Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Díky Levelu jsem zkusil World of Warships a musím říct že mě to docela i baví, je to prostě o tom najít si tu správnou lod zvyknout si na ovládání a do lodi investovat - i když třeba kvůli slabšímu týmu prohraji tak je to zábava- Hlavně když tam hrajete s těžkou lodí ta i víc vydrží a rozdává více poškození ( Njn mám rád ve většině hrách hraní za tanky)

    Možná to je z nudy a taky díky premium účtu ale je to zábavné celkem - není to tak jednoduché zničit lod nedá se tu vůbec solovat a je potřeba stejně jako v jinejch hrách hrát své role

    Když jsem torpédoborec jsem spíše vzadu a dělám podporu, naopak lehčí lodí se snažím dostat do popředí a zabrat bod ale zároven je třeba si dát pozor na lod s větším dostřelem.to zase mám rád protože tak mohu být shovaný v zákrytu - za ostrovem a ničit menší lodě.
    Je ptravda že jsem hrál jen pár hodin- je třeba si zvyknout na neohrabané ovládání atp... ale vím že se k tomu budu vracet. ( lodě moc neznám tak píši těžší, střední )

    Jistá omezení tam jsou např když vyzkoumáte určitý strom lodi tak třeba tu další lepší/větší už nemůžete pokud nezaplatíte. Netuším jestli to bude někdy více P2w ale zatím se to uhrát dá.
    Jenže LVL8 zatím takže jsem začátečník. Komunita se mi zdá taky ok - sic tam bylo nějaké to noob "Best team ever" a něco sprostého ale jinak zatím nic hrozného no.
  • Obsahuje toto cislo jako plakat kalendar na 2017? A co na nem pripadne je? Dik za info
  • Spíš 16 stránková reklama na world od warships...
  • Jack1947
    Level supr - akorát přišel až v pátek.. safra jsem se bál že mi ho snad ukradli ! Naštěstí došel v dobrém stavu ( ohnutý jako vždy) a vllastně jsem ho ještě moc nečetl.
    • MickeyMutant
      Až to přelouskáš, tak nezapomeň napsat, jak se jim líbil The Last Guardian a Jirkovi Pavlovskýmu poslední Final Fantasy.
      • nightborne
        Si to kup, příživníče!
        • MickeyMutant
          Já nic, jen se řídím blixovým doporučením věnovat se spíš obsahu časopisu. A Jack je hodnej, on se podělí, navíc, co si pamatuju, tak se tu vždy řídil dalajlámovými slovy sdílení vědomostí je způsob, jak dosáhnout nesmrtelnosti.
          • taky by to mohl odfotit a nekde uploadnout at si to mužeme prečíst. ja si to pak koupím nekde ve sleve možná ale nejdriv musím vedet jestli ten obsah za to stojí. prece nebudu kupovat zajíce v pytli *7*
            • Jack1947
              Nu, dobrá letmo jsem to kvůli tobě prolétl a (myslím The last guardian)psala to žena! Šuterová dala tomu dobrá. Pavlovský FFXV dal dokonce výborná!

              Nicméně u FFXV u jednoho obrázku si dovolili překlep "soubpoje" na místo souboje ale za tu vynikající práci co jinak odvádí je to myslím jen kapka v oceánu *4*

              aLarmující pro mě je ty takový Games věrnák a nekupuješ jejich časák ? Co to kde se stala chyba *8*
            • MickeyMutant
              Dám přednost variantě, kdy to převypráví vlastními slovy.
  • MickeyMutant
    Nobuo Uemacu se skloňuje podle vzoru pán způsobem nezměněný tvar slova + přidaná koncovka. Tedy "s Nobuem Uemacuem".
    • Nezměněný tvar slova by byl Nobuoem, ne Nobuem, ty chytráku.
      • MickeyMutant
        Nebyl, "o" se na rozdíl od "u" v tomhle případě vypouští. Vyskloňuj si třeba "Trica", toho kočkopsa z článkem probírané hry.
        • To MM

          Tvé podněty byli vážně velice přínosné *1*
          • Byly* proboha
      • blixa
        Abyste se nehadali, ten titulek jsem upravil ;) Nehlede na tu chybu co tam byla se mi moc nelibil.. A ted uz se pojdme bavit o tom casaku, ok? ;)
    • nightborne
      V prvním odstavci už to ale je =).

      Já bych teda osobně napsal možná s Nobuo Uemacuem, ale tak... pravopisný kroužek, yay.
      • MickeyMutant
        To bys, počítám, napsal taky správně. Mně šlo o příjmení, kde by se to mělo ohnout.

        Miluju jazykový koutky. Je to ještě mnohem lepší než diskuze katana vs. meč pod článkem For Honor.

        Edit: Teď jsem si všiml, že v prvním odstavci je "rozhovor s Uemacem", ve čtvrtém zas "ulovil Uemacu"*4*Čeština je prostě strašně záludná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit