Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radsi bych byl za uzavreny ukoly se zabijenim, nez hra na schovavanou jako v Absolution. A na share with my friends me asi neulovi. Ale presto doufam...
  • Parádní trailer, sic vo ničem...
  • Vždyť Diana je na začátku.....

    Absolution mě nudil tím že většina hry byla stylem někam dojdi, někoho zabij a pak jdi zpátky, to u minulých dílů nebylo, jasně byl tu vchod a východ ale to bylo všechno, nemuseli jste tu cestu absolvovat. Díky tomu bylo ve hře málo misí :( a nikdy sem nepřišel na to jak to hrát tak jako trojku a čtyřku (mé nejoblíbenější díly) tak doufám že nový díl tyhle přibližovací minilevely mít nebude :(
  • MARTASLJ19
    Tak po tej sr****ke s názvom Absolution sa to aspoň snažia napraviť.
    • hej Ty budes v tej skupine do 60 :D .. absolution mal velmi dobry dej, hratelnost atmosferu.. kto nieco taketo napise je u mna trtko automaticky co nevie odcenit dobru hru... chod hrat COD
  • Rúhači... poviem vam ako to bude... 10decembra si to nastavim na ultra, nastavim najtazsiu obtiaznost a budem si to vychutnavat precizne ako prasa a budem odpadat z tej hry po nociach... ked sa mi pokasle stealth akcia, vystrielamm vsetko vyblaznim sa a restart ... neviem co tu lamentujete retardi (podaktorí) ... ti ktorí miluju hitmana uz od pociatku ste tu spravne a som rad ze mate zmysel pre super hru priatelia :) .. ostatní co chcu kydat ud dopredu a tláchať chodte revcat do kuta... prichadza HITMAN :) bude to pecka precizna a ja som vdacny ze vobec bude (kedze vacsina ludi stahuje a takato megahra nema podla mna najlepsie zisky) ... takze GL & HF priatelia a teste sa na 47 :) Do decembra to este istotne vysperkuju pekne a bude to TOP.
    • plus hudbicka uz v trailery naznacuje ze maju dost dobreho cloveka na to takze music pocas hry bude good predpokladat sa dá, len pretoze Jesper Kyd bol dobry v prvych castiach a teraz uz tam neni neznamena za tam nedaju peckovu hudbu.... plus hitman je velmi specificka hra (nie je pre tlkov s IQ 60) .. poznam vela ludi co mi povedalo ze tuto hru prestrielalo a necitalo ani dej (lebo bohuzial zijeme v dobre ked ludia su retardovani mentalne a hlupunky) .. takze je aj dost tazke podla mna robit hru pre nas megafajnsmekrov ktorí mame trpezlivost na taketo hry a este aj polka z tejto skupiny si to stiahne a vyvojari maju pozisku uz tak z malej komunity a uz tak skrz downloaderov takze RESPECT pre nich aj pre hitmana a ze to vobec dotiahli az na Hitman 6 ... osobne hry nekupujem velmi ale tuto zaplatim aj keby to bolo z posledneho :D
    • AMEN!
      Těším se jako jarda... hned jak to vyjde jdu pro originálku. Mám odehrané všechny díly a několikrát a mám všechny krabice. Hitman je moje srdovka. Nejsem spojen s ničím jiným, než se Silent Assassin titulem. A když to nevyjde, tak rubačka a pak restart a znovu:-)
  • asi se mnou nebudete souhlasit ale mne v hitmanovi vždycky chybela možnost si poradne zastrilet, kvuli tupe AI a ragdoll efektu kdy se nepritele chovali jak hadrovi panaci. vždycky jsem rád alespon jednou ten level prošel i hrubou silou abych využil všechen hitmanuv arzenal. tak kdyby vylepšili i strileci čast bylo by to fajn, ale to se asi nestane
    • Morraw
      Mě bavila hodně střílecí část v Absolution. Vlastně jsem si ho tak celý přešel. Ale u mě je problém, že ja vždy ztratím trpělivost udělat to celé stealth *1*
  • To slovo sandbox se začíná nějak zneužívat... Jak může bejt tuctová střílečka stejně propracovaná jako typický sandbox hry jako Minecraft, Skyrim, GTA? Jako sorry ale 3 ruzný způsoby jak někoho odkrouhnout neberu jako sandbox
    • Morraw
      Každý si pod sandboxem představí asi něco jiného, ale je pravda, že teď se tím označuje většina open world her. Čisté sandboxy jsou hry jako Minecraft a dají se za ně považovat i hry jako Skyrim a GTA.
      Hitman není sandbox stejně jako Witcher 3 nebo Far Cry.
      • Hra s otevřeným světem je typ počítačové hry, která hráči umožňuje volně se pohybovat po virtuálním světě a nechává mu značnou volnost ve výběru cílů. Používá se také pojem „free roaming“, který naznačuje absenci umělých bariér (neviditelné zdi, nahrávací obrazovky) obvyklých v lineárně navržených hrách.

        Sandboxová hra („pískoviště“) poskytuje nástroje, jimiž může hráč měnit herní svět podle vlastních představ. Otevřená hra nemusí být nutně hrou typu sandbox.
    • Ristoro
      A 1 způsob (GTA), jak někoho odkrouhnout sandbox je? Ještě nazvat Hitmana střílečkou, že tě huba nebolí..
      • Sandbox má bejt o možnostech, který v tý hře jdou dělat. V GTA jde zabít člověk víc způsobama než v hitmanovi. A navíc tam jde dělat hromada dalších věcí. Jo a huba mě nebolí
        • jestli máš rád střílečky tak ti doporučuju Splinter Cell *2*
  • podle gameplay traileru to vypada na navrat ke korenum, co je skvele. akorat by mne zajimalo jestli se na te tiskovce učastnil i smutny nebo nekdo z redakce, protože tyhle informace jsou dost kuse (defakto jen to co je v traileru)
  • Prvně jsem chtěl pi*ovat, že open world, hitman, konzole, bla bla bla, ale tohle je jeden z nejlepších herních trailerů, co jsem kdy viděl.
    • nikde neni zminka o open world, jedine o sandboxu, co byl hitman odjakživa (krome posledniho dilu)
      • Ok, asi jsem už trochu zmagořený ubisoftem, u něhož se snadbox = radiové věže, takže se omlouvám. Nic to o všem nemění na tom, že ten trailer je výborný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit