Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor
    Na jednu stranu je to absolutně mimo , na druhou ... a proč vlastně ne ? 8bit Karl byla také dobrá hříčka a pokud jsou to navíc vše jen časově omezené eventy ... proč nezatleskat ? Jistě mají asi čas na blbosti , engine jim plave na vodě , ale zahrál jsem si pozemní WarThunder a chybí tomu dynamika WOT ... Takže dokud mohou , ať si hrají
  • To je sranda, tak oni místo toho aby opravili nefunkční nebo špatně udělaný herní mechaniky vydaj fotbalovej mod. Já umírám *15*
  • Kori
    No já třeba tu informaci o začátku mistrovství náhodou přehlédl, ...počkat.
  • Jen jestli ty tři góly na vítězství není moc. =)
  • Krescz
    vážně? *7*
  • Pilgrim66
    Originální myšlenka to se musí nechat.
    • Counter Strike už tohle měl od 1.6tky.
    • nic z toho není , kromě stuhy , takže na hov.....
    • ale zúfalá :D, nebodaj to chcú preorientovať na FIFU :D
      • Zoufala? LOL. Vzdyt to bude fungovat jenom po dobu trvani MS ve fotbalu. 1 mesic.
        Zkousel jsem to a je to zabavni.
        • Jen to svedci o tom, jak zoufale neschopni ve wargamingu jsou ... ostatne, kdo si pamatuje na prvni vanoce v bete ... kdy hraci ocekavali nejaky vanocni darek ... ale ocekavalo se celkem pochopitelne neco tankovyho (nejaky zajimavy tank/nova mapa/...) a co oni udelali? Pred novym rokem (tedy defakto po vanocich ve vetsine sveta) se objevil ve hre ... vanocni strom misto vlajky ... a zustal tam az do dubna.

          Klaksony nastesti hraci odervali predem ... ale naimplementovany sou (stravili na tom 1/2 roku ... lol)
          • Omg, ty jsi asi pěkně psychicky narušenej :D a co ti dala na vánoce jiná firma... Běž se raději zavřít do komory a nezapomeň na hajzl papír a kapesnicky XDDD
            • Pro odba dva debily vejs ...

              1) slo o open betu
              2) oni slibovali vanocni darek
              3) pro toho debila vejs ... mam v garazi asi tak 150 tanku a to uz dobre 2 roky hraju jen velmi prilezitostne - kdyz se jdu presvedcit, ze se nic nezmenilo.

              Pokud nekdo ve hre slibuje darek, tak opravdu neocekavam, ze dostanu vanocni strom po vanocich do garaze ... a uz vubec ne, ze ingame budou jolky misto fangli ...

              Hraci jaksi ocekavali nejake zlepseni hry ktere jim k necemu bude. narozdil od idiotu jako ste vy dva.
          • Hlavně tu nezačínej, prosím tě, brečet. Je pravda, že v té uzavřené betě hráči nedostali tank, ale: "no a co?" Ty hraješ určitě WT, tak mi řekni, jaký tank, nebo spíše letadlo, ti dali oni? Jinak podle tebe jsou neschopní jen kvůli tomu, že jsi nedostal v uzavřené betě lízátko, které bys stejně nakonec hodil do koše? Takové brekoty fakticky nejvíce zbozňuji.
          • Spis me pripadaji zoufale hraci, kteri jsou mrtvy z toho, ze nedostali ve hre k vanocum stromek.
            Nebo, kteri porad ocekavaji nejake darky. Stejne je to jenom na firme jestli tam neco takoveho daji nebo ne. Osobne me je to jedno. Mam tam treba ty rusky darky nebo ten T1E a je mi to jedno. Stejne me je jedno jestli mam jinej hangar k nejakemu svatku nebo ne.
            Vidis a dalsi hned pode mnou uz cekal, ze za odehrany zapas snad dostane stovky Goldu nebo co?
            Dostal jenom stuzku a je nas...., fakt sila :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit