Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevite kdy ma vijit zaklinac 2??
  • Vypadá to luxusně,akorát se bojim abych to v pohode rozběhal na svém pc,první zaklínač se mi zdál poměrně hw náročný.Jinak sem zvědavej jak to bude se svobodou pohybu ve světě,jestli budou lokace zase poměrně ohraničené(jako v jedničce) a nebo volnější,co si pamatuju tak proklamovali že ve hře budou pouhé 4 nahrávací obrazovky,tak trochu doufám že by to mohlo být udělané ve stylu alá gothic 2...
    • misho8723
      No hovoria o tom, že všade kde človek v hre dovidí, tak tam môže ísť, aj na tie najvyššie hory, tak som zvedavý či to tak fakt je
  • škoda že celou jedničku mi zkazil ten bílovlasej blbeček... jinak jednička pro mě byla... nemužu říct zklamáním od té hry sem nečekal absolutně nic. Animace naprosti Humus, ovládání na který sem si zvykal asi týden, absence skákání....... hruza
    • Zkus si příště před hraním Zaklínače připojit monitor, myš a klávesnici. *3*
  • a kdo z vás si takový vizuál může dovolit?!...na max detaily se zapotí(jak je to dnes ve zvyku) i 3 gtx580 ve sli...pod 60fps odmítán hrát jakoukoliv hru..zvláš za ty prachy
    • Prozatím jsou známy pouze minimální HW nároky (které jsou dost nízké), takže tohle je pouze tvůj odhad..já o nutnosti trojice gtx580 silně pochybuju. Pokud nechceš hrát na 3 monitorech najednou v šíleném rozlišení, tak ti je tato doslova šílená kombinace zbytečná.
      Kdokoliv s obstojným CPU (3 a více jader), alespoň 3GB RAM a grafikou na úrovni GTX460/HD6850 si druhého Zaklínače zahraje v rozumném rozlišení (1920x1080) na max. detaily - to je zase můj tip.
      Jak je tomu doopravdy se dozvíme již (relativně) brzy..do té doby to jsou všechno jen dohady, které můžou být realitě na hony vzdálené.
    • já si to muzu dovolit *5* *2*
      • 1) na to se neptal
        2) píšeš to do každé diskuze
        3) nikoho to nezajimá
        4) tvé ego soupeří asi s nějákými démony
        5) musim dodat, že mě to nesere, protože by ses toho mohl chytnout
        6) děkuji za pozornost, přeji příjemné hraní
        • ptal se "a kdo z vás si takový vizuál může dovolit?!" Já mu odpovědel že já *5* *2*
    • ono to vypadá skvěle, ale věřil bych, že to nebude tak horké, tušim, že jsem četl někde, že hra bude vypadat parádně.. ale jinak to nebude nic krvežíznivýho.. takže snad bude dobrá optimalizace a ani bych se nedivil kdyby byla... v dnešní době jsem narazil celkem na dost her, který vypadají úžasně a přitom vůbec nejsou něják přehnaně náročný pokud to není nějáké prasácky optimalizované... koukám na vývojářské deníčky a poláci jsou dost pohodáři a celkem dost do toho zapalení, takže bych věřil, že to bude pohoda i v těchto ohledech :)
    • Amylee.Anderson
      To máš jak v mafii. Mužeš mít sebelepší dělo, ale nejde.
      • LTM3
        Ale jede stačí mít nvidii geforce GTX 470
        • Presne tak mám ju tiež a milujem ju !
          *3*
        • Přesně tak i GTX 460 bude stačit. *3*
  • Nááádhera, předobjednáno... TOhle je tutovka, Dragon Age 2 asi vynechám, jednička mě poměrně zklamala a těch 1099 kč jsem docela litoval, ale tady cítím, že to bude adekvátní zážitek, hlavně kvůli prostředí, které má tolik blízko naší domovině:)
    • DA1 bola skvelá hra, ale dvojku si nekúpim už len kvôli tomu že je bez prekladu a amatérsky preklad môže trvať aj rok.

      Witcher 2 je jediná ONLY PC hra a tak je to pre mňa jasný kandidát na kúpu. Okrem iného dúfam že konečne po roku využijem moju HD5870 aj na kvalitné DX11 efekty.
      • Grafika opravdu pekna a podle screenu co poslal Paul_cz to vypada na brutalni tesselaci pod DX11. Nejspis budu muset prejit z mych XP na Vindows 7 a to me moc netesi. Ale co nadlema, ze...
        • Samozrejme sem myslel Windows 7, preklep....
    • misho8723
      Jednotka čoho ťa sklamala? Dragon Age alebo Zaklínač?
      • Sorry, ale ta věta je naprosto srozumitelná.
  • sorry me to dechberouci neprijde btw Triss v prvnim dile mela oblicej mnohem neznejsi
    • http://www.thewitcher.cz/galerie/s_big/147.jpg tahle Triss je podle tebe něžnější než ta současná? Je to tvůj názor, ale to mi teda fakt nepřijde....
      • jiste ma mnohem jemnejsi oblicej
        • Má mnohem větší kozy....
  • Paul_cz
    Várka nových screenů (mnoha):
    http://next.videogame.it/the-witcher-2/94615/

    Oni nepřeháněli. Tohle bude nejlépe vypadající RPG 2011, a opravdu doufám že i moje GOTY.
    • Tak tento je vážně nádherný: http://next.videogame.it/the-witcher-2/94615/image/313716/
      Vážně si už ani nevzpomínám, kdy naposledy jsem řekl u nějakého screenshotu z chystané hry "wow"...
    • misho8723
      Nádherné screenshoty. Veľmi atmosferické
  • caute jenom bych se chtel zeptat protoze mi prislo ze jsem nekde zaslech ze ma bejt dvojka i na konzole je to pravda?????? mam v tom trosku bordel... *1*
    • janchor
      Uvažujou o tom, ale zatím to není na pořadu dne. Uvidí se po vydání PC verze.
  • no neviem, jednotku som sice kupil za 5 eur, ale to ovladanie sposobilo ze po tom tutorialu som to odlozil a uz sa ktomu nevratil. dufam ze v 2ke prejde ovladanie obrovskymi zmenami,
    • Whisp
      Ja som to po tom úvode, ktorý sa odohrával na zaklínačskej pevnosti Kaer Morhen, tiež na mesiac odložil, skratka ma to nebavilo. Ale potom som sa k hre vrátil a odvtedy som ju dohral 3x a par krát rozohral. Naplno ma to chytilo, až keď som sa dostal do rozsiahlych močarísk okolo Wizimy a zvykol si na ovládanie.
  • Nádhera... závan starých dobrých časů, kdy se ještě slintalo nad obrázky z nových her a hry se vyvíjely na současný hardware a ne na 5 let staré šroty *7*
    A do vydání hry zbývá už jen 87 dní 7 hodin a 26minut sakra k***a drát *1*
    • těžko říct jestli se tahle doba ještě někdy vrátí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit