Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R-BLOG
    .
  • Jack1947
    Obálku ani nemá smysl moc komentovat když BF:H je ústředním tématem dnešních dnů... komentovat se dá hlavně obsah ten je dobrý pěkné články co jsem zběžně prolistoval. Rozhodně dobré čtení, budu se snažit číst tentokráte pomaleji. At mi vydrží.
  • Mám předplatné :) tak se na level vždy těším, ale vzhled obálky zklamal u tohoto čísla....battlefield??? Fuj
  • MickeyMutant
    "...hardwarové pojednání o sluchátkách s prostorovým vzduchem"*4*

    Stop otlačeným uším, zpoceným lalůčkům a zapařeným bubínkům pod těsnými sluchátky. Dopřejte sluchu více vzduchu! Naše sluchátka s prostorovým vzduchem osvěží Vaše boltce při poslechu i té nejnáročnější hudby.
    • blixa
      Ups :) Uz je to opravene, diky.
  • A ja jaj. Ani reklamni clanek mne svym obsahem nezaujal ... vy to teda vedete :-). Level se asi snazi byt hernim Cosmoplitanem, coz ovsem neni nic pro mne.

    Tesim se dale na nove Score.

    P.S. Ani plna hra uz mene zajimavy obsah vynahradit nemuze, toz snad priste ode mne tech 100 Kc dostanete, ale moc tomu neverim (i kdyz, 249. a 250. jsem koupil, to zase jo). Vidite a to jsem Level kupoval i v dobe, kdy stal 250, i kdyz to uz bylo opravdu prehnane. Bojovat nizkou cenou ovsem nikdy k prosperite vest meuze.
    • Asharak
      No vidíš, mě třeba naopak zaujal hodně. Rybka a velký článek? OMFG *14* Jak to ten level dělá že jednoho zaujme a druhého ne :/
      • Jack1947
        Možná proto že ho čtou bohužel ignoranti co se pak jdou vyblít. Aby měli klid.
        • Asharak
          No na 99% vím, že toto číslo nezaujme většinu diskutérů, kteří si pořád stěžují na nekvalitní AI ve hrách *15*
          • Jack1947
            "Haters gonna hate. Ain'ters gonna ain't"
    • Mart9
      I Z. Pohlreich říká, že cenou proti konkurenci nikdy bojovat nemůžeš a jaký je to odborník.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit