reakce na příspěvek:

Nevím jestli se mám smát nebo brečet. Nejhorší na tom je, že já bych té verzi o jeho mámě klidně i věřil ^^

• Jack1947

Abyste se s jinými anonymy plácali seschlými údy po zádech... to fakt ne :P no dal jsem si proč ne( nedáváš mi je spíše ty ?)

• Jack1947

Mě spíše vadí hlavně to že ta hra padá častěji než v původní verzi nefungují mody, tudíž jsem musel využít trainer. Nakoupit sejvovici, takj to je dobré blbci na B webu si mysleli že to má herní dobu 3-4hodiny a taky to tam pěkně zkritizovali😬😯

• Jack1947

No, nevím jestli to chci dohrát nebo dohraji až později( s patchem) hmm , takže vlastní dobré info ale i tak to DLC není nic extra jak už bylo psáno.

• Meow

Tohle DLC je stejně jako to předchozí velké zklamání. Upřímně to nechápu, základní hra je fakt super. 

• ja_nic_nevim

KDC potřebuje linearni pribehovou akci ve stylu Mafie. Prostředí a vsechno je tam úžasné... ale nemám 100 hodin vařit lektvary a řešit adventurni hádanky (questy supr, ale 1x stacily). 

• Jack1947

Tak jed příběh já to dal za 40 nebo kolik hodin 🙂

• Lukass

Co natom nechapes,  DLC sou obecne zlodejina a Vavra neni vyjimka. 

• Meow

Právě proto, jak nasadili laťku vysoko, jsem čekal mnohem víc i od DLC? Zaklínač 3 nebo i ten opovrhovaný Skyrim jsou úplně někde jinde, čekal bych něco pořádného klidně za 20 euro, ale tyto dvě jsou velká bída za 10.

• Lukass

Ano Zaklinac je ukazka toho jak  maji vypadat dlc,  tak jak to predvedl Zaklinac stim nemam problem,  a ted to srovnej s Warhorse. 

• XorxoxTalarius

Proc by melo byt DLC zlodejina? Prosim, vysvetli mi to.

• Lukass

Nevysvetlim, protoze nemam naladu a chut s lidma jako ty debatovat. 

• XorxoxTalarius

Tak ja to shrnu za tebe, developeri bz nemeli vyrabet dalsi obsah a pak za nej chtit penize, protoze kapitalismus je spatny.

• Lukass

Ses uplne mimo,  a presne proto s vsevedama jako ty nehodlam debatovat.  Timto prispevkem koncim. 

• Reakce na příspěvek:

Člověk na kterého tak pliveš patří ještě ktomu moudřejšímu co se po zdejším fóru pohybuje, pokud ti i on přijde jako takovej jouda a provokatér, tak by se možná chtělo zamyslet jestli ti zdejší prostředí má co nabídnout, když tě dokáže rozohnit vlastně i docela obyčejná otázka. 

• XorxoxTalarius

DLC vypada pekne, je skoda ze se to takhle podelalo, docela mi je Warhorsiho QA i lito, jelikoz, jak uz to tak byva, je to zkratka blbost ktera se prehledla, nebo nikoho z tymu ani nenapadla.

Tak snad se pouci a priste si daji vetsi pozor :)

Kazdopadne jsem rad ze jsem se nespletl v tom ze Vavrahejtri prejdou z "je to zlodej" okamzite do "je to lempl", ikdyz za tohle skutecne nemuze a je to ciste vina QA.

• triptich

lempl nie je. že v ňom niečo je, ukázal. Skôr sa ukazuje to, že nie je žiaden "boh", ktorý všetko zvládne na výbornú. dúfam, že sa mu zadarí schrastiť do budúcnosti dosť kapitálu a ešte sa od neho dočkáme nejakej dobrej hry.

s tou ľútosťou určite súhlas. makáte ako šróby a jedna drobnosť to celé pošle do kopru. také niečo proste zamrzí. najmä ak si uvedomíš, že sa to za tebou bude vliecť ako smrad zo smetiska ešte dlhú dobu.

• triptich

je mi ľuto, že hra trpí. nápad, poňatie, spracovanie, všetko vyzerá
    veľmi dobre a nádejne. možno by stačilo lepšie komunikovanie v smere
    štúdio -> hráči. v bohatom otvorenom svete človek pochopí, že nejaký bug ujde. nahnevá, ale dobrej hre to človek tak nejak odpustí (predpoklad, že štúdio problém odstráni v najkratšom možnom čase)

na strane druhej... vávra rozhadzoval kritiku a nakoniec pobabral vlastnú hru, resp. ju vydal v rovnakom stave, ako ostatní, na ktorých kydal. karma je zdarma. i keď pochybujem, že má dosť sebareflexie, aby si to priznal, že nie je o nič lepší.

P.S.: KDC nehrám, nevlastním, zatiaľ nezájem o hru ako takú.

• Jack1947

Z hráčů si udělali v již vydané hře, betatestery lítost nelítost tohle se moc nedělá.

• triptich

pravda, také jednanie je svinstvo. ale z toho mála, čo o KCD viem, je to pomerne otvorená hra a podľa článku sa chyba deje ak "porušíš" pravidlá svet spôsobom, s akým vývojári nepočítali. je to ich maslo, ale v openworld hre srozsiahlymi možnosťami nič také, čo by sa nedalo odpustiť (predpokladám, že kto si DLC kúpil, hra ho baví a má o ňu záujem = odpustí nepríjemnosť na štarte).

• Jack1947

Chyba která vydala na 10gb update, to je opravdu menší chyba jinak třeba se mi to nestane když pojdu postupně, ( teda ehm netýká se to kostek) navíc i když se to dohraje dá se ta část vynechaná po updatu hrát.

• triptich

nepíšem o "menšej chybe". hovorím, že ja také čo je v článku viem pochopiť. holt, veľký svet, veľa možností a stalo sa. chápem hráčov, ktorí sa sťažujú, tiež som bol na ich mieste. treba konštruktívne kritizovať, nie lynčovať.

apropo betatestovanie. odkedy hrám hry, a že to je nejaký ten piatok, hry vychádzali a vychádzajú s bugmi a chybyčkami krásy. podstatný je rozsah. ak vidím, že hra je v katastrofálnom technickeom stave (viď nemenovaný batman) a ak ujde nejaký bug (ako teraz warhorsu). rozdiel je, ak sa ti neičo také stane pri otvorenej hre ako skyrim a iné v koridore ako doom. možno som len benevolentný.

• ja_nic_nevim

Nemáš a nehrál jsi tu hru a zároveň vynasis soudy? Ty jsi taky jen další kratkozraky kaspar. Hru jsem hrál pár týdnů po vydání a bez problémů. Podle hodnocení na GOG a STEAM nejsem jediný, kdo má hru rád. 

• triptich

nevynášam žiadne súdy, prezentujem v diskusii svoj názor založený na všeobecne prevalených informáciách a reakciách hráčov. ak si nemal žiadne problémy, patríš k šťastnejšej skupine. v mojom okolí mám hneď 2 ľudí, ktorí s hrou mali  jeden stále má problémy. nakoniec aj článok, pod ktorým diskutujeme pojednáva o mega chybe v hre => ak sa mi nespustí skript a oseká mi hru o hodiny obsahu, tak je to dosť veľký bug, nemyslíš??? imho, ako každá hra, aj KCD je hra s chybami. na tom nič zlé nie je, bezchybnú hru asi ťažko niekto niekedy vydá.

• ja_nic_nevim

Já se tady nebavím o DLC ale o hře (která před půl rokem fungovala normálně), jako ty. A hodnota tvých informací na základě "jedna paní povídala" ... no dál s tebou ani není o čem. Mlčeti zlato.

• triptich

moje informácie pochádzajú z oficiálnych herných webov a reakcií hráčov na fórach. nepopieram, že väčšia časť z nich je prepálená...

ale chápem, dotkol som sa tvojho idolu a to veľa ľuďom naženie žilku ;)

• Carnage666

Divim se, že tu není ten zastánece KCD co je v každý koment sekci kde se hra řeší. Jinak tohle DLC jsem ani nekupoval, prostě mě nezajímají trable Ptáčka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit