Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, grafika na dnešní dobu nic moc, ale Deus ex nikdy nebyl o grafice. Doufám, že to bude alespoň z 50% tak dobrý jako jednička:-)
    • Co furt mate vsichni proti grafice ? Jak to tak ctu, tak jeste nevydali hru, aniz by si nekdo stezoval na grafiku...

      BTW ta grafika je uzasna
  • oin.odin
    Howgh - o tejto hre viac nechcem počuť, vidieť ani myslieť pred tím než si ju kúpim a začnem hrať
  • No netušil jsem že se ve svém věku budu na něco tešit jak malej kluk
  • No neviem. Mna toto video dost nastrasilo. Ja na tieto WOW efekty nie som. Dufam ale, ze to je iba vec traileru a gameplay bude iny. To by som asi nepredychal. *9* Aj to menu sa mi nepaci. Uvidime...
    • Ale ten trailer je sestrihany z gameplaye. *1*
      • Ale pocitam s tym, ze moj gameplay bude iny. Teraz hram f.e.a.r. a nikde nevidim to, co je na videach. Ja hram inym stylom a malokedy niekde vbehnem a zacnem strielat okolo seba a hadzat granaty ako bez zmyslov. Uz som sa viackrat presvedcil, ze video a screenshoty su nieco ine ako gameplay, ktory hram ja. Musim verit. Ked to bude paskvil, tak ňma nastvu.
  • hmm, takze na PC to zas bude "predelavka" z konzole :-D
    Naposled me uzasny interface z konzole prekvapil u BLUR...kdo zazil tuhle *12*
  • toTom ... je to i pro konzole, takze HW naroky by te strasit nemely
  • Vypada to opravdu skvele, ale abych byl uplne spokojen tak by to chtelo jeste znat HW naroky *2*
  • super...takze ku dragon age 2, mass effect 3, dead space 2 a batman arkham city...dalsi must have.......to sa zasa pregemblim dalsim rokom....a voiete co ....vydatne si to uzijem....:D
  • vsaďte se, že i když to má vizuál, jak z roku 2001, tak na gtx 480 dáte na "max" v průměru směšných 35fps...
    • Viděl jsi vůbec nějakou hru z roku 2001? Kdyby jo, tak nepíšeš takové nesmysly.
    • jasně ..... a jaká čísla jsou ve sportce náhodu nevíš?
    • Grafika vypadá náhodou docela dobře
    • A na to jsi přišel jak šmudlo? Eee guru? :D
      • zkušenost s dnešní dobou..:*
  • Vypadá to dobře....ale ta multiplatforma mě ale děsí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit