Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám takovou teorii, že postava za kterou hrajete bude druh mimozemšťana, který se evolucí vyvinul z nějakého hmyzu, pravděpodobně včely, ty totiž vidí zvýrazněné pastelové barvy kvůli kytkám *1*
  • Pekne, az na tu jinou tabulku periodicky prvku, to je nesmysl. Nove materialy mohou byt dany novou strukturou stavajich prvku, ale ne novymi prvky.
    • Je to jiný vesmír a jsou tam teda jiné prvky a látky. Ty si k té hře nic nečetl, nebo si to prostě nepochopil?

      Jinak samozřejmě nové látky mohou být tvořeny novými prvky. Vlastně ani nevím, o čem tu diskutujeme. Tvůj příspěvek postrádá smysl.
    • a my už jsme snad objevili všechny prvky ve vesmíru?
      • Tak pokud se nepletu periodicka tabulka je serazena podle fyzikalnich vlastnosti takze tam maji docela vsechno vcetne toho co museli zkusit vytvorit umele a v prirode se nevyskytuje. Proste to neni tvorene tak ze by si na stul donesli vsechno co nasli, ale ze si sepsali vsechny moznosti a vyradili co nedrzi pohromade.
        Ne ze by to nebylo jedno kdyz je tohle hra a muze tam byt cokoliv.
        • Opakovaně řekli, že je to jiný vesmír.
      • Vetsinu tech stabilnich ano...
    • Ravenshot
      To je asi to poslední, co bych u her vyčítal. Není to výukový simulátor. Je to hra.
  • mají s tím nějáké plány do budoucna nebo to jen vydaji a sem tam něco opraví?
    • Jo DLC bude,za 20e dostaneš 5 miliard planet navíc *1*
    • Prej uz delaji na nejakom rozsireni...
      • ne, dělaji na day one patchi. DLC v plánu prý není
  • Pravdupovediac toto ma prekvapilo,este nejake to budovanie zakladne a bude to moja salka kavy..
    • Budovat se tam nic zaplatpanbu nebude, jakoby tech klonu Minecraftu nebylo dost:)
      • Mě by se třeba zase takovej Empyrion v grafice NMS líbil...
        • Jo, empyrion by tu lepsi grafiku a obsah potreboval jako sul..mozna za deset let to daji nejak dokupy:)
          • Asi tak, zkusil sem to když byl free weekend na steamu a po pěti minutách sem to smazal. Něco tak extrémně hnusnýho jsem dlouho neviděl.
  • koukam, ze vysel starbound, kdyby nekdo chtel zkusit neco lepsiho nez tyhle omalovanky
    • Místo omalovánek pixely?
    • walltar
      Jak to nakonec dopadlo? Jsem to zkoušel před nějakou dobou a oproti terárii to celkem zklamalo.
      • nevim, ted jsem to teprve zjistil *1*

        doted jsem cekal az to dodelaj, co budou rikat lidi potom, ale na steamu 50000 recenzi a velmi kladnej vystup
        • Tak asi po peti letech to konecne vypadlo z early accesu..lol..ted tu verzi 1.0 budou patchovat dalsich 5 let a pak uz ta hra nikoho nebude zajimat:) Ale jo, obsahem to je nabity docela dost, ale je to pixel ne art, takze se me to moc ani zkouset nechce..i kdyz sem to kdysi koupil.
          • walltar
            Dva a půl roku od začátku early accessu...
            • walltar
              Jo dělá se na tom 4 a půl roku... ale první hratelná (early access) verze byla puštěná před cca 2 a půl roky.

              Před 5 roky určitě hratelná nebyla...
            • a vypada porad stejne dobre, takze pohoda *5*
            • To se ted pise aby to nevypadalo blbe, ale ta hra je ve vyvoji pet let, a uz pred peti lety mam dojem byla hratelna..na steamu bude asi ty dva nebo tri roky.
  • Prophet
    Už se docela těším na recenze téhle hry, protože pořád nevím co si o ní mám myslet. Buďto skončí jako nudná repetitivní hra nebo se náhodně generovaný vesmír osvědčí a teoreticky by mohla skončit i v seznamu nejlepších her 2016.
    • Záleží na tom kolik se nasype do marketingu. Buď to bude žůžo artová petelice a nebo repetetivní gameska s promrhaným potenciálem.
    • To je prave ten problem s dnesnima hracema, cekaji na recenze ale vlastni nazor si udelat neumeji..pak to na forech u her vypada tak jak to vypada *12*
      • ale kuš
  • Rád bych dodal, že vývojáři sami potvrdili, že to bude singleplayer hra se sdílenými online prvky - prý nemáme očekávat hlubší multiplayer, jako jsou PvP bitvy atd.
    • walltar
      To asi bude hlavní důvod proč bych se rozhodnul to nakonec nekoupit... ani bych nepotřeboval PvP bitvy, ale bez možnosti to spustit s kamarádem nebo se dvěma a společně se potulovat po galaxii, to celý objevování pro mě nějak postrádá smysl.

      Prakticky by mě stačilo, kdyby šlo na začátku založit skupinu a hra by nás spawnula někde u sebe.
      • Jak já to vidím, ten (ne)multiplayer je tam z určitého konkrétního důvodu, sakra, jaké jak já to vidím, prostě to tak je, říkali to :D no a jde o to, překecat někoho, kdo bude dost velkej blázen, aby v singlu doletěl do středu vesmíru(galaxie), kde věřím, krom (snad) zajímavého rozuzlení, bude i mnohem menší a mnohem konkrétnější prostor, ve kterém se půjde zorientovat ergo ti umožní, konečně se s kamarádem potkat, no a až se potkáte, jakobyste koupili novou hru (multiplayerovku) :-)
        • Tak k temhle mega vesmirnejm hram se multak ani moc nehodi, viz Elite kde je vice ci mene k nicemu. Pac druzit se v ramci vesmiru a galaxie at by se clovek sebevic snazil zavani samotou v kazdem pripade:) A navic ja sem uz starej a druzit se nechci, leze me to na nervy:)
          • walltar
            Ono to je člověk od člověka... já když zapnu Elite s kamarádama, tak s nima třeba 14dní hraju a celkem se i bavím, už jenom díky tomu, že hrajem společně. Když to zapnu sám, tak po 5 minutách znuděně odcházím hrát něco jinýho.

            Takže se nikdy do středu galaxie nedostanu, abych si s někým zahrál... prostě mě to do té doby na 100% přestane bavit.
          • Ja bych se hlavně nedružil s nějakejma randomama, ale s někým, kdo by to i trošku roleplayil :D no ale to je fuk, jde o to, že tu cestou do středu vesmíru, která by mohla vyjít i na několik měsíců příležitostného hraní (pár hodin o víkendu třeba) si já celkem užiju a tu samotu ve vesmíru právě beru spíš jako + ale zároveň se mi ohromě líbí ta myšlenka "někde tam ti hráči jsou." :) kromě toho ta cesta vyfiltruje takové ty typické mulťákuchtivé online blbce a trolly a ve středu vesmíru/galaxie se pak potkaj jen ti, které ta hra skutečně nadchla. Ačkoli, možná jsem naivní :-)
            • Jsi, diky cheatum tam budou tihle idioti dva dny po vydani..uz se nemuzou dockat, cetl jsem plno prispevku jak uz maj nachystany nastroje aby mohli tuhle hru celou domrdat. Chapes jakmile je hra kde muze cheter byt v necem mezi prvnima, coz je pripad NMS tak si muzes bejt jistej ze to tak bude.
  • walltar
    No tohle je už lepší... ale nevím proč tomu říkají "guides" když to má minutu a skoro nic to neukáže.

    Taky by je myslím nezabilo, kdyby udělali trošku delší video.
  • Veny
    Škoda že ve hře nebude nějaký robustní skilltree či jiný RPG systém na vylepšení postavy... hra by tak nepůsobila tak bezcílně.
    • V nekterych hrach je holt treba najit si svuj vlastni cil. Sam jsem zvedavej co tam budu delat abych se zabavil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit