Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejpravděpodobnější je, že Ubi začal tuhle provokativní kampaň jenom, aby zjistil, kolik lidí jim na to skočí a koupí si kvůli tomu nový HW. Protože musí moc dobře vědět, že je pořád dost lidí, co takový HW nemá. Nebo se snad snaží se svou hrou vyvolat GTA efekt tj., že si kvůli této hře budou hodně lidí kupovat nový HW. Trochu moc sebevědomé na novou značku. I když podle toho, co vidím na diskuzích, to asi nebude úplně nereálné. No, uvidíme jak ta hra nakonec bude vypadat. Zda-li bude skutečně next-gen nebo to bude jenom další kvalitní Ubi port.
  • To jsou ale starosti *1* Já pořídím za deset klacků PS4ku a zas to nebudu muset šest let řešit. *14*
    • A za hry vyplázneš 100000 viď to se vyplatí *7*
      • Ani ne, na PS3 jsem většinu her koupil do pěti stovek přes aukro a po dohrání šly zase za čtyři nebo pět stovek do světa. Přes litr jsem vysolil jen za vyložené pecky, které si nešlo nechat ujít (např. Metal Gear Solid 4, Uncharted 2, The Last of Us), to jsou ovšem hry na takový produkční a budgetový úrovni, že PCčkářům se o tom ani nesnilo. *5*
        • smrdute,decko. *4*
        • Nam chudacikom ostava Steam sale za 5€ :(
  • Tak jsem rád, že můj kompjůtr, který mě před čtyřmi lety stál 45 tisíc (bez periferií, tedy i monitoru) zvládá minimální požadavky... tedy za předpokladu, že dokoupím nějaké to giga paměti a 64 bit wokna *1*... a pak si kupte nějaké nové komponenty do pecka... ten pokrok letí... *15*
    • Probuh, to te nekdo strasne okradl. Ja mam 3,5 roku stary pocitac za 20k bez periferii a minimalni splnuje v pohode. Z doporucenych mi chybi akorat procesor protoze mam prvni generaci i5.
      • Tak já mám jednu z prvních generací i7, konkrétně 860 2,80 Ghz (8.000,-), grafárnu radeon HD 5780 (nově vyšlá karta v té době 11.000,-), základovku ASUS P7P55D (6.000,-), zdroj 750 W (corsair 3.000,-), pravda, repráky od logitechu 2.1 (2.500,-), HDD 640 GB (WD 1.600,-), paměti 2x 2048 (1.500,-), case a větráky spešl od prodejce (3.000), plus kabeláž, zahoření a hovádiny okolo 2.000,- a samozřejmě W7 32bit cca 3.000,-. Ceny už si přesně nepamatuju ale je to tak *3*. Ve své době to holt bylo dělo (až na procák, ale 20k za nejlepší se mi dávat nechtělo), Nvidia ještě neměla grafárnu s dx11, takže šel nejnovější model od ATi. Žel, za ty prachy co jsem dal tehdá já, dnes koupil bratranec asi tak dvojnásobně lepší dělo. Holt pokrok nezastavíš *1*
  • pohodicka *5*
  • Zajímalo by mě jak by reagovali zdejší fanoušci nextgenu, kdyby hra s takovými požadavky byla špatně optimalizovaná? Ale také jsem docela zvědav, co Ubi předvedou na current-genu. Nejspíš budou muset hodně osekávat, ale aby jim pak z té hry vůbec něco zbylo.
    • Tiny.95
      jak hodně osekávat? :D
      • Asharak
        Useknout 9/10 Města aby se vlezlo do paměti *15*
        • Tiny.95
          ta hra má být jako GTA V tak že se bude muset nainstalovat takže na paměti se neosekaj :D
      • Nejspíš se to hodně oseká na grafice, ale gameplaye by se to nemělo tak hrozně dotknout.
  • Tiny.95
    a kdy se konečně dozvíme jak bude Watch_dogs vypadat na xbox 360 nebo PS3?
    • nic moc,,, *1*
      • Jako by ta vizuální stránka hry byla jediná přednost této hry, což určitě není, i když si na ní Ubi velice zakládá.
      • Tiny.95
        to zas né :D já věřím že to bude mít grafiku podobnou jako Mafia 2 na 360 a PS3 nejhůř, možná se dotahnou i na GTA V :DD
  • 6 GB RAM .. tak jako určitě . To jako bude grafika ultra hyper nevim co, bo to na konzolich bude jako 1/2 verze ? WTF ? na PS3 dostaneš krabici a v ni bude napsáno "Nech si zdát" ... nechápu.
    • tomu se rika marketing je to naschval aby si lidi koupili nove komponenty (treba jim za to i zaplatili co ty vis) jinak je to normal pozadavky
      • Ne ubisoftu je uplne jedno kolik utratis za komponenty je zajima kolik utratis za hry a v jejich zajmu je abys za komponenty utratil co nejmene a zbylo ti dost na hry *3* Ty naroky jsou takovy protoze PC verze bude lepsi nez verze pro nextgen konzole a tak to proste potrebuje slusny hw to je cely! *2*
        • Hmm ... sem vazne zvedav, kolik hracu nakoupi HW za 30k+ jen proto, aby videli na prdeli hlavniho hrdiny bedara v HD ...
  • Nechápu, čeho se tím Ubi snaží dosáhnout, protože tímhle si jistě více předobjednávek nezajistí. Je vidět, že firma má se svou novou značkou až příliš velké sebevědomí. Jinak grafika není všechno, záleží ještě na tom, jestli i ten zbytek bude stát za to. Zda-li to však bude tak dobré jako na trailerech, mě nemusí trápit, jelikož s těmi HW nároky jsem ztratil zájem o tuto hru, ale jistě tohle bude zajímat ty, co investuji do hry a ještě víc ty lidi, co investují i do nového HW.
  • Jack1947
    Zzz... dalsi HW pozadavky a takhle to pujde az do 12. listopadu achjo. *6*
  • 6 GB RAM minimum? Ubi porty zkrátka miluju -_-
    • Keyz
      A načítat se to bude každou chvilku :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit