Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    DICE včera těsně před půlnocí zveřejnilo zprávu na Battlefield Blogu, ve které nás všechny informuje, že už příští týden se dočkáme patche pro Battlefield 3 na PC! Patch pro konzole přijde o něco později, protože musí projít různými certifikacemi, ale nebude to dlouho po vydání PC verze patche.
    Díky patchi se dočkáme vyladění hry, zlepšení stability, vybalancování zbraní, zlepšení funkce čet, vylepšení uživatelského prostředí a několik dalších vylepšení různých funkcí, které dosud nahlásila komunita. A samozřejmě také byl odstraněn problém „negative mouse acceleration“, což vlastně znamená, že i když máte nastavené vysoké DPI na své myši, ve hře se otáčíte pořád stejnou rychlostí (neděje se to všem hráčům).

    Zdroj Battlefield-3.cz
  • uvítal bych kdyby konečně něco udělali s těmi stupidními svítilnami. Už mě štve jak mi pořád někteří b***i neustále svítí za dne do ksichtu. A taky doufám, že se něco provede s IRNV.
    • Veru to IRVN je riadny cheat,ide ma slak trafit ked polovica protivnikov ma sniperku a druha gulomet s IRNV-uplna realita!
  • Kdo si koupí Preventan, půjde do pekla
  • proč to nebylo v základní hře?
    • MishKonn
      Protože se to nestihlo? Nějaké řeči o rejžování jsou v tomto případě úplně mimo mísu vzhledem k tomu, ze všichni předobjednavatelé mají toto DLC zdarma. Co k tomu říct, snad jen tough luck a příště buď rozhodnější a kup si pecku hned, když tě praští do nosu.
  • Pete.palis
    hru mám, ale docela kvetu jak mi hra neustále padá....takže šup šup s opravným patchem *5*
    • pristi tyden vyjde opravny patch
      • Joha
        Zdroj alebo GTFO
  • MishKonn
    Reakce na Enclaw; přihlášení mi rozhodilo reakci:

    Pravděpodobně ne, někde jsem zaslechl, že na těchto mapách pracuje úplně odlišný tým, než na základní hře, a využívá prý potenciál Frostbite 2 na maximum - bojiště PRÝ jdou úplně srovnat se zemí, nicméně to není nic ověřeného, jen drby.
    • Enclaw
      To je rozhodně dobře, že se snaží implementovat destrukci daleko více, zvedá to míru realičnosti a uvěřitelnosti, když můžete bojiště rozsřílet na kousíčky. To si pak člověk hned udělá větší respekt ke zbraním které používá :)
      • kdyby hraci dostali editor tak by udelaly lepsi hry.
  • Enclaw
    Zdá se to jen mě, a nebo je zde větší míra destrukce prostředí než v základním BF3?
  • Puritani pozor spoiler toto je moj prvy prispevok s vulgarnimi slovami ktore su mi inak cudzie.Chapem ze reklama vam v podstate robi zivobytie ale kuurva tiscali! Preco ta rekalma s tym jeblym medvedom na preventan musi byt tak nahlas ze mi zbudila ceru?Pritom hlas v samotnom nasledujucom videu sotva pocut-tento nechutny sposob hlucnej reklamy je pekne picny sposob jak zarucene nasraat cloveka.Krista a uz tu blaci aj moja cera fakt kokooti uz ozaj.
    • reklamy se resili i v televizi ze jsou nahlas a film je potichu a ta blba tv nova rekla ze oni to nedelaj, tim me nastvali
      • Nedela no.. tohle si s nejvetsi pravdepodobnosti udavaji samotni autori reklamy. Stejnou reklamu sem videl na YouTube a neskutecne sem se lekl :D Tam na to nejsem zvykly, tady na tiscali to uz docela ocekavam kdyz poustim video :p
    • S tou reklamou mam stejny problem...ta hlasitost je hrozna *7*
  • Nádhera, Amerika má 15$ a my máme 15€... neskutečný.
  • Chápu to dobře, my co máme Limited Edition tak si to potom stáhnem zdarma už na storu?
    • Jop :) , vono se to možná stáhne i samo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit