Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Opět Level nezklamal supr, supr *5*
  • proč ten poslední zaklínač je barevný jak omalovánky pro děti do pěti let ???
    • To ti jen tak připadá, protože si zvyklý na 3 barvy z dark souls...
      • přitom Dark Souls je hodně barevná hra. V jedničce je spousta barevných lokací, jen to prostě není pastelkové.
        • dark souls hodně barevná hra

          pobavils
          • ano je, jsou tam různé lokace, různé barvy. V naprosté temnotě jsou jenom New Londo a Katakomby.
            • 50 odstinu hnedi
    • Sr_Lobo
      Doufam, ze se jenom snazis trapne trolit, jestli ne tak si ze sebe udelal akorat ignoranta nejvyssiho kalibru.
    • Protože jsi kretén, tak to naschvál udělali tak aby to kreténům jako jsi ty vadilo *14*
  • Geralt je nejlepší postava všech her, filmů a knih. Takového borce těžko pohledat, díky za všechno Bílý vlku *14*
    • takove jako ty geralt obcoval do zadnice, a jeste se jim to libilo *12*
      • To teda sedí od někoho kdo hraje bayonetu a podobné panické teplárny *1*
  • Je tu někdo, komu více vyhovovala dvojka?
  • Doporučil byste mi poslední DLC, když se mi nelíbila druhá půlka základní hry a naopak první DLC se mi líbilo? Jak je na tom tohle DLC?
    • Vykašli se na to a pusť si radši nějaké úchylné anime
  • Jistá věc je je smrt, jistá věc je i Geraltovo tažení našimi vzpomínkami ve třech neskutečně brilantích dílech, kterými nás CD Projket Red provedl a za to jim patří díky s velkým D. Prosím neusněte na vavřínech...
    • neboj na krapet ohnilych a suchych varinech se spi dost spatne, urcite neusnou:)
  • funza
    Pro čtení časopisu v elektronické podobě také doporučuju Alza Media ve Windows 10 *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit