Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain
    Hlavně, když tam bude creepy Watson...
  • Sherlock a pripad stribrne naucnice byl taky fajn
  • danny_the_hound
    Hoci UE 3 nemám príliš v láske, tu musím grafické spracovanie jednoznačne pochváliť. Dokonca by som povedal, že je to možno najkrajšia hra na tomto engine, ktorú som zatiaľ videl.
    • UE3 je dobrej, ale většina her na něm má prostě problémy s optimalizací, což je škoda.
  • Které adventury se Sherlockem podle tebe Petře byly solidní? Jo a hudba k techdemu je podle mě naprosto šílená, inu 100 lidí - 100 chutí. :)
    • Jack the Ripper. Jedna z nejlepších adventur, co jsem kdy hrál. Temná atmosféra, skvěle udělané hádanky, reálný základ, úžasné (a dokonce i docela uvěřitelné) finále.
    • Solidní byly pro mě osobně všechny. U všech se mi líbila atmosféra (ale jsem zaujatý, protože mám rád všechny detektivky zvlášť britského původu :)).
      Jo a ta hudba je perfektní. Mimochodem mohli jste ji slyšet u Credits v minulém dílu (Testament of Sherlock Holmes). Ale jak je vidět, na Credits lidi kašlou (i v kině většina lidi mizí hned, když začnou). A zrovna u Testament of Sherlock Holmes je to podle mě škoda, povedla se nejen hudba, ale i grafické zpracování.
      • Klobasor
        Frogwares jsou ale z Francie ;)
        • Frogwares jsou z Ukrajiny:-) Nicméně pobočky mají ve Francii a v Irsku. Mám dojem, že autor komentáře nemyslel "britským původem" vývojáře, ale prostředí a styl ve kterém se hry odehrávají. Holmes nebyl ani z Francie ani z Ukrajiny.
          • Přesně tak, britským původem jsem myslel to, že autor knih byl Brit. A i když hru dělají Ukrajinci, dodržují pravidla britských detektivek na rozdíl od Amíků. Stačil mi trailer na film Sherlock Holmes (2009), abych věděl, že se na to nemusím dívat.
            Klobasor dokázal, že na Credits lidi kašlou. Tam by viděl všechna ta "francouzská" jména, která na Sherlockovi pracovala :).
    • vsetky detektivky su pre mna super
    • Sherlock Holmes versus Jack the Ripper - Ta hra je prošpikována reálnými fakty o celém případu. Člověk si při té hře vážně připadá, jako by řešil vraždy Jacka Rozparovače....no...skoro :)
    • sleepless
      Souhlasím s těmi chutěmi. Nicméně za opravdu solidní z téhle série považuju Sherlock Holmes versus Jack the Ripper a Sherlock Holmes: The Awakened. Ostatní nejsou špatné, ale vždy mi něco opravdu dost kazilo zážitek. A strašidelný Dr. Watson to opravdu nebyl :)
    • Petr jsem sice jiný, ale mě třeba velice bavilo Procitnutí :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit