Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kar98
    a proč teda řídit ve hrách?
    proč střílet když máme airsoft?
    Proč hrát fifu když si můžu jít zakopat?
    proč hrát the sims když můžu mít rodinu?
    apod...

    si blb *7*
  • http://www.facebook.com/GamesMagazinCZ?bookmark_t=page

    Máš rád/a hry podívej se a podpořnás! *15*
  • Prepinani mezi 3 postavami, kazda ma sve specificke spelly, svoji specializaci ... WTF... Tohle ze ma byt GTA ? Opravdu ctu clanek o GTA ?
    Takze ted jeste presne nalinkovat, jak se maji plnit Q a mame zde uplne jinou hru ...

    Tak nevim, bud starnu, anebo vyvojarum dochazeji napady a penize.
    • Asi jsi moc starý,tohle je dle mě jeden z nejlepších nápadů za poslední roky,má to neskutečný potenciál...
      • To není tím, že je moc starý. Já se na tenhle jejich nápad se třemi hlavními postavami taky zrovna netvářím nadšeně a to jsem fanoušek série už od prvních dílů. A stejně kysele se tvářím na to, že vypustili nakupování nemovitostí, randění a bůh ví co ještě a je mi jedno, jestli tyhle věci tam dřívě k něčemu byly nebo ne, prostě pro mě všechny tyhle ptákoviny skvěle dotvářely atmosféru.
        Ale co naplat, je to GTA, takže přese všechny oznámené podivnosti předobjednávka jasná. *14*
        • Randění bylo IMHO ta největší kravina, co kdy do GTA zakomponovali, to už mi přišlo zajímavější posilování v GTA:SA, to aspoň mělo vliv na celkový gameplay misí
          • No tak o tom by se dalo polemizovat. *7* Obojí rozhodně mohlo být zpracováno lépe. Ale to je fuk, jde o to, že tam prostě byly mraky možností, jak se zabavit, pokud se ti zrovna nechtělo plnit mise ať už vedlejší nebo příběhové a všechno to přispívalo k jakési uvěřitelnosti celého toho herního světa.
            • Jak hluboko musí člověk klesnout, aby randil a chodil do hospody pouze virtuálně? Nedokážu si představit "lidi", kteří ve hrách potřebují takové vychytávky
      • Chapu, ze hra se ma inovovat a menit, ale zrovna 3 postavy, vzdyt v GTA se nikdy clovek poradne nezzil ani s jednou, natoz se trema? Proc treba neudelat karierovy vzestup jedineho avatara a vuli sam se rozhodovat? Proc, kdyz vycistim mesto od konkurence, zbavim se vsech nepohodolnych lidi, jsem porad jen obycejny pesak s 10 mil na konte, 50 bourakama a mega vilou?
        V tomhle by se melo poradne zapracovat a ne pridavat dalsi bezduche postavicky do hry.

        Ale mas recht, jsem moc stary, abych tyhle radoby inovace pochopil.
        • Já jsem třeba neměl nikdy problém se sžít se s postavou v GTA. Negři v SA mi vůbec nevadili, právě naopak, byla to parádní komedie a parodie na celou jejich komunitu, příjde mi, že většina lidí, kteří tento díl tolik kritizují, to nepochopili. Niko v GTA4 mi taky přišel v pohodě, tam mě ale štvala absence nějaké silnější dějové linky, bylo tam sice milion misí pro milion postav, ale časem to začalo trochu nudit. VC byla taková velká parodie na Scarface a na GTA3 bylo docela zajímavé, že hl. postava nikdy nepromluvila *1* V prvních dvou GTA vůbec o nějakou hlavní postavu nešlo, nebyl tam prakticky žádný příběh a přesto to suprově fungovalo a neskutečně mě to bavilo, navíc to podle mě mělo nejlepší atmosféru ze všech GTA
      • To jo, ale představ si, že kdysi dávno byla doba, kdy autoři nemuseli vymýšlet nic takového jako je přepínámí mezi postavama atd. a i tak to skvěle fungovalo a lidi se u toho královsky bavili
        • Nepamatuju si dobu kdy hry nepřinášely novinky...kdyby taková doba byla tak by hry už asi nebyli...

          Příjde mi že hrozně přeháníš *7*
  • Míslím si že tam bude i jiné valké město.Jak je tam na tom jednom obrásku ten vlak,tak pochibuju že bude jezdit jenom okolo Los Santos.
    • Bože i já dělám chyby v pravopise když si to po sobe nečtu(většinou v takových to diskuzích)
      ale WTF?jsi Čech?

      K tomu co se ptáš/píšeš...nemůsí tam být více velkých měst...můžou tam být menší měst,tím nemyslím vesnice...ale tohle těžko můžem psát/odhadovat když nevíme jak bude LS velké čili nevíme co znamená ''velké'' a ''střední''
      • A jejé jak to píšu?jdu radší spát *8*
  • MarekDuris
    Ze se tak blbe ptam...kdyz uz leckdo diskutoval o tom bude-li GTAV i na PC, zamyslel se tez nad tim odkud pochazeji ta videa a obrazky.....nejde mi o to rozpoutavat nenavistny nalady mezi konzolakama a PCckarema...ale nikdo soudnej si preci nemohl mysletr ze je to z kozoli......jen tak peo poradek......hej???
    • Konzole zvládnou i lepší grafiku než tohle ;)
      • *1* vtip roku
    • Nikdo soudnej si nemůže myslet že je toto s PC verze.

      a ANO jde ti o to rozpoutat nenávistný ''nálady'' jinak by si to sem vůbec nenapsal.
      A už vůbec by si to sem nepsal když si o pár řádků níže reagoval na něčí post prakticky stejnýmy slovy...ale jelikož to není tak vidět tak si to dal jako nový vlákno...proč?aby si rozpoutal ''nenávistný nálady''

      *7*
    • smejki
      -_-
  • Tak je brzo hodnotit.. ale takový InFamous 2 se mi zdá po grafické stránce povedenější. Tohle je takový mázlý nebo co.
    • mazli muze byt i gta 4 v nastaveni si to muzes zapnout
    • Ani San Andreas nebylo ve své době hrou s nejlepší grafikou, přesto jsem si s ním užil několik let zábavy
      • San Andreas byla geniální hra. To byly časy. Nasednout do káry, pustit si místní rádio a jen tak si vyjet na výlet do San Fierra nebo Las Venturas. I za měsíce hraní jsem měl pořád co zkoumat. Příběh sice nicmoc, ale to bylo jedno, když člověk ani na příběh neměl čas. No a SAMP taky nebyl vůbec špatný. Pro mě legendární hra.

        GTA V musí být stejná či lepší, jinak to bude jen další fail.
        • Přesně tak, také doufám, že pětka bude spíše návrat ke starším dílů série VC/SA.
  • MidnighT91
    Nemůžu se dočkat až uvidím, co s tím udělá ENB mod...
    • MidnighT91
      Mínusi jsou sice hezký, ale co takhle nejakej argument??? videly jste vůbec jak gta 4 s Enb módem vypadá ??? http://www.youtube.com/watch?v=5m3oxZBpaGQ bo http://www.youtube.com/watch?v=WrZCbpZVsYk&feature=related
      • Cosi
        Protože u druhého videa 22 vteřina vše krom naleštěného auta. A protože ještě hra nevyšla a už tu mluvíš o vylepšení grafické stránky, kterou mělo GTA vždycky při vydání na úrovni. Krom ostrosti textur, ale to je neduh všech konzolových her.
  • Giuzeppe
    Grafiku zhodnotim az ked to rozbehnem (a ci vobec) na mojom PC . 3 postavy mi nejak nevadia ved Call of Juarez Bound in Blood to mal podobne (2 postavy) a nikto sa nestazoval ze v strede kampane si stale moze vybrat za ktoreho brata bude hrat onen level. Kazdopadne LA (a Miami) patri medzi moje oblubene "GTA mesto" takze rozhodne sa tesim.
  • Keyz
    Obrázky zajímavé,ale dle pečlivě vybraných obrázků toho nejde moc odhadovat.Záleží jak to bude vypadat ve hře a hlavně v pohybu.
    Různé triky které něco zvýrazní atd. toho moc nevypovídají.
    • life28
      ja náhodou "pečlivě vybrané" obrázky nevidím. Oni nám chceli obrázkami ukázať, aká je krajina obrovská, ale vďaka hnusnej old-gen konzolovej grafike asi čakať viac nemôžeš. Už len to je maximum, že konzoly dokážu vykresliť taký obrovský priestor bez loadingu. Teším sa na screenshoty z PC verzie.
      • MarekDuris
        Tohle ale preci nejsou obrazky z konzolove verze.....vsak na konzoli by tohle nechodilo ani nahodou.
      • Tobě se ta grafika zdá hnusná?
        Tobě se zdá Uncharted,Gran Turismo,Forza,Halo hnusný?Ano vše exkluzivky takže se na nich dělá trošku jinak a víc...ale i tak:
        Assassins Creed,RDR,GTA,Mafia,Fifa,Borderlands,FNR atd hnusný?

        Lidi jako ty miluju,neřeknu kdyby sis stěžoval na grafiku u LA Noire třeba což je skoro herní film ale stěžovat si na to u jiných her?a ještě u GTA?který nebylo nikdy o grafice?
        *7*
        • Říkat, že "GTA nikdy nebylo o grafice", mi příjde opravdu vtipné. GTA patří k AAA titulům a podle toho musí vypadat i grafika. Nemusí to být zrovna Crysis, ale nějakou úroveň to mít musí. Co jsem se ale díval, ta grafika není tak hrozná, i když uvidíme.

          Prostě a jednoduše pro AAA titul nelze vyslovit větu typu "že tahle a tahle hra není o grafice". To si říkejte o Minecraftu apod. ale ne o AAA titulu. U top titulu prostě vždy musí mít grafika určitou úroveň (což se na druhou stranu GTA po těch porodních bolestech vždy nějak daří).
          • Dobře, ale GTA nikdy na grafice nestavělo tak, jak to třeba dělalo první Crysis. Bez té super grafiky by Crysis byl jen další béčkový fps titul, po kterém by za pár měsíců neštěkl pes. Ale díky výborné grafice, na které také postavili část marketingu, se hra ujala (pro mě osobně ale kvalitou stejně pokulhává hodně daleko za prvním Far Cry). Navíc rozhodně si lidé GTA kupovali z jiných důvodů, než že by to mělo špičkovou grafiku.
        • RDR jsem dohrál včera a zrovna ta grafika mě na hře dost zamrzela. Hrál jsem tedy PS3 verzi, prý je nějaká horší. Ale běží to v nějakým sranda rozlišení, tak je vše zubaté, kostičkované, rozmazané - hnusné *1* Zasloužila by si lepší.

          GTA V vypadá zatím z obrázků tak nějak normálně, uvidíme, až to bude na videu v běhu. Každopádně mě těší návrat k pojetí s trochou venkova, kolama, atd... v GTA IV mi to hodně chybělo.
        • Keyz
          Neřekl jsem,že je hnusná.Řekl jsem,že nelze soudit dle obrázků na kterých se hra prezentuje.

          Například Borderlands je hnusný.Když se blíže podíváš na xichty,oblečení,zbraně,plakáty tak mají malé rozlišení a jsou rozmazané.To lze snadno zjistit.

          - Nejde řadit hry do škatulek zda jsou o grafice anebo ne.Grafika je součást hry.(prostě čumíš na "grafiku" když to hraješ).Pak přece nelze nehodnotit grafickou oblast hry.
          Beru to,že některé hry se zaměřují více na něco jiného a jsou to skvělé.Pak horší grafika neubere z hodnocení tolik,když hra jinde vyčnívá.
      • Mato1987
        toho sa tak skoro nedočkáš, kedže pc verzia je zatial v nedohladne, a pokial rockstar zostanú pri modely z predošlých rokov, tak sa pc verzie dočkáme niekedy v zime 2013. Nezostáva ti nič iné, len čakať na druhý trailer, ktorý mal byť už vonku, no kvôli technickým problémom ho bude možné zhliadnuť až túto stredu.
  • Asi sem jedinej, kterýmu se nápad se 3 hlavníma hrdinama nelíbí. Přepínat mezi postavama se mi nelíbí už vubec.

    Radši bych měl jednu postavu u které si určim jestli ze mě bude dobrák pomáhající důchodcům na přechodu nebo hajzl střílející důchodce na přechodu. V GTA SA mě bavilo vytvářet si vzhled podle sebe, aby mi hrdina co nejvíc pasoval (ikdyž byl černej...). Kdyby ktomu přidali i ty povahovy rysy, možnost splnit úkoly bud vystřilenim všech nebo vystřílením jen poloviny... (aspoň)

    Podle mě má GTA slabej příběh a co je hlavni, že ikdyby jste zabili prezidenta USA, tak je z vás pořád obyčejnej poskok a to mě vyloženě frustrovalo. Proč se zvás v pozdější fázi hry nestane člověk co naopak dáva rozkazy niemandum? Je to směšny, když máte 5 mil. dolaru na kontě jezdite v lambu a vzápěti dostanete za úkol ukrást dítěti bombón (v nadsázce).
    • GTA má tradičně slabý příběh, který hráči nedává žádné možnosti. Podle mě jediným trhákem GTA série je otevřený svět. Třeba já prakticky ve všech GTA dílech většinou jen tak jezdil, honil se s fízlama a příběh jsem hrál jen občas čistě z povinnosti.

      Souhlasím s tebou na 100 %, co si psal. Problémem je, že tu nepopisuješ GTA hru, ale něco jiného, určitě lepšího, ale prostě jiného. To je, jako by si chtěl od Call of Duty otevřený svět, jestli mi rozumíš. *3*

      A co se týká těch 3 postav, taky mě to nějak neláká. 3 postavy = 3 ještě povrchnější příběhy než kdykoli předtím, to je naprostá jistota. Jen skutečný naivka by čekal 3 zcela propracované příběhové linie srovnatelné či lepší s příběhem z GTA IV. A 25 hodin jako herní doba? San Andreas měl aspoň dvojnásobek.
    • co bys tam pak chtel ? mafia manager DLC ?
    • Neni si jediny, ale tuto otazku zatial nechavam iba s otaznikom :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit