Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Ve hře se v současné době žádné bugy nenachází, bohužel mr. freez mi jako postava moc k srdéčku nepřirostl, doufal jsem v návrat black maska, když už ho v hlavní hře tak vyšoupli.
  • Já tedy osobně předpokládám, že ho bude dabovat Arnold.
  • Jack1947
    Napisu-li " konecne nejake poradne DLC k jiz tak celkem dobre Batmanovske hre" budu se pravdepodobne potacet, (ve vlne minusu)

    Je pravda, ze aby nesli ve slepejich jinych... podstatne vetsich a "silnejsich" firem. (EA_ BF, Activision .. COD) meli by se zamyslet... vydat hru co ma chyby to se stava ale umet je taky opravit. (to je v dnesni dobe trochu umeni). Aby jakzde jiz receno bylo do budoucna nevychazely nedodelane hry ... pokavad jim tedy jeste na hracich trochu zalezi. ( coz asi moc ne... zrejme).
    • Pst, ty mínusy si vysloužíš už za první slovo, tak s tím něco udělej.
      edit: no vidíš že to jde.
  • Nevi nekdo nahodou jestli toto DLC bude obsazeno v Season passu?
    • Ano.
  • B.o.b
    Já si hezky v klidu počkám na GOTY. *5*
  • Jason_dinAlt
    Vy kdož máte zmáknutý Arkham Origins, můžete mi říct, zda je možné hrát (byť řeba jen ty výzvy) za nějakou postvu něžného pohlaví?
    Co jsem tak koukal, tak asi ne, což mě trochu mrzí, protože v předchozím Arkham City šlo hrát třeba za Catwoman.
    • TheGGG
      Tydle F*pače mám nejradši. *7*
    • Nejde !
  • měli radši přidat Supermana
  • Black_Hand
    spis by bylo fajn, kdyby hru nejdrive opravili. kupovani DLC k rozbite hre vede k technicky odflaknutym hram.
    • brani ti neco tu hru dohrat ? ne. Tak co se bude furt nekdo zaobirat patchema na opravu jakychsi chyb, ktere stvou nejakyho nerda, pritom jsou uplne insignificant.
    • DLCka zarabaju, patche nie. Vid nedavne vyjadrenie niekoho od nich na forach, ze DLCka maju prioritu a patche budu opravovat len vazne chyby ktore brania v postupe hrou, ale na zvysok sa vyprdnu. Je to len na ludoch, aby im svojimi penazenkami ukazali kam si mozu DLCka, na rozbitu hru, strcit.
      • Black_Hand
        jj, castecne i na to prave narazim.
      • ale je to smutné, zvlášt s přihlédnutím faktu že první dva Arkhamy byly suprové hry
        • No jo, prve dva robilo Rocksteady a Origins uz Warner.
  • Vypadá to dobře, ale z traileru mu není vidět do obličeje, bude mít podobu Arnolda?
    • Nebude, stejně jako v Arkham City.
    • Jen to ne! Nikdo nebude prodražovat hru zbytečnýma poplatkama za něco, co ve výsledku hře jen uškodí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit