Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdar hoši newite jestli vydaji novy GOW i na PS3 ?
  • Podle mě se nepřesunul na sver, ale jelikož je bůh slunce mrtvý, nastala zima *4*
  • Jediný God of War za který bych se nestyděl . Konečně dostaly rozum .
  • corfer
    To je Dan Vávra bez vlasů.:D
  • Vypadá to, že Kratos začal nový život. Na konci trojky totiž nezemře, jak se domnívá Athéna, ale po titulcích je vidět, že se z místa své údajné smrti odplazil. Lidstvo nebylo zničeno, ale nejspíš začlo nanovo, Athéna se dožadovala božské moci Naděje, kterou Kratos svým probodnutím Olymptským mečem uvolnil ku prospěchu všech lidí, Athéna se na něj zlobila, protože věřila, že si s ní lidé nebuou moci vědět rady. Já si myslím, že Kratos nyní žije daleko od Řecka, po letech si naše novou ženu (zemřela?) a vychovává syna podobně jako John Marston z Red Dead Redemption, ale samotná hra mi připadá podobná Last of Us a jeho syn mi přiopomíná Ellie. Nicméně kdoví, jak to bude dál? Buď se bude hrát za Krata, který buď svého syna povede celým dějem podobně jako Joel Ellie v Last of Us (mimochodem Joel je taky pěknej hrubián), nebo mu syna někdo unese (možná někdo z minulosti, Athéna?), nebo mu syna někdo zavraždí a on půjde za svou pomstou podobně jako v celé God of War sérii, anebo si myslím, že se Santa Monica pokouší udělat novou sérii, kde jeho syn se stane novým God of Warem, zatímco Kratos odejde do stínu podobně jako Solid Snake ustoupil Raidenovi v Metal Gearu dvojce, čtyřce a MSG Rising. Kdoví, ale vypadá to slušně, snad to také dokončí a nezbyde nám jen trailer jedné nadějné a nedokončené hry. *13*
  • Krescz
    proboha co to je? *8* well fuk you too
    • Kratos si na stary kolena poridil zviratko a taky se dost sblizil s kamerou...
  • TheGGG
    Musím říct, že Kratosson vypadá s těma faousama přísně... 10/10...
  • Zir074
    RPG typu Gothic s takovouhle grafikou... to by bylo. Každopádně, když na tu hru koukám, mám chuť si ten Playstation pořídit.
    • Tak jako RPGčko vyjde Horizon, ne?
    • Zaklínač 3???
  • Chaosborn
    Hell yeah, tak na to se hodně těším. Video u mě splnilo účel a jsem natěšený jak Jason Biggs na jablečný koláč.
  • God of War považuju za jednu z nejlepších sérií na PS, ale ta kamera se mi nelíbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit