Přejít na výpis diskuzí

Nový bug v Anthem vám zajistí nekonečné zdraví

13.3.2019 17:39
Šárka Tmějová 4 příspěvky

Korunka nejrozbitější hry při vydání za loňský rok náleží Falloutu 76, letos pro ni ale prozatím velmi suverénně míří Anthem. Přestože se Bioware kaje a snaží se opravit, co se dá, novým patchům se daří hru spíš pořád víc a víc rozbíjet. K zesílení vám tak může kupodivu pomoct i svlékání vlastní výzbroje....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jack1947

  Samej bug tohleto, bug nebo nahoovno LOOT, ne opravdu tenhle trhák tiu FIrmu vyšvihne do výšin.

 • Peca

  Tyjo, proč se to tak podělalo? Bioware vysolilo úžasný Mass Effect 1-3 a teď je jedna hra horší, než druhá... jak je možné že ty fixy ani pořádně interně neotestovali?

  • sukovf

   To je easy - odešli jim důležití zaměstnanci. Firmu dělají ty mozky v ní, ne logo nebo pověst. Pro mě je každopádně nepochopitelnej ten brutální výsměch do xichtu všem hráčům, když někdo ví, že je jeho hra totálně rozbitá a tak jako tak blbá, přesto se nebojí nabídnout ji za plnou cenu, jako by se vůbec nic nedělo. Kdo by měl aspoň trochu svědomí, vůbec by takovej shiit nepustil na trh.

   Beshesda se svým shitovým Falloutem úplně to samý - ti navíc řekli dlouho dopředu, že to vyjde totálně rozbitý. To prostě nepochopíš, jak si tohle může někdo vůbec dovolit. Největší pitomci jsou ale nakonec stejně zase samotní hráči, kteří si tyhle braky přesto pořizují a dokonce je i zkouší hrát.

 • Co je anthem ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit