Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    Rozhodne to ani zkouset nebudu bohuzel nejvychytanejsi bylo cs 1.6 ktere se u nas ve sve dobe hraloprogamingove a byla to poradna stranda pak prislo source ktere byla parodie na zaklady cska a nakonec cs:go ktere je takova 1.6 v lepsi grafice a da se to zkousnout kdyz se to nekdy hraje opravdu prijemne. Ale csko u me skoncilo nakupovanim beden, klicu, skinu zbrani atd to k tehle hre nikdy nepatrilo stejne jako achivmenty takze asi si hold pockame na neco podobneho s poradnym hype aby to hralo dost lidi. Evoluce i u her se neda zastavitz ale moderni trendy jsou fakt na pobl*t*
  • Jack1947
    To je ta čínská obdoba klasické 1,6 že? Tedy precizní ovladání a minimální chyby ... ne děkuji nechci to už radši fakt ten COD (zbraně tam taky občas náký kopou).
  • Panebože Nexon. To je vše co potřebuju vědět. Naprosto nejhorší herní společnost na planetě, která do kapsy strčí EA i Blizzard.
  • hodne mi v clanku chybi to gameplay video - https://www.youtube.com/watch?v=bWPKgqUPxxA
    ja to teda vydrzel sledovat asi 4 minuty a porard se divim, ze jsem to vydrzel tak dlouho
    • čím to jen bude ? Jo aha je to něco jinýho -.-
  • niceguyfromrussia.ru
    čo má s týmto spoločné VALVe ? dosť ma desí že im dali práva na vydanie niečoho takého
  • Zase zombie.? To je znamení, nás asi chtěj připravit na zombie apokalipsu. :-)
    • https://www.youtube.com/watch?v=cMj5J-YdzTk
  • Asharak
    No pokud to nebude zábavnější než zombie mod tak nevím.
  • To je ta neúspěšná střílečka, která je jen na PC? To jsou už tak zoufalí, že musí dělat módy aby jim to hráči hráli... *15* Raději zůstanu u CoD a BF4, tam si alespoň nemusím kupovat jak socka zbraně a navíc tam mám i nějaký postup u postavy (lvlování). *5*
    • "Raději zůstanu u CoD a BF4."

      Super. A tak to má být. Noobové patří do noob-friendly her.
    • Demence z tvého příspěvku přímo srší a bije do očí. Ještě se tu budeš ohánět tím, že nejsi žádný puberťák (ne opravdu nejsi, jsi zřejmě ještě mladší generace než puberta) a přitom je pro tebe důležitější levelování než výdělek v Eurech díky hře na jinou hru. Ale jo, hraj si.
      Abych to shrnul:
      1. CS:GO o kterém ty mluvíš není jen na PC
      2. Nikdo tě v CSku nenutí zbraně (skiny) kupovat, ale díky nim má člověk skvělý výdělek
      3. Socka není ten kdo na zbraně má, ale ten kdo na ně nemá
      4. Tvůj příspěvek je tak mimo míso, že ani nevíš o které hře se vlastně ve článku píše a tudíš: Jdi s tím do prde*e
    • cumpi3
      jojo...zoufalost dělat módy...kdyby to radši vydali jako placené DLC, tak udělají lépe, viď? *6*
      • Alespoň by to mělo officiální podporu a ne že si nějakej puberťák zahraje na herního vývojáře a já si kvůli tomu nezapnu ani prohlížeč.
        • cumpi3
          lololol....jdu pryč...dneska jsem moc unavený číst tyhle bláboly od nákýho konzolisty
          • To není konzolista. To je pacient doktora Chocholouška.
            • A kdo není?
    • původní Counter Strike je mod ;)
      • A koho to zajímá... Já nemluvím o původním Protiútoku... *7*
        • cumpi3
          A o kterém neúspěšném Protiútoku to mluvíš? *1*
          • Já narozdíl od vás ovládám cizí jazyky a můžu si tak dovolit psát v češtině a nemusím do textu zařazovat cizí slova, ale chápu, že ne každý je tak nadaný jako já. Udělám ti takovou malou lekci: Counter Strike -> Protiútok.
            • "Já narozdíl od vás ovládám cizí jazyky."

              "Udělám ti takovou malou lekci."

              "Counter Strike -> Protiútok"

              Aneb jak ze sebe udělat kkta...
            • CounterStrike je především název a mod je svébytný pojem, resp. zkratka z modification/modifikace. Nevím co tu chceš dokázat. Plkáš kraviny a nejlépe, jak se z toho vyvlečeš, je v tichosti zmizet.
            • solomon.short
              zvonečku, ty trolle jeden hloupý... plést si arménštinu s aramejštinou *1*

              to ti v ústavu neřekli, že z konzolí se hloupne? *3*
            • Majkl
              moje oblíbené střílečky tedy jsou Protiúder, Otřes a Poločas Rozpadu.. a ještě Nereálný turnaj
            • S arménštinou ti moc nepomůžu za prvé ji neovládám a za druhé nemám tyto znaky ani na klávesnici, ale je tu jedna stránka, která ti pomůže. *4*
              https://translate.google.com/#cs/hy/proti%C3%BAtok
            • cumpi3
              tak ne...me to neda...To je ta neúspěšná střílečka, která je jen na PC? Tak se ptám o jakym neuspesnym CSku to mluvis, ty blbe
            • Aby jsme byli přesní tak je to protiúder - protiůtok by byl Counter attack , a tak co jsme lidi a mýliti se je přece lidské. *4*
            • A teď nám to přelož do aramejštiny.
        • těžko říct o čem mluvíš, tvůj příspěvek je poměrně nesmyslný blábol, ale nenech se rušit, jen pokračuj *3*
  • nekromant33
    Takže to bude jako l4d? já myslel, že to je obdoba módu pro CS, který už existuje dlouho a je docela zábavnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit