Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fordzy
    Úžasný Trailer, Ubisoft prostě umí dělat dobrý trailery. Jsem zvědavý na velikost Paříže.
  • Amylee.Anderson
    Ono to "popíkem" protkaný zbytečně neni. AC trailery vždycky měly takovou dost nepatřičnou hudbu, ale vždycky do sebe dokonale zapadlo :) Nebejt těch trailerů, nemám Woodkida a Unkle ♥
    • no jako bych to psal já :D
  • MickeyMutant
    Asasíni a templáři ve Francouzské revoluci? Tak to už chybí jen španělská inkvizice, protože nikdo nečeká španělskou inkvizici!
    • RangerCZ
      Nikdo ale by nebyl připraven na nejsměšnější vtip na světě !
    • Pilgrim66
      Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise
      • MickeyMutant
        ...and comfy guillotine with a soft cushion on a rope, the latest French invention.
  • akorat je to historicky špatne protože gilotinu použivala hlavne luza ktera popravovala bez rozmyslu koho se ji zachtelo. a tady v podstate vojaci predstavuji policii takže hl. hrdina je defacto seriovy vrah (hrat za vraha, proč ne, to tu už bylo, ale proč ho prezentuji jako hrdinu). achjo dnešní hry maji uplne prevracenou moralku.
    • jenže ta lůza měla vlastní policii/armádu, jak jinak myslíš že by ty tisíce lidí k těm gilotinám dovlekli?
    • Pilgrim66
      Coze? Gilotinu pouzival Robespierre (resp. na jeho rozkazy) denne a sam pod ni taky skoncil. Stejne jako Ludvik a Antoinetta...
  • Pilgrim66
    Woodkid není popík...
  • Takže kombinace traileru na jedničku (slowmotion jump na padoucha na popravišti), Brotherhood (guard says stop, just kill him with your awesome), Revelation (Woodkid) a prvních Pirátů z karibiku (kde Orlando úplně stejně zachraňuje Deppa).
    A proč, proboha, ti Assassini jednou nemůžou prostě vyrazit včas, aby nemuseli furt tak běhat?
    • TheGGG
      protože nikdo nechce hrát nudné hry. Cokoliv co je moc reálný začne být těžká nuda.
    • Krescz
      protoze byt assassinem je cool a chodit vcas neni cool
  • yenda1
    Za všechno můžou mimozemšťani.
  • Malleth
    Ta holka je asi ráda, mohla zemřít celkem rychlou smrtí na gilotině, ale místo toho ji roztřílej na kusy. Thanks, asshole!
    • Jak to bylo? Až hlava upadne, snažte se co nejdéle mrkat? Až kulka dopadne, h o v n o ze svěrače vypadne.
  • MidnighT91
    Popíkem??? Ty vole to si fakt děláš prd*l, to je Woodkid http://www.youtube.com/watch?v=vSkb0kDacjs Taková skvělá hudba a prej popík, se pose*ru. Poslechni Justínu a poznáš popík...
    • wenceslaus
      Podle mě je to obojí. Woodkid a zároveň pop :-) Každopádně se mi to tam moc nehodí - i když je tam slyšet inspirace asi dobovou (klasicistickou?) muzikou - je to jak poslouchat Coldplay k záběrům z 2.sv války.
      • MidnighT91
        Je to folk neo-folk nebo když už tak indie rock ale rozhodně ne pop...
        • indie rock bez kytar, to jako fakt? *1*
          • MidnighT91
            Neříkám že všechny jeho songy. Btw: pokud si myslíš že kytara definuje rock tak nemáš o hudbě ponětí. Rock se dá dělat i bez kytar...
            • vonTossis
              Dle avataru lze poznat, kterému žánru fandím a taky, která kapela je mému srdci nejbližší. No a jelikož tento žánr sleduji a doslova se v něm prohrabuji, tak si vybavuji právě jednu rockovou (pop-rockovou) kapelu z Británie, která kytaru nepoužívá, a to Keane. Nemám je sice rád a pro mě kytara k rocku neodmyslitelně patří, ale zmínit jsem je musel. *4*
            • MidnighT91
              Zas tak se nevyznám abych tak dobře odlišil žánry, ale řekl bych že Candle in the wind je právě ten soft rock... Doktore ty jsi mě nepochopil? přece se nebudu hádat s pánem času to by byla předem prohraná bitva :) Jinak to už se ale bavíme o jiném žánru to je špatnej příklad, když uděláš na piáno cover elektronické hudby tak už to není elektronická hudba, kdežto rock na čelo je pořád rock...
            • wenceslaus
              Covery opravdu neberu... to bys pak mohl Johnnyho Cashe zařadit do industrial rocku (Hurt) :-D

              Opravdu mě nenapadá rock bez kytar.

              Ovšem. jestli počítáš "Candle in the wind" jako rock...
            • MidnighT91
              Samozřejmě máš pravdu Doktore přecijen jsi doktor takže pokoušet se přeargumentovat tebe by bylo značně iracionální :) Nicméně to už by jsme se jen hádaly o pojmech. S kytarou je každej rock song vždicky jen lepší a ani se neodvážím tvrdit něco jiného, ale ať mi nikdo netvrdí že bez kytary se rock nedá dělat protože je to blbost... BTW: Doktore už jen 24dní 5hodin a 8minut *3* ...
            • MidnighT91
              "Už jsem jasně psal že NEMLUVÍM POUZE O INDIE ale celkově o rocku" 2Cellos jsou dostatečnej argument k tomu abys viděl že k rocku nepotřebuješ kytaru.

              Btw: tohle jsou žánry co dělá Elton John podle Wiki "Rock, pop rock, glam rock, soft rock, R&B" Takže ano je to rocker a vzhledem k tomu že hraje na piáno a ne kytaru je evidentní že se celou dobu hádám s někým kdo se v hudbě pořádně nevyzná a jen trolluje...
            • 2Cellos zajímavé, že existuje žanr cello rock jsem tedy netušil, ale abychom neodbíhali od tématu, už jsi našel ty indie rock kapely co hrají bez kytar?
            • ani Nirvana není indie rock ;)
            • Elton John a Billy Joel jsou rockeři, indie rock se dá dělat bez kytar, prosím, pokračuj... *1*
            • MidnighT91
              Nemluvil jsem pouze o indie ale celkově o rocku Apocalyptica začínala na 3 čela a bubny a udělala takhle album plné coverů Metallicy, Elton John neměl kytaru, stejně tak Billy Joel je čistě piano man, když uděláš Acapella cover na Led Zeppelin tak nemáš žádnej nástroj ale pořád je to rock. A vzhledem k tomu že baskytara není kytara jako taková, tak můžeš najít desítky kapel co mají jen basu a žádnou kytaru. http://www.youtube.com/watch?v=uT3SBzmDxGk Vidíš tam někde kytaru? http://www.youtube.com/watch?v=jS826PwLHdQ Co tady? Není tam, ale pořád je to Nirvana...
            • wenceslaus
              Rock bez kytar? Smyčcové kvarteto bez smyčců...
            • ok, jmenuj 3 indie rock kapely co nepoužívaj kytary
    • Paulcz
      popík..
      • vykradený Faithless.. ale whatever *1*
        • MidnighT91
          http://www.youtube.com/watch?v=LuqEbRzy_t8 Jestli je tohle ten faithless co máš na mysli, tak nechápu co ty dvě mají společné http://www.youtube.com/watch?v=RWMMdX6KYGM Ačkoli se opravdu snažím faithless nezaujatě posoudit tak to prostě nejde, neslyším tam nic než elektronické tuc tuc a šišlavého černocha. Woodkid tam má v podstatě jen housle, piáno a čelo, naprosto jinej level hudby. Tak by mě opravdu zajímalo jakou spojitost tam slyšíš ty. Je ale možné že jsem měl jen malé množství drog a Faithless pak zní jinak než vrtání díry do mozku...
          • tl;dr

            faithlesss jak vyšitý, jestli to neslyšíš vyčisti si uši
            • ale maj tam šišlavýho bělocha místo šišlavýho černocha dělaj ten samej beat bubnama a ne elektronicky, jo a úplně jiný černobíly slowmo video.. *1*
  • Po AC 3,4 je to nádhera

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit