Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Takoví divný ksichty.
  • No pěkné, už se těším.Ale pospojovat všechny ty trailery dohromady tak je z toho pomalu půlka hry *1*
  • trochu mi pořád vadí ten dabing :( ale stejně do novýho SC půjdu :)

    možná časem vyjde mod s upraveným hlasem :D buďto crowdfunding a nechat si to namluvit od Michaela Ironsida a nebo vyextrahovat zvukové stopy z předchozích dílů a sestříihat je ale stím musí být hrozná práce :D
  • preco ma iny hlas??? co nemali peniaze na zaplatenie Michael Ironsida..uz len toto mi kazi zazitok z hry
    • Protože byl podle nich už Ironside moc starý a chtěli Sama trochu "omladit" - taková výmluva *13*
      • Není to výmluva, jde o to, že oni v tomhle díle chtěli použít Samova dabéra i na motion capture pohybů(nejen obličeje) a protože Ironside už by ve svech letech asi kotrmelce a přeskakování překážek nezvládnul, museli vzít někoho mladšího. Bohužel tím ta hra o hodně přišla a bude hodně težký si zvyknout na novej hlas :/
        • Koho zajímá hlas? Mě zajímá gameplay! Doufám, že tam bude víc stealth než střílení alá Chuck Norris.
          • nejde jenom o hlas, ale i o celkovej vzhled novýho sama fishera. Hlavně, že se dali slyšet, že conviction je poslední tažení sama fishera. Měli to tak nechat, nebo ještě víc zajímavější by bylo, kdyby udělali prequel k celý serii. Co dělal sam fisher před tím, než se přidal k třetí sekci. Potom bych omládnutí sama chápal.
  • Grim má nějak větší kozy oproti Conviction, ne? A když se to porovná s verzí z prvního dílu, tak to už je úplnej vodvaz. http://bit.ly/1eDCIV2 Slušnej progres, IYKWIM. V dnešní době si vývojáři fakt dávaj záležet s modelováním co nejhezčích koz a prdelí, viz nová Lara, Helena z RE6, Tess z TLoU apod.
    • ne že bych nesouhlasil, ale vývojáři si dali záležet už i dřív, co se týká dámských postav-> hlavně perverzák Hideo Kojima a jeho Eva (MGS3) a Naomi, nebo tluba Beasts&Beauties - na tyhle se nedá zapomenout :D
    • Vacsie kozy = viac to sype.
    • TheGGG
      A proč ne? Neplatím 1200,- za to abych čuměl na nějaký prkno. *7*
    • A takovej IMP z DOOMa *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit