Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Ten podnázev museli fakt pracně vymejšlet ( inspirace zero dawnzjevná) fakt pecka no.

  • MickeyMutant

    Ten boxart je návnada. Stejně jako u minulých dílů. Pamatujete trojku, čtyřku, pětku? Vždycky nějaká záměrná kontroverze - Poslední večeře, ruka na hlavě atd. Je to jako když někdo trollí v diskuzi, aby upoutal pozornost a rozvířil reakce. A všichni na to skáčou a internet chrlí reklamu zdarma.

    • Jack1947

      To je možné no ale nepravděpodobné.

      • MickeyMutant

        Máš pravdu, Jacku.

  • Jack1947

    Je mi fuk tza koho budu hrát ale aby to byla podobná nuda jako minule a vyšlo to zase za rok... když i to zatracené AC má úctu, nevýjde příští rok tak nevím se mnou nic špatně není jenom nechápu dobu, hrozně smutné😬

    • speciesz

      ze ta 5 byla nuda? :D mam pocit ze jsem jedinej co si to mysli. Zpracovani super, grafika taky, i ten gunplay byl fun, ale vycistil jsem tri campy a slo to z disku :x

      • Fanboy

        Pětka byla hnůj a totální nuda, nejhorší díl z celé série a já vocas si to koupil se season passem, příště raději hodit prachy do kanálu, tenhle hnůj far cry si už nikdy nekoupím.

        Far cry 2 byla nejlepší, stačí se podívat na youtube kde porovnávají far cry 2 s 5 pětka je prostě totální úpadek. Tenhle další díl bude odpad, reskin texutr a hurá nová hra....

      • Jack1947

        Já jsem to ani nehrál ale kdybych mohl tak bych zvracel taky... a to jsem přetrpěl Mafii3!, radši si dám Far cry 4 tam aspon ten GRIND davá smysl zlaté Primal snad jediné Fc za poslední dobu co stálo za to.

        • tomasrippl

          4 mě bavila podstatně víc, a to nebyla přitom vůbec výhra😀. Ani neuvažuji o ND po tom co 5 představovala.

        • speciesz

          ja to hral do ctyrky, ale nejvic me asi bavila dvojka.


          jak rika kamos... nejlepsi far cry je prvni crysis :D

  • Meow

    Článek na kotaku ohledně cover je neskutečnej. :-D Doporučuji všem. Někdy mám chuť kritizovat články na tiscali, ale v porovnání s touto žumpou jste na výši. Dneska už fakt lze psát leccos a ještě s titulem z černého feminismu se považovat za experta.

    • MickeyMutant

      Co je na tom článku tak extra skandálního? Pokud tedy mluvíme o stejném textu. Nějaká černoška se raduje, že dvě černošky budou na obalu mainstreamové hry, když hrám jinak dle její zkušenosti obvykle dominují bílí muži. Těší se, že ve hře budou i lidi podobní těm, které každý den vidí ve svém okolí. Trochu rasově omezenej pohled, ale rozhodně nic nečekaného.

    • Mazec clanek, diky za tip. Plus komenty, ktere se s nim nesou ruku v ruce vypovidaji leccos o jejich komunite ^^

    • TheGGG

      on někdo čte kotaku? Game journalisti kteří hatujou a rejou do hráčů, kteří se bouří proti DLC politice, mobilním hrám, nebo cenzůře ve hrách při snaze devs pronikat na čínský trh (viz R6S), to snad nikdo nemůže brát vážně.

      To je asi taková úroveň, jako ten SJW spisovatel, co nyní viní tolkiena z rasismu kvůli tomu jak popisoval skřety....

      lidi absolutně mimo realitu, co prohlásí battlefield V za nejlepší díl ever a pak brečí když to nikdo nekupuje... pls kotaku, polygon atd. to je absolutní stoka

      • Meow

        Hledal jsem na google Far Cry New Dawn a proklikal se různými weby, ale toto jsem teda nečekal. :-D Kdyby to byla recese, tak dobrý, ale tahle to určitě myslí vážně. 

  • speciesz

    Ty jo namlouvam si to? Je neco spatne se mnou? Cernoska a mulatka a bilej chlap privazanej jak cattle k sutru. 

  • Spejs
    Rage: Zero Dawn 76
  • XorxoxTalarius

    Uz je venku trailer, ve hre prave musite tyto dve porazit. Vypada to velice zajimave a asi jako prvni Far Cry kde ten jejich zpusob delani her bude skutecne pasovat.

    • TheGGG

      vážně? Mě to teda podle všech zdrojů přišlo, že se právě za ty dva na obrázku hraje... no pokud by se hrálo za Seeda a tydle dva/dvě na obrázku byliy hlavní padouši, tak to fakt kupuju LoL... to by ale polygon a kotaku asi nedali... :D:D:D:D:D

      • speciesz

        cernoska a nejaka mexikanka. To by se z hlediska lore docela hodilo, jedna ti ukradne kolo a druha na tom bude pasovat drogy.



        ¨(ban in 3.....2....1......)

        • TheGGG

          ubisoft možná zjistil, že podlejzat lidem z kotaku, polygonu atd. peníze nepřinese a že naštvaná tichá většina jsou ti co kupují hry.... už FC 5 vytočil korektníky do běla a toto zřejmě úspěšně pokračuje...

          jestli ty dvě na obalu jsou fakt hlavní padouši, pak vše špatné o ubi odvolávám a hru kupuji, no uvidíme, těch post apo je hodně, ale tak bojovníky s establišmentem podpořím vždy.. viz. KDC

      • XorxoxTalarius

        Taky uz to nedali. Uz vysilijou ze rasimus. A vysiluji presne ti kteri ten uvodni obrazek chvalili jako velice progresivni.

        • TheGGG

          budu si o tom muset něco zjistit, ale jestli je to pravda, tak hru kupuji.... osobně každou hru která vytočí game journalisty kupuji day one nebo pre ordnu.... naopak podlézavce s chutí ignoruji

          • Jack1947

            Jestli kupuješ jen proto aby si vytočil nějaké korektníky tak to je fakt docela hloupost když ta hra +- bude o ničem jako předešlý díl.

            • TheGGG

              taky ty hry kupuju, a´by se všichni ti jackové po celém světě měli čemu divit....


              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Takže tě nebavěj ale chceš vytočit někoho komu to je jedno, to je fakt brilantní plán ale zbytečně komplikovanej a na nic ( a u tebe se člověk moc věcem nediví) .

    • jenda84

      asi jako první far cry? vážně tohle přerůžovělý a přebarvený cosi srovnáváš s tím klenotem? 😀

      • speciesz

        prvni far cry byl tezky tech demo s VELICE nic moc hratelnosti. A ta grafika byla, alespon na tu dobu, NESKUTECNE barevka. Tak co to tady placas ty vorechu? (pro cenzora - citat z trpaslika, neni mysleno jako prima urazka!)

      • XorxoxTalarius

        Prvni FarCry neni podle sablony ze mas mapu a na ni jsou ruzne pevnosti a rozhledny a tak dale. Tohle myslim tou FarCry formuli. Ta podle mne bude sedet prave do post apo sveta.

        • Jack1947

          Už to NEFETUJ

          • XorxoxTalarius

            Prvni FarCry byla linarni strilecka, to ze jsi tehdy jeste tahal po dvore kacera na tom nic nemeni

            • tomasrippl

              To říká masturbant😀 když jacka neznáš tak radši nekecej nic o něm vsadim se že si ani v té době FC první díl ani nehrál 

              • XorxoxTalarius

                Reakce na příspěvek:

                Prisel jsi branit cest sveho chlapce? Jak sladke.

                A prvni FarCry jsem hral, jeste se mi nekde vali krabicovka 😉

                • tomasrippl

                  Reakce na příspěvek:

                  Komu to cpeš? Proč tu urážíš když nikoho neznáš? 

                  • XorxoxTalarius

                    Reakce na příspěvek:

                    Akce a nasledek, kdyz zacnes urazet, tak sklidis urazky. Jak proste. A hrat si na ublizence v momente kdy sklidis co zasejes ukazuje tvuj vek lepe nez rodny list.

                    Apropo, to ze mas koridor o neco vetsi, neznamena ze to neni linearni strilecka ;)

                    https://www.ign.com/wikis/far-cry/Walkthrough

  • FC5 koupeno v akci, dohráno před třemi dny. Pokud budu brát v potaz události konce hry tak Montanu kterou nám servírují v " datadisku" jim ani na sekundu nevěřím. Na to údolí by byl dramaticky smutnější pohled a co se týče života tak by to bylo mnohem tišší místo. Ty vehikly a techniku snad nebudu ani komentovat. Postapo mám rád a s chutí si dám na jaře nové Metro ale tuto žďímačku peněz si s klidem nechám ujít.

    • Fanboy

      Přesně tak, už jen ta trapná atmosféra, ty barvičky, takhle prostě post apo svět nevypadá.

  • TheGGG

    A ubík se hrdě přidává k ea a bethesdě do skupiny Nechceme vaše peníze.

    Tento trailer dobře vystihuje celou bídu a nouzi VGA

  • To se jako bude hrat za tyhle dve ? Tak to uz nedavam  :DDDDDD

    • speciesz

      muzes hrat za toho privazanyho chlapa jestli chces. Vitej v 21tym stoleti, bilej hetero chlap se dneska nenosi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit