Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tuhle zprávu jsem čekal. Bylo nad slunce jasné, že záměr BF byl 1. světová a co pak? Ano druhá... a pak? Pak bych tipoval buď období studené války (teď jsem si úplně vzpomněl na Flashpoint *4* ) nebo nějakou scifárnu (lidi proti mimozemšťanům, boje ve vesmíru i na planetách, postavy i objekty ve stylu prvního X-COMu (něco jako scifi retro))...
  • Super, pevně věřím, že to bude 1000x lepší než trapný, nudný COD 2WW, je fakt, že druhá světová byla běžně 6v6 ;D Takže za mě jasný pre-order.
  • Takže TheAlmightyDacq se asi nemýlil v leak videu.
    I tak je to ale příliš brzo na další hru, BF by měly mít rozestupy alespoň 3-4 roky. Chápu, že DICE se musí nějak živit, ale v mezidobí by se mohli soustředit i na jiné hry.
  • Jack1947
    Vietnam nebo druhá svštová a prakticky návrat tam kde to začalo, tedy druhá sv zvítězila.

    Já bych ocenil i něco na způsob bF2142 ale tenhle experiment asi zkoušet nebudou a to je celkem škoda...
  • much0J
    Promiňte, ale já se spíš těšil na Battlefield V... ietnam *7*
  • mne osobne ani neprijde zajimave, ze se vraci k druhe svetove valce...
    Naopak, druha svetova valka je fajn tema, samozrejme nejakej utek k jiny dobe chapu, nadruhou stranu opravdu chceme takovy zhovadilosti jako COD Ghost, COD AW? BF: Hardline? Kdyz jsou to vsechno nahratelny odpady, ktery sazeli na "radoby" akci ale uplne se vykaslali nejakou smysluplnost.

    Podle me ani extra nezalezi na dobe do ktery je hra zasazena (samozrejme ze zalezi, ale okrajove)...
    Nicmene na co vsichni kaslou nejakej smysluplnej pribeh a zaklad... WW2 miluju, ale COD jsem vynechal, proc? protoze to je zase o tom jak 3 amici vystrili celou zlou nepratelskou armadu.
    Kde je treba poselstvi ze lidi ve valce zbytecne umirali? Z tohodle duvodu mam treba hodne rad BF1 (ackoliv me prvni svetova valka vicemene nezajima), protoze prvni dva pribehy (tank, letadlo) jsou proste naprosto paradni... udelat z toho kampan delsi nez hodinu, tak je to proste super.

    Misto toho lidi kupujou takovy shity jako je COD, kterej pres svejch 50 ruznejch radoby pribehu nema davno existovat...
    • Kampaň BF1 je největší odpad, to si raději pustím COD. A co se týče toho, jak tři amíci vystřílí celou armádu? Najdi si jiný žánr, než je FPS.

      To teď budou všichni dělat WW2? Snad se potvrdí nový Black Ops (doufám že nebude tak hroznej jako trojka). WW2 je dobrý nápad, ale nemusí vycházet každý rok.
  • jamar28
    Fajn, tak to se opět mohou rozjet diskuse na téma "zahrajeme si konečně kampaň i za německou stranu?" *4*
    • Jistě! Ale hrdina za kterého budete hrát si po 30-60minutách hry (z toho minimálně polovina budou cutscény) uvědomí, že bojuje za stranu nenávisti, rasisimu, fašismu atd. a přeběhne ke spojencům...
      • A necha se preoperovat z blondaka na tlustou cernou lesbickou feministku.
    • Iosephus
      Vtipné je, že původní Battlefield 1942 kampaň za Osu měl. Sice to byli jen scénáře, ale je tu precedens. :D
      • Jo no do teď ji hraju
    • Worhammer
      To je hodně časté téma tady na gamesu. Za mě ale ne. Prostě by mi to bylo blbý. Němci jsou nebezpečný národ, jehož země by měla být rozdělena. Před asi 80 lety začali zabíjet židy a dnes si do své země (ale ne jen do své) zvou milióny jejich největších nepřátel.
      • jamar28
        Tak kampaní za SSSR bylo hned několik a ten byl s nacistickou říší minimálně na stejné úrovni, co se krutosti a amorálnosti týče (osobně ho vnímám jako ještě horší, protože ten režim byl úspěšnější a spousta lidí se stále hlásí k jeho ideologii).
        • Worhammer
          Nemyslím si, že byl na stejné úrovni. Ta ideologie není špatná, jen asi nefungovala v praxi. Co je na tom špatného, když ředitel školy musí být ve straně? Stát chce, aby lidi s důležitou funkcí podporovali jeho zájmy a názory, to je přece logické. Samozřejmě ze začátku to bylo velmi nespravedlivé a spoustu lidí zbytečně umřelo, to odsuzuji, ale Němci zabíjeli víc a víc amorálně, tak to prostě je. Navíc komunismus vznikl u německých filozofů.
          • Byt tebou, uz bych ten matros nehulil... *3*
          • Jestli je něco nebezpečný názor, pak je to cos tady s odpuštěním vyblil!

            Zkus se někdy zamyslet nad tím co píšeš. Opravdu pevně doufám, že si to jen tak plácnul.
            Je to přesně tahle myšlenka, proč se ty zmíněné ideologie vůbec mohly uchytit, ale hlavně se tak dlouho udržet.
            A pak to pokrytecké "jako" odsouzení počtu obětí. Jak může být koncentrák amorálnější, než gulag!? Obojí je to nejhorší obrázek lidstva.
            Vzpamatuj se!
          • komousi maj o par milionu vetsi skore nez nackove a zidy likvidovali stejne nejvetsi rozdil je ze komunisti drtili i vlastní lid
      • sám jsi nebezpečný a měl bys být rozdělen
        • Worhammer
          Nauč se historii. Pak zjistíš, co jsem tím rozdělením myslel.
          • a ty se nauč současnost. většina němců jsou mírumilovní lidé
      • lol...
  • nejake Battlefieldy som preskocil (BF:Hardline,BF:BF3 bez seasonpassu),BF1 hram len koli grafike,ale pre BF WW2 obetujem aj 100eckovy paper....a dufam,ze to nebude loot boxova gamesa.
    • to si pis ze tam mikrotransakce budou.. Furt je to jen kseft a dnes je todle proste trend.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit