Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman

    Nádhera. To je ten správnej můstek. Go Sony, Go.

  • species

    Zpetna kompatibilita prece nejde. Ten hardware je moc rozdilnej! Rikal to pan z microsoftu!😎

  • i586

    Zpětná kompatibilita? Tak to je přímo revoluce. Moment... jak vám potom tu hru prodají dvakrát? ;O

    • Ilusiveman

      Ty to vůbec nechápeš. Opravdová kompatibilita nebyla od PS2 myslím. 3jec jsem neměl. Na 5ku můžou diky tomu jet tituly, co potřebují upgrade hardwaru, nebo ho uvítají a s klidem zároven  pokračovat supportem 4ek a ta krásná omáčka pro aktuální uživatele 4ek, že celý upgrade portfolia bude čistě do zpětně kompatibilního upgradu hardwaru. Tak to mám rád.

      • Jack1947

        Aha, tak to chápu ty myslíš jako že 4tka po uvedení pětky bude ještě déle podporována díky portům ? tak to si nemyslím... 4tka půjde do kelu tak rok maximálně 2po uvedení.

        • Ilusiveman

          No pointa je v tom Jacku, že po vydání pětky, nemusíš mít druhej hrnkovač aby jsi si zahral vše co maš, včetně těch remasterů z trojek. Není tedy důležité, kdy úplně skončí podpora.

          • Jack1947

            To mi tak příjde jako že to říká většinou ten kdo by rád, ještě 4ku chvíly měl ale to chápu no. Nicméně nikdy se nedělali dlouho po vydání nové konzole nové hry na tu straou ( i kdyby je v poho zmákla) .

  • Jack1947

    No bláboly (nebo výmluvy)to jsou, nicméně je vidět že by to stálo úsilí a zpětná kompatibilita se dá vyřešit remasterem 😉

    • Ilusiveman

      To není blábol, ale fakt. vole. už se ztrácíš v těch písmenkách co píšeš a pak si na ně ještě odpovíš.. to jest důkaz, že co píšeš, nevíš ani ty sám občas. 😂

      • Jack1947

        Tak se pobavíme o tom faktu, až výjde 😂

        • Ilusiveman

          No, snad to nemají na rok 2070 ten patent 😱 ten remaster je přece blbost, pokud máš kód, před kterej hodíš pár jedniček a nul a mrská i přes silnější architekturu, podle mě to šlo vymyslet tak, aby se na to myslelo a udělat pro to pouze nástavec, namísto zaměstnání spousty lidí na spousty hodin u každého titulu individualně.

          • Jack1947

            Nojo ale ty penouze jim z toho pak nespadnou a to je blbé 😬


            Spíše bych to přisoudil k tomu že těch dobrých remasterů bylo moc málo, tak vymyjšlejí jinou cestu ( podle mě nějakou zpoplatnitelnou - nejlépe)


            Port navíc je zastaralý a to lidi může odradit, zpětná kompatibilita není těžká. No a vzít port a udělat remaster/remake jsme kde byli... zase práce více peněz z ní😉

            • Ilusiveman

              ale lidi rádi dobrovolně vymění starej hranol za novej a kupovat hry na ps4 vedle ps5 jako do té doby. Sony není neandtrálec a ví že klíč k úspěchu je dostat hranol k vám domů a né vás skasírovat 2x za jednu hru, alias Skyrim. V mém připadě PC, PS VR, ale skyrim prej už je i na telefón a na televizi jako Siri verze 😀

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Budou dělat co je pro ně ekonomicky výhodné ne naopak ,  pro hráče🙂

                • Ilusiveman

                  Reakce na příspěvek:

                  no, ale to jde občas ruku v ruce Jacku. O konkurenčním boji mezi platformami a o tom co prodává na konzolích víš asi tolik, jako čajovej lístek o východoindické společnosti :) ale to je pochopitelné, ty jsi nikdy neobchodoval soudím.

                  • Jack1947

                    Reakce na příspěvek:

                    To nemá s tím nic společného co jsem dělal/nedělal a nějaký boj mezi konzolemi ? hahahah a s kým se SWitchem páč jestli si o tom neslyšel tak nějak se mrkvosoft sám vyřadil😛

  • spoock

    Ja ve zpětnou kompatibilitu ps5 s ps4 doufam, protoze PS Now je fiasko a mit v policce dve konzole mi taky smysl nedava. Osobne jsme zklamany, ze se nepodatilo zremasterovat vic zasadnich titulu z PS3 na PS4 a jejich cloudova sluzba u nas i ve svete moc nefunguje.

    Furt postradam remaster MGS4, coz je dle me jeden z nejlepsich dilu v serii, spolecne s 3kou. Petka je uz bohuzel jen dobra hratelnosti, ale pribehove je to bida rozmelnena recyklaci, takze jsem tu hru ani nebyl schopen dohrat.

    • ravux

      Remaster MGS4? Ta hra i na PS3 vypada stale skvele. Pochopil bych, kdybys chtel MGS4 hrat na PS4 nebo v 60FPS, ale remaster? Come on.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit