Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slabota málo hier dúfam že to E3 2018 napraví a polepší sa
  • Hraje ještě někdo Kingdom Come? Osobně navrhuju dát tomu ještě dva měsíce a pak hru řadit do sekce "retro". Za rok po té hře už nikdo ani neštěkne.
    • Zrovna to dohrávám, super hra, 9/10 po 80 hodinách
    • Jack1947
      Mart9 by s tebou zajisté nesouhlasil *4*
  • Kde jsou ty časy, kdy vycházelo pár her za měsíc a těch opravdu zajímavých pár za sezónu?
    ----
    já asi žiju v nějakém jiném světě, ale občas v poslední době mrknu na Games se podívat, co vyšlo a vidím tu jednu blbost za druhou, která mne nijak neláká si ji zahrát. Letos, a máme téměř pololetí, zatím vyšla jedna jediná hra, o které uvažuju, že si ji zahraju, a to je Kingdom Come. Takže bych řekl, že oproti minulosti žádná změna.
    • KC:D je ve finále průměrná hra, která to nejlepší ukáže na začátku, vlastně hru dokončit je spíše na morálce, kdy se to jasně ukázalo, že hru teď hraje minimum lidí.

      O celých 95% to kleslo.
      • Jack1947
        To víš když nemá multiplayjer a hlavně Batlroyál *7*
    • 0011
      KDC mám dohrané, není to špatná hra ještě pár oprav a má na 8/10, ale letošní jaro je až na pár vyjímek slabší, jestli jsi pořád PC only tak teď akorát BattleTech já si teď užívám Donkey Kong Country Tropical Freeze, ale to je port a ne nová hra. Firmy si šetří hlavní trumfy na letošní E3, což plně chápu, pro mě to jsou takové druhé herní "vánoce" ale myslím že hlavní "spotlight" letos uzmou konzole na plné čáře, MS s Xboxem vyhrožuje že to bude jejich nejlepší E3, co se týče opravdových exkluzivit mají co dohánět, tak mě zajímá s čím se vytasí, ta jejich nová krabice potřebuje system seller hru jako sůl. Btw za chvíli, doslova pár hodin, vyjdou Pillars of Eternity 2, neříkej že se netěšíš
  • Odulin
    Joj Pilíře..na ty jsem úplně zapomněl, super. Ještě za 14 dní Detroit na PS4 a budu mít snad do Spidermana v září klid. :D
    • Spiderman? Jako fakt bys hral Spidermana? Jsem myslel, ze cilovka tehle hry je tak 5-11 let. Nic ve zlem.
      • Batman má cílovku jakou?
        • Batmanovi v komixu je 35, tak asi 35, Spideymu je 16, tak to sedí
    • jestli se Detroit zase nedohraje sám, zatimco si skočíš na oběd
      • Odulin
        Ale prosím tě ... to víš, že nedohraje. :)
  • Jack1947
    Aneb sucho stále sušší a sušší...
    • SalemCZ
      Jacku tak si zahraj nějakou starší hru. To že tenhle týden nevyšlo nic co by tě bavilo neznamená že ve steam knihovně nemáš něco co odkládáš už dlouho že si zahraješ.
      • Jack1947
        To bych sice mohl ale ty si nechávám na jindy... i když nevím kdy už se mi něco nechce hrát ted co už jsem hrál někdy před hodně lety... já si ani nestěžuji je to takhle každý rok.
        • Ja si rozjel fabel po dobe a mam do vampyra klid
          • Jack1947
            Vampyr mi taky nepříjde nic extra... ale na druhou stranu upíři *5*
            • Jack1947
              Víceméně jen to první video z ALfa verze a potom až ten trailer a to mě moc tedy nenavnadilo - já už z pravidla nechci zbytečně koukat na vide her před vydáním. Nechám se prostě zklamat až později zvlášt když nic velkého stejně nečekám ale kdyby to nekrachlo a bylo to aspon lehce nadprůměrné byl bych rád... stále si vybavuji jen jalko poslední upíry DARK a to nebylo nic extra ale já si to docela před lety užil!
            • Tak nejak doufam ze to bude lepsi nez se zda ale taky tomu moc neverim :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit