Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste docela rychlíci, to video jsem viděl na gametrailers už v srpnu, no nic snad přiště.
  • hmmm...ale ou prvního vydea byla se mi zdá lepší grafika a navic destrukzivni prostredi,tady na tomhle,mi to pripada jako uplne jina hra *11*
  • looooooooooool

    8 klacku :D

    trosku se nam to zvrhava velebnosti...
  • Hmm..ta figurka nic moc a slaba cena:)
    http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380315826923&item=380315826923&lgeo=1&vectorid=229466
  • Kdyby ta figura meřila aspoň 8 metrů, abych si ji mohl dát na zahradu a všichni mi ji záviděli, tak bych do toho za ty prachy šel *4*
  • Za 8k by k tomu měli přibalovat pomalu i konzoli
  • za cod s robotmi co bude tipujem priemerna fps pytat 8k odvazne ked si vezmem ze podobne ubi edicie idu okolo cca 60-70e
  • Za 8 litru to bude bomba ... pro prodejce ... hodnota obsahu je tak tisicovka max. Kdyz si vemu, ze za cca 5k se daly koupit lifetime ucty k nekolika MMO ...

    Nemluve o tom, ze za 8k si hrac koupi nadprumernou grafarnu nebo MB a CPU ... s trochou uspor vcetne RAM ...
  • To video mi nepříjde vůbec jako nové, a tu mapu s dotyčným fightem tu vidíme pořád dokola od dob E3ky, nudaaa, začínám si aji myslet, že to nakonec na nečem pohoří, a nebude to taková pecka jak si všichni myslí ... libí se mi to (zatím stále), těším se na to, ale přesto bych rád viděl něco nového, a ne pořád to stejný ale jinak sestříhaný.
  • Grafika sa mi nepaci, vyzera to dost komiksovo, hlavne tie cierne hrube okraje skoro vsetkych hran a rysov... farby pastelove ale aspon nie uplne kriklave. Plus mi chybaju velke otvorene exteriery. Nejak sa mi to zatial nelubi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit