Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj,

    všechny informace o Cossacks 3 můžete najít na oficiálních stránkách!

    http://www.cossacks3.com/forum/index.php#ceske-velvyslanectvi.34
  • doufam ze to bude mit uspech a nahrabou si na novýho stalkera
  • K takove diplomacii se snizovali jen Osmani.
  • Super, na Cossacks mám skvělé vzpomínky. Pro mě osobně to je jedna z nej strategií které jsem kdy hrál.
  • Ta grafika se mi hodně líbi, fakt supr, výjimkou jsou ale exploze a kouř, to vypadá divně, exploze vypadají jak ne příliš povedený sprites a všechny vypadají stejně, snad je to dočasný. V AoE3 jsem udělal mnohem lepší exploze úpravou několika souborů a textur, troufám si je nazvat přímo filmovými explozemi a zážitek z AoE mi to umocnilo + lepší kouřový efekty kde to šlo a lepší zvuky mušket a děl.
    • Magister_Peditum
      Přesně, jediné, co se mi na tom nelíbilo, byly ty výbuchy. Jinak se mi líbil ten postup pluku včetně tambora a důstojníků s halapartnami, dodává to hodně na atmosféře.
  • peckaa:-)
  • XorxoxTalarius
    Hlavne by mohli opravit spamovani del, kdy jeden z hracu postavi hradbu treba padesati del a da za ne armadu ...
    Po te je problem treba i s deseti tisici jezdci projet skrz a pobit to ...
    • To se nemusi opravovat staci prece taky pouzit dela ne? *1*
      • XorxoxTalarius
        To je dost neefektivni, jelikoz dela stoji a strili na sebe a nedelaji si skoro zadny poskozeni, takze to uz je lepsi tam po kazde poslat vic vojaku. Nestacilo deset tisic, posli dvanact, pak patnact a tak dale ... nejvic jsem se dostal na 23k vojaku ... kasarny pak sice stoji do desitek milionu, ale ten pocit *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit