Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xcomik
    Já sem rád za to že tahle hra vyjde hlavně kůli tomu že bude mít konečně NFS World nějakou konkurenci a tak se možná i stane že vývojáři začnou více makat a něco dělat než na komunitu z vysoka s*at. A kdo ví třeba se nový RR zlepší než ten poslední a nabídne v MP více zážitku a možností
  • Teď poslední dobou jak se rozjíždí ty F2P tituly na PS3, čím dál tím víc lituju majitele Xboxů. ;) :P
    • Čím víc se rozjíždí F2P tituly, tak čím dál tím víc lituji všechny, kteří se nechají polapit do jejich sítí, je to zlo a nikdo mi to nevymluví.
  • Já mám rád arkády a Ridge Racer série se mi moc líbila, ale ten poslední díl je dobrej akorát na vyvolání zvracení - další rozm*daná série...
  • A co ta jejich Flatout-like hra? Kde je jí konec?
    • Kdyby tě to tak strašně zajímalo, tak mají komunitní fóra, kde si to můžeš zjistit a případně přispět názorem či myšlenkou. http://community.bugbeargames.com/
  • Připadá mi to na chlup stejný (dokonce i ty tratě) jako RR Unbounded, jenom s jiným názvem. Takový F2P DLC k RRU.
  • pěkná kravina...
  • Tak doufám, že to s driftem zadriftujete až do těžké ztráty. Proč někdo nemůže udělat nějaké normální auta....
    • Inquisitor
      Toho už se asi nikdy nedočkáme.
      • Snad Drive Club
        • Sorry, ale s tím Drive Club-em bych nepočítal. Možná budou hezké interiéry. S tím GT souhlas.
        • God-of-War
          Drive Club bude automobilová extáze do té doby, než přijede Gran Turismo na PS4:)..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit