Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mna zo serie Tropico najviac bavilo prave Pirate Cove a vobec by som sa nehneval ak by sa k podobnemu stylu hry vratili *4*
  • Docela mám obavu jak to dopadne, Tropico 4 bylo spíš Tropico 3.00.02 + kupa nesmyslných DLC a modern times s podstatným problémem, že nešlo stavět zároveň staré budovy navíc většina nových budov mi přišla skoro jak cheaty, až moc výhod a žádné stinné stránky. Co se vzhledu týče, tak se mi starší budovy líbili víc, nové byly moc hranaté a jednolité - skleněný blok. Jediné co bylo ultimátní, bylo metro, protože doprava je bohužel nešťastná. Pouze jedna cesta a zdlouhavý proces projetí křižovatky, kdy vše ostatní musí stát jen jedno auto jede...
    • Zayl
      Přepravní systém byl to, co pro mě 4ku zabilo. Takové nevyhnutelné zácpy a naprostá bezmoc kontrolovat kdo kam kudy jede ... Je fakt smutné když hry xx let po Transport Tycoonu neumí zahrnout systém který by byl aspoň porovnatelný, když už ne lepší.
      • mě spíš štvalo, že když člověk překročil hranici 10.000 ostrovanů, začala se doprava neskutečně lagovat, přitom zbytek hry bežel krásně plynule, ale auta a chodci se začali pohybovat po 5m skocích
  • tonnymontana
    tak docela jsem se lekl inspiraci tim "filmem" ale snad to zustane pouze u traileru. nejlepsi na celem videjku je asi konec kde slysime hlas a vidime tmu:) ale to myslim vazne konec povedenej vse pred nim kde ma diktator copanky nic moc. kvalitni grafika ale hrany filmecek bych ocenil daleko vic ala red alert:)
  • martin.mares.984
    Na tohle si pamatuju, to je z PotC nahodou nezapomenutelna scena. Snad se to nove Tropico vyvede dobre, ale je to skoda, mohli by si zase pro zmenu strihnout nejaky ten historicky dil - jako byl "Pirate Cove" nebo tak nejak se to jmenovalo.
  • Hodně trapný
    • Trapnym bych ho nenazval,ale poutavym nebo dokonce zabavnym take ne. Nastesti hraci davno vi co od titulu cekat a trailer jim muze byt ukradeny.
    • tvůj příspěvek rozhodně, ale trailer je docela fajn

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit