Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja mam pocit,ze dve jednotky jsou podobny uz jednim jednotkam akorat jedni jsou na koni ty zensky a ty druhy s tema palkama :) jinak neni to zbytecny rozhodne lepsi nez nez ty rozhazeny dlc co frakce to eura
    • Blokovic
      No to jsme dva se stejným pocitem.
    • Je docela dost modu s hrdinama.
  • hodně zbytečný dlc
    • Gojira
      Ty jsi zbytečný... Já jsem za to rád, že CA i nadále podporuje své starší hry i když formou DLC (s dlc vyšel i celkem velký patch) Když teďka vydali nové dlc na Napoleona a Shoguna tak by mohli vydat i něco na Empire :D
      • To nemění nic na tom, že DLC s devíti jednotkami je zbytečný. Měli by raději energii vložit do dalších DLC typu Fall of the Samurai.
        • Blokovic
          Moje řeč
        • Gojira
          Proč když je na cestě Rome?
          • A proč DLC s devíti jednotkami, když je na cestě Rome 2?
            • Vadí mi ty DLC pro pár jednotek.
            • A taky modu s novýma hrdinama do shoguna je docela dost *11*
            • Já fall of the samurai považuju za datadisk do Shoguna, takže to není nová hra. Kdyby aspoň to bylo 9 jednotek, ne 9 hrdinů.
              Jinak doporučuju tenhle mod, umožnuje hrat za malý frakce http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=530328.
            • Gojira
              Proč ne? Tobě vadí že vydávájí stále dlc a patche na svoje starší hry?
      • Jestli jsi za tohle rad, tak ti "dekuji", ze diky tobe herni scena vypada tak, jak vypada.
        • Gojira
          Podporuju CA co je na tom špatného?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit