Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co Alan Wake. Chápu, že je to spíš horror než mysteriózní příběh, ale na druhou stranu atmosféru městečka na severozápadě USA, kde není všechno jak se zdá, vystihnul jak nikdo jinej.
    A pak samozřejmě Adress Unknown z Max Payne, i když to je jen příběh v příběhu. Myslím, že zmínku by si stejně zasloužil.
  • Jen 11 příspěvku? Tak tohle byl asi slabší díl pořadu gamesTV. Na Youtube to má taky míň shlédnutí než některé ("slavnější") díly (Prey ehm ehm...)
    You gona need to try harder Lukáši *3* *3*
    • TheGGG
      už se to začíná zajídat...
  • husar.
    Lukáš Grygar jako první člověk na zeměkouli zažehl touhu mé přítelkyně zahrát si nějakou jinou hru, než The Sims X.
    • Inquisitor
      Lukáš umí o hře mluvit takovým způsobem, že má člověk neodkladný nutkání si hru okamžitě zahrát :)
      • pro mě je to ale zlom v uvažování o tomhle pořadu. Lukášovy nabídky, ať jej sdílíme všude možně mi přišly nepodstatné, protože přeci nehráčům nebudu nutit se koukat na specializovaný týdeník. Ale ve skutečnosti byla ta moje domněnka směšná, jak jsem nyní zjistil.
        • Inquisitor
          Taky se v produkci herních pořadů dost vymyká.
  • Tak, Deadly Premonition asi určitě, osobně bych tam ale dal spíš Silent Hill a rozhodně Life is Strange - ta je podle mě Twin Peaks myšlenkově asi nejblíž - maloměsto, teenageři v hlavních rolích, někdo záhadně zmizel, nadpřirozený/záhadný prvek, spojení banálního a magického atd.

    Jeden příspěvek v diskuzi naznačuje, že tady téma nikoho moc nezajímá. Přeci jen, už je to hodně dlouho, co jsme si Twin Peaks nahrávali z televize na VHS. Za ten týden čekání jsem každý díl viděl třeba pětkrát.

    PS: Dobře vystižená ta scéna se semaforem. Vzpomenu si na ní prakticky pokaždé, když mi blikne oranžová a řeším, jestli brzdit nebo zrychlit.
    • Inquisitor
      Dobrý je i seriál Wayward Pines.
    • Me nahodou tema zajima, video bylo paradni (je spis otazka, co vic k tomu rict). Priznam se, ze Twin Peaks jsem jeste nevidel (kdyz nepocitam asi prvnich pet dilu tak pred deseti lety). Porad se na to chystam a nejak neni cas. No letos by to mohlo vyjit.
      • Inquisitor
        Taky se na něj chystám, abych Twin Peaks viděl v jednom celku. Když to u nás začali dávat, tak jsem občas viděl nějaký díl, ale nikdy ne všechny.
        • Myslím, že ho teď je k dispozici zdarma na HBO GO..
  • Dobry dil!

    Deadly Premonition gamesplay s Honzou nebo Lukasem bych prosil. Honza uz o tom nekdy mluvil, ze by si to dal. Je to vskutku zvlastni hra, ma sve mouchy, ale jinak povedenost. Twin Peaks ftw!
    https://youtu.be/5PcoMrwEa5o

    Jinak nevim proc (asi ten soundtrack na konci), ale jeste me napadlo L.A. Noire, ze byste mohli nekdy zahrat. :)
    • na LA noire máš jenom povedenou videorecenzi https://games.tiscali.cz/tv/l_a-noire-videorecenze-pc-verze-5168
      • Jj to uz jsem nekdy videl, ale tak gamesplay by si LA zaslouzila. O ty hre se da povidat do aleluja (mimika, pribeh, black dalia, filmy, hlavni postava atd.).
        • co ten nick? myslím vhodný materiál pro cenzora. že by duvod udelit první permici?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit