Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je fakt , že víc tíhnu k XB1 , než Levelu když jde o podporu periodika na odstřel .... Ale články od Rybkysi rád přečtu ... kniž ne na papíře , tak u konkurence . Rozhodně zajímavější čtení , než se měsíc těšit na náhodné update s článkem "Nejlepší hra minulého roku " ....
  • CRYPT
    Jak nekdo muze vyhodit prachy za neco, co si muze precist na internetu zadarmo fakt nepochopim
    • Mart9
      Pěkně ses ztrapnil. Je vidět, že vůbec nevíš, o co v Levelu jde.
      • CRYPT
        Jestli si skutecne myslis, ze jsem se ztrapnil, tak to ani nechtej vedet, co si myslim o tobe a Veskoslavovych kolikrat stupidnich nazorech, co jsem uz nekolikrat videl zde na games. A ano, jinak mas skutecne pravda nevim a ani nechci vedet o co vlastne v LEVELu jde. Protoze davat skutecne penize za neco, co je sice "tematicke" ale jinak uplne k h*vnu, kdyz si zadarmo na internetu prectes neco mene "tematickeho"

        Kazdopadne vam to neberu a klidne si sve $ vyhazujte za kus papiru s tematickymi clanky
        • Mart9
          Teď si tomu nasadil korunu *5* Já Level už rok taky nekoupil, protože mě většinou zaujme max 1 až 2 články a to se nevyplatí. Ale na začátku jsem byl zvědav, jak se toho kluci ujmou,tak jsem pár čísel koupil.

          Můj názor dlouhodobě je ten, že by se na to měli vykašlat, pokud je pravda, že z toho mají h o v n o, jak Martin prve říkal. Ale jelikož Level stále vydávají, myslím si, že je to lež a peníze to redakci nese, protože nikdo není tak hloupý aby se snad rok a půl každý měsíc stresoval nad články a uzávěrkou, když z toho nic nemá.
          • To jako každý kdo dělá něco zadarmo, protože ho to třeba těší nebo mu to přináší naplnění, je u tebe hloupý? Smutný názor...
          • Jack1947
            Čtenáři jsou nic ? *7*
            • Jack1947
              To jsou kecy ale co bych čekal od roztomilého trolíka ... nechceš psát pro JD ho ? ten je pořád sněčím v mínusu *7*
            • Mart9
              Díky čtenářům nejsou v mínusu.
        • Zrzzek
          Takže se veřejně přiznáváš, že hodnotíš něco, o čem nemáš ani páru? To je ale opravdu docela trapas. "Je to k ho*nu, protože, jsem to nikdy nečetl." Tleskám...
          • Jack1947
            To pak tady má tak 60% diskutérů, a zbytek jsou anonymové co jsou mimo mísu dost často... ale tak GAMES no. Každý je zde svým způsobem mimo.
        • nightborne
          Sem si jistej, že už redakce vyskákala z oken, protože nedostane tvý kilo za jeden výtisk ;).
    • Veskoslav
      A další "Jack" co si myslí, že najde na netu všechno.
    • Lima
      LEVEL obsahuje ze cca 80% tematické články, které na netu nejsou. Je vidět, že jsi ani jeden Level nečetl, když píšeš takový kraviny.
  • Level stále vychádza . Všetci čo predpovedali jeho koniec pred 30. číslami sa musia teraz cítiť veľmi trápne.
  • Jack1947
    Měl jsem SCORE, protože jsem dočetl celý Level a neměl co číst... Jsem hrozně rád, že jste to zmákli včas opět, někomu možná budevadit neotodoxní přístup hejtu Dana Vávry nebo ůvodník Pana Šéfrddaktora trochu zamrzelo, to že jste opravdu udělali krátký proces s pavlačí ale chápu nejste na baterky ani natahovací, či roboti.

    Chválím pro mne docela ehm, no jakse to vezme zbytečné téma o ESPORTu... prostě se z toho chtě nechtě stává záležitost pro velké společnosti a ti jsou ochotni platit a kdoví nakonec to třeba předčí i klasický sport.. Kdybych byl, Teen co si lepí plakáty tak i plakát je hezký ale on je hezký i ták... Recenze, kterým vévodí Dirt rally ok ( sucho dá s to pochoopit). No nic no hoodně si cením vaší práce... vás vašem zápalu pro věc a kde ostatní končí vy pokračujete... jen tak dál díky vám ještě stále co číst. *3* *4*
    • Kamil.Zatlouikal
      Hate Dana Vávry? Jakýpak hate, prosím tě? Ještě jsem od něj neviděl článek, ve kterém by své výtky neměl podepřené argumenty. Ale pokud má někdo jiný názor, tak je to holt automaticky hate... *7*
      • Vytky podporene argumenty ma, coz o to. Jenze ty argumenty ma vystavene na naprosto jednoduchych, nebo mylnych uvahach (zatim nej za poslednich par mesicu byl Terminator Genisys a nasledny mimozni clanek od Vavry vystaveny na zarucene pravdivych rozhovorech od lidi z UPP (lidi od tama znam taky, normalni omylni kluci, zadni supermani) :-D).
      • To máš asi na argumenty hodně nízké požadavky... Dan svojí rádobyargumentaci staví jenom na agresivním psaní i vyjadřování. To je celé. Většinou jsou to bláboly. S výjimkou názorů na herní design, tam je vidět, že tomu rozumí. Jinak děs na úrovni diskutérů z Novinek *7*
        • Souhlas, až na ten design. Tam si myslím, že mu už ujel vlak.
      • tady máte Vávru, kterej je inteligentní a vtipnej a nemusí u lidí bodovat sprosťárnama...
        http://video.aktualne.cz/dvtv/vavra-ceskou-sodu-nepotrebujeme-politici-delaji-jeste-lepsi/r~51bc993ec10811e59c4a002590604f2e/
      • Jack1947
        Někdo psal že se nemůže přes jeho názory přenést a proto Level nekupuje, já si myslím že je dobře že tam píše bit je třeba ne vždycky úplně srozumitelný pro všechny.
      • Zrzzek
        Názory Dana Vávry čtu strašně rád. Není to jen takové plkání o ničem a i přes to, že s ním často nesouhlasím, mi jeho názory něco dají.
  • Už jste měli ve schránce? K Vánocům jsem dostal ten vůbec nejvíc nejlepší dárek – předplatné. Ale zatím nic.
    • Jack1947
      Jj, klasika... ve čtvrtek.Jako vždy.
  • sry za OT, ale k PR clanku neni diskuze:
    Fakt jsem rád za inzerát, že se nějaký prodejce pochlubil konkrétníma číslama, konečně se ukázalo jak je to s tím PC skomíráním 61% prodaných her je na PC o zbytek se dělí všechny konzole dohrtomady to je ten výsledek piráctví? *1* *1* *1* Jako dělá prodejům slušnou reklamu řek bych... A to jsou jen prodeje krabicovek k tomu je potřeba ještě přičíst digitální distibuci!!!
    • Zrzzek
      Hodně relevantní statistika *silný sarkasmus v hlase*
    • Myslíš to, jak jsem od roku 2012 na PS3, 4, Vitu, 3/DS nenakoupil kromě Dark Souls 1 jinak než digitálně? Tak já se opravdu ve statistice Xzone neukážu. V PC jsem dokonce už před lety po umření DVD mechaniky jinou nepořídil, není třeba.
    • tak jedná se o prodeje xzone u nás. Takže to není celosvětová statistika.
  • Už nějakou dobu máte ty obálky fakt parádní ...
    • Jack1947
      Ja, wohl! *5*
    • PreidaQ
      Jo. Perfektně mi ta obálka evokuje film Fantomas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit