Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ber oboje.
  • cca 200$
  • Co tím myslíš? New 3DS oznámili pomalu před půl rokem.
    3DSko je už skoro 4 roky - z toho já ho mám 3 a užil jsem si ho náramně. Update na New 3DS, které je silnější, větší a víc user friendly je po takovéhle době docela přijatelný. Zůstává tomu zpětná kompatibilita na DSko, takže proč si stěžovat. Staré 3DS prodat a koupit novou verzi a hotovo...
  • p.s. Chtel jsem letos koupit i WiiU, ale kaslu na Nintendo s touhle politikou, kdyz budu mit za chvili menecenny hardware, protoze musi vyjit nejaky mezipasvil, mozna na konici generace az to bude finalni verze za par supu.
  • kalosaper
    A to nejdůležitejší jste neuvedli. A to sice cenu.
  • tohle je policek do tvare early adopteru *10*
  • irdzi
    Cool...Zrovna jsem řešil jestli pořídit 3DS nebo Vitu ...ač jsem se rozhodoval podle her, tak ještě navíc teda počkám na 13tej unor:)
  • Nehledě na to, že podobně to bylo už i u DSi oproti DS = bylo pár her jen na DSi a většina lidí s tím byla v pohodě...
  • To je nesmysl, nepodpora starších modelů bude naprosto vyjímečná. Jediná hra, která byla oznámená pouze pro nové 3DS je Xenoblade (což je port z Wii), zatím všechny oznámené hry jsou i na starší modely. Nintendo není tak hloupé, aby si podkopalo mnohamiliónovou uživatelskou základnu.
  • To new 3DS je docela pruser, imho. Je tak vylepsene, ze je zpetne nekompatibilni. Tj. hry napsane pro new 3DS nebudou fungovat na starsich 3DS. To je podle me spatna politika, ktera by mela nastvat vsechny stavajici majitele 3DS. Nintendo v ppdstate udelalo dalsí generaci kapesni konzole, akorat ji nazyva stale jako starou. To pak muze vest k tomu, ze si nekdo koupi hru pro 3DS a zjisti, ze mu s tim jeho nefunguje. Myslim ze to neni hezke vuci stavajicim majitelum.
  • 200 euro
  • fluffy
    Fnuk, ja mam 3DS XL... znamena to ze uz nemam peknu konzolku? musim si ist kupit novu? ja ale nechcem to je vyhadzovanie peniazkov, ale KUURVA ked mna tak sere ked je niekde inde lepsia varianta ako toho co mam doma...
  • Nezná někdo předpokládanou cenu v zahraničí? (3DS XL verze)
  • Nový Fire Emblem? Oh to ne, předchozí byl super ale N3DS jsem měl jen půjčené, tak to vypadá na koupí new N3DS XL...
  • maros.goc
    prehanas :) new 3D nebude vyzerat lepsie nez tie graficky menej pekné hry na PS2
  • Krasne to vychadza rovno na vyplatu :) piatok 13. vyplata a rovno kupit nove 3DS.
  • JJ :-) Hraju Pokemon Omega Ruby a je vidět že se to v bitvě občas posekává a je to zpomalené :-) Nove a výkonne 3DS je dobrá novinka, do 200$ kupuju.
  • maros.goc
    ah uz ani jeden neide :( nemas este nejake kody? :D
  • Bomba, konečně bude 3DS zvládat hry na úrovni Gamecube/Wii a to jak dual analogem tak výkonem.
  • Určitě to nové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit