Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra na kterou skalní fanoušci už dlouho čekají, já osobně nebudu váhat to koupit.
  • vypadá to dost odpudivě
  • Vypada to jako remastr jednicky, coz je SUPER, protoze jednicka je dodnes pro me neprekonana a jak nemam auta rad tak tohle si schuti vzdycky zahraju, uprimne se na ten novej carmáč těším.
  • Tohle je reinkarnace uz mrtveho titulu. Pametnici si vzpomenou, zamacknou nostalgickou slzu ale tohle asi hrat nebudou. Nedavno jsem dohral jednicku na androidu a po tech 18 letech me to fakt bavilo, jak poprvy :-)
  • Chim
    Zbytečná hra.
    • Jak se to pozna?
      • Když příznivce nějakého žánru hodnotí hru z žánru, kterému neholduje...
        • kdyz podle sebe soudi hru *5*
  • Dobra starenka je mrtva starenka!
  • Škoda je, že je to jen kopie x let staré hry. Když si to člověk vezme, tak jednička a dvojka byly, v te době docela graficky revolučni, diky destrukčnímu modelu vozů.

    Jinak si vzpomínám jak zásadní byly cheaty na: čas, opravování a odpinkávání lidí *15*
  • jinak kdyby nekdo nahodou neznal, na co asi v mladi koukali autori prvniho cg *5*

    https://www.youtube.com/watch?v=o6LahtrxVhg
  • podle te grafiky datum vydani nekdy kolem 2005
  • Jack1947
    Jestli pořeší tu hroznou (příšernou, neoptemalizaci) a já se nebudu nudit než dojedu do cíle... třeba třeba to bude dobré. V Nynější podobě (rozuměj betě/alphě) to ale bylo nic moc.
    • třeba třeba to bude dobré i když se budeš nudit.. Ty jsi totiž opravdu prapodivný tvor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit