Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo si to chce zkusit tak na PragoFestu maj hratelnou verzi
  • Bohužel jsem se nezařadil do vlny haterů, třetího dead space jen proto že se tam dá dělat kotoul (zřejmě už jim to moc připomíná gears of war) a na hru se nehorázně těším. Teď už jen jestli to koupit na PS3, PC, nebo xbox
  • Super, uz nech tu je crack! *5*
    • Mas hrat na konzoli, tam uz davno hrajou bo crack nepotrebuji.

      Jinak ale samozrejme PC je davno mrtve, kvuli piratum, hry se tam neprodavaji a konzole jsou ta jedina spravna cesta. ;D
      • xbox verze třetího dead space se už prej dá stahovat *15*
        Jak to vůbec funguje u xboxu? Se to musí nějak "flešnout"?
  • Já už mám taky předobjednáno (limitku pro PC). Těším! *1*
  • Konečně zajímavej trailer, co mi připomíná hlavní důvod proč mam sérii Dead Space v oblibě - příběh.
    Teď to ale ještě chce pokračovat v tradici a udělat trailer s děsivou mutací nějaký dětský ukolébavky, jako tomu bylo před vydáním předchozích dílů - jinak mě přeci nepřesvědčí, že se snažili o nějaký horor *1*
  • Lukyz
    Obsahuje video spoilery z předchozích dílů? Mám zrovna rozehranou DS1 a nerad bych se připravit o nějaký zvrat nebo překvapení *2*
    • ono to má nějaký příběh?
    • je to zase klasicky zmatene sestrihane, ze i kdyby tam neco bylo tak to stejne nepoznas
  • Mě by spíš zajímalo, co animovaný dead space 3, jestli vůbec bude....
    • Na CSFD je jistý "Dead Space" animovaný film datován na rok 2013. Ovšem co to přesně bude (nebo je), netuším.
    • Na Animáky se vykašlat... My chcem film !
      • KIMCID
        Já chci i film i hru i komix
  • ...a já se na to sakra těším:) Vlastním xbox gamepad takže mě netrápí nedoladěnost myši s klvácesnice i když přiznávám jako zarytý PCčkář bych tu možnost doladěného ovládání ocenil. Z předešlého dílu jsem si zvykl že nebude moc možností si to nějak graficky přenastavit. Jsem aspon rád že si to na mém stařečkovi mužu zahrat na Full-HD bez sebemenších záseku,což nemužu říct o Far Cry 3 či AC3 kde mi trošku pokulhává procesor :(( E6300 3,1 GHz a ATI 4870 1GB OC...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit